Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; DOHA: Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2.

Młodzieżowe mistrzostwa Polski – Joasia i Wojtek najlepsi

przez maka

W Bydgoszczy zakończyły się halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski w tenisie (do 21 lat).

Zawody odbywają się na kortach Klubu Sportowego Centrum przy ul. Nowotoruńskiej 8.

W finale singla mężczyzn Wojciech Lutkowski wygrał z Sebastianem Chylińskim. Wśród pań tytuł wywalczyła Joanna Nalborska, pokonując Magdalenę Stencel.

W grze podwójnej triumfowali Lutkowski i Mateusz Moj oraz Nalborska i Zuzanna Maciejewska.

Singiel kobiet

Pierwsza runda: (1) Kaleta – bye; Cichoń – Araucz 6:1, 6:1; Nalborska – Nowakowska 6:0, 6:0; (5) Kozel – bye; (4) Król – bye; Kowalak – Markowska 6:3, 62; Maciejewska – Sekrecka 6:0, 6:3; (7) Sobiecka – bye; (9) Anusiewicz – Zawadzka 6:1, 6:2; Siwert – Malowana 6:3, 6:2; Goławska – Sawicka 6:3, 6:0; (3) M. Lewandowska – bye; (6) Gorki – bye; Stencel – K. Kapustka 6:3, 6:2; H. Kapustka – Magusiak 6:4, 0:6, 7:5; (2) Mikołajczuk – bye.

Druga runda: (1) Kaleta – Cichoń 7:5, 7:6 (0); Nalborska – (5) Kozel 6:3, 6:1; Kowalak – (4) Król 4:6, 6:4, 6:2; Maciejewska – (7) Sobiecka 7:5, 6:4; (9) Anusiewicz – Siwert 6:3, 4:6, 6:1; (3) M. Lewandowska – Goławska 6:2, 6:3; Stencel – (6) Gorki 6:0, 6:1; (2) Mikołajczuk – H. Kapustka 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Nalborska – (1) Kaleta 5:7, 6:4, 6:2; Maciejewska – Kowalak 6:1, 6:1; (9) Anusiewicz – (3) M. Lewandowska 4:6, 6:3, 6:3; Stencel – (2) Mikołajczuk 7:6 (7), 6:2.

Półfinały: Nalborska – Maciejewska 6:4, 6:2; Stencel – (9) Anusiewicz 6:4, 1:6, 6:3.

Finał: Nalborska – Stencel 6:1, 6:2.

Debel kobiet

Pierwsza runda: (1) Kozel/Mikołajczuk – bye; Sobiecka/Stencel – Malowana/Sekrecka 6:0, 6:2; (4) Król/Magusiak – bye; Kaleta/Cichoń – bye; Goławska/Markowska – bye; (3) H. Kapustka/K. Kapustka – bye; Kowalak/Siwert – bye; (2) Maciejewska/Nalborska – bye.

Ćwierćfinały: Sobiecka/Stencel – (1) Kozel/Mikołajczuk 7:5, 6:2; Kaleta/Cichoń – (4) Król/Magusiak 6:1, 6:1; Goławska/Markowska – (3) H. Kapustka/K. Kapustka 7:5, 6:3; (2) Maciejewska/Nalborska – Kowalak/Siwert 6:1, 6:2.

Półfinały: Sobiecka/Stencel – Kaleta/Cichoń 7:5, 7:6 (7); (2) Maciejewska/Nalborska – Goławska/Markowska 6:0, 6:0.

Finał: (2) Maciejewska/Nalborska – Sobiecka/Stencel 6:4, 6:2.

Singiel mężczyzn

Pierwsza runda: (1) Moj – Wojnar 6:3, 6:1; Jodkowski – Szostak 6:4, 6:3; Dończyk – Michałowski 6:1, 6:0; Tokarz – (5) Stach 6:4, 6:2; (3) W. Lutkowski – Wiśniewski 6:2, 6:4; Ciaś – Majchrowicz 6:0, 7:5; Filipek – Dzudzewicz 6:4, 3:6, 6:0; (8) Hołowiński – Bartosiewicz 7:6 (5), 7:6 (5); (6) Szałas – Orlikowski 6:1, 6:3; Kubach – Gałązka 7:6 (3), 4:3 i dyskw.; Gresk – Kaczmarczyk 7:5, 6:4; (4) Olfans – Orliński 3:6, 6:3, 7:5; Bieńkowski – (7) Konieczny 6:4, 5:7, 1:2 i krecz Mateusza; Brandys – Sołtyka 6:3, 6:3; Chyliński – Pydyszewski 6:0, 6:2; (2) P. Janik – Kocyła 6:4, 3:6, 6:3.

Druga runda: (1) Moj – Jodkowski 6:1, 6:1; Dończyk – Tokarz 4:6, 6:3, 6:3; (3) W. Lutkowski – Ciaś 6:4, 7:6 (3); (8) Hołowiński – Filipek 2:6, 6:4, 6:0; (6) Szałas – Kubach 6:1, 6:1; Gresk – (4) Olfans 4:6, 6:3, 6:2; Brandys – Bieńkowski 6:2, 6:3; Chyliński – (2) P. Janik 7:6 (4), 7:6 (7).

Ćwierćfinały: (1) Moj – Dończyk 6:7 (4), 6:4, 7:5; (3) W. Lutkowski – (8) Hołowiński 6:3, 6:0; (6) Szałas – Gresk 7:5, 6:3; Chyliński – Brandys 6:1, 6:2.

Półfinały: (3) W. Lutkowski – (1) Moj 6:3, 6:1; Chyliński – (6) Szałas 2:6, 6:3, 7:5.

Finał: (3) W. Lutkowski – Chyliński 6:4, 6:4.

Debel mężczyzn

Pierwsza runda: (1) Hołowiński/Szałas – bye; Kubach/Wojnar – Bieńkowski/Pydyszewski 7:5, 6:1; Brandys/Olfans – (4) Jodkowski/Kaczmarczyk 6:2, 6:2; Filipek/Orliński – Gresk/Dończyk 6:7 (1), 6:4, 10:5; Kocyła/Tokarz – Bodziony/Szostak 6:3, 6:2; (3) Moj/W. Lutkowski – bye; Chyliński/Majchrowicz – Sołtyka/Tarasewicz 6:3, 6:3; (2) Bartosiewicz/P. Janik – bye.

Ćwierćfinały: (1) Hołowiński/Szałas – Kubach/Wojnar 5:7, 6:3, 10:7; Filipek/Orliński – Brandys/Olfans 7:5, 6:2; (3) Moj/W. Lutkowski – Kocyła/Tokarz 6:4, 3:6, 10:4; Chyliński/Majchrowicz – (2) Bartosiewicz/P. Janik 6:4, 7:6 (5).

Półfinały: (1) Hołowiński/Szałas – Filipek/Orliński 4:6, 6:4, 10:3; (3) Moj/W. Lutkowski – Chyliński/Majchrowicz 6:1, 6:4.

Finał: Moj/W. Lutkowski – (1) Hołowiński/Szałas 6:4, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności