Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4.

Młodzieżowe mistrzostwa Polski w Poznaniu – wyniki

przez maka

W Poznaniu na kortach AZS odbyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski (do lat 21).

W gronie mężczyzn o tytuł walczyli Paweł Ciaś i Mikołaj Jędruszczak. Zwyciężył Ciaś. Brązowe medale dla Maćka Smoły i Louisa Dończyka.

Wśród kobiet triumfowała najwyżej rozstawione Zuzanna Maciejewska. W finale wygrała z Martą Kowalską. Brąz dla Pauliny Czarnik i Elżbiety Iwaniuk.

Maciejewska była najlepsza także w deblu (z Czarnik) i mikście (ze Smołą). Smoła zwyciężył również w grze podwójnej (z Jędruszczakiem).

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Lemiesz – Drass walkower; Dobrzyński – F. Plewiński 1:6, 6:3, 6:1; Smoła – M. Nowak 6:0, 6:1.

Druga runda: (1) Mik. Jędruszczak – Kon. Mularczyk 6:4, 6:2; (16) Zielonka – J. Wojciechowski walkower; (10) P. Barański – Sobkowiak 6:2, 6:0; P. Zbroja – (5) Ł. Chmielewski 6:4, 6:2; (3) Drzewiecki – J. Morkowski 6:0, 6:1; Siekierczak – (15) Iżycki 7:6 (2), 3:6, 7:6 (7); Braciszewicz – (12) Dmochowski 6:4, 6:3; (7) Dończyk – Lemiesz 6:2, 6:4; (6) Łomacki – Zawisza 6:2, 6:2; (11) Sołtyka – Dobrzyński 6:4, 6:1; Smoła – (14) Nispoń 6:2, 6:2; Sarysz – (4) Gajewski walkower; D. Wiśniewski – (8) B. Wojnar walkower; Kierkuś – (9) Chojnowski 6:3, 4:6, 7:6 (4); (13) D. Chmielewski – Barełkowski 6:0, 6:1; (2) Ciaś – Kowal 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Mik. Jędruszczak – J. Wojciechowski 6:0, 6:0; P. Barański – P. Zbroja 2:6, 6:3, 6:2; Drzewiecki – Siekierczak 6:2, 6:3; Dończyk – Braciszewicz 6:2, 6:3; Łomacki – Sołtyka 6:3, 3:6, 6:3; Smoła – Sarysz 6:0, 6:2; Kierkuś – D. Wiśniewski 6:4, 7:6 (7); Ciaś – D. Chmielewski 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Jędruszczak – Barański 6:3, 6:3; Dończyk – Drzewiecki 6:3, 2:6, 7:6 (4); Smoła – Łomacki 6:1, 3:6, 7:6 (5); Ciaś – Kierkuś 6:3, 6:1.

Półfinały: Jędruszczak – Dończyk 7:6 (9), 2:6, 6:2; Ciaś – Smoła 1:6, 6:1, 6:2.

Finał: Ciaś – Jędruszczak 6:3, 6:4.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Maciejewska – Anusiewicz 6:0, 6:0; A. Mlazga – Odrzywołek 3:6, 6:3, 6:0; (3) Iwaniuk – Cytrynowicz 6:2, 6:0; Pyka – Witos 6:2, 7:5; Czarnik – Markowska 7:5, 6:0; (4) Ruszczyńska – B. Nowicka 6:2, 6:3; M. Kowalska – Halicka 6:1, 6:1; Sobiecka – (2) Gałka 3:6, 7:6 (3), 6:3.

Ćwierćfinały: Maciejewska – A. Mlazga 6:0, 6:2; Iwaniuk – Pyka 6:1, 6:4; Czarnik – Ruszczyńska 6:2, 6:2; M. Kowalska – Sobiecka 6:2, 6:2.

Półfinały: Maciejewska – Iwaniuk 6:0, 4:6, 7:5; M. Kowalska – Czarnik 6:1, 3:1 i krecz Pauliny.

Finał: Maciejewska – M. Kowalska 6:2, 7:5.


DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Mik. Jędruszczak/Smoła – bye; Kierkuś/Łomacki – Siekierczak/Wiśniewski 6:4, 6:3; (3) P. Barański/Dończyk – bye; Chmielewski/Chmielewski – Barełkowski/Morkowski 6:1, 6:1; Ciaś/Nowak – Lemiesz/Mularczyk 7:6 (3), 6:4; (4) Iżycki/Zbroja – bye; Dmochowski/Zawisza – Chojnowski/Sołtyka 6:3, 3:6, 10:5; (2) Drzewiecki/Nispoń – bye.

Ćwierćfinały: Jędruszczak/Smoła – Kierkuś/Łomacki 6:1, 7:5; Barański/Dończyk – Chmielewski/Chmielewski 6:1, 6:0; Ciaś/Nowak – Iżycki/Zbroja 7:6 (3), 6:7 (3), 10:4; Drzewiecki/Nispoń – Dmochowski/Zawisza 6:3, 6:2.

Półfinały: Jędruszczak/Smoła – Barański/Dończyk 7:6 (4), 6:2; Ciaś/Nowak – Drzewiecki/Nispoń 7:6 (6), 6:3.

Finał: Jędruszczak/Smoła – Ciaś/Nowak 6:0, 6:1.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Odrzywołek/Pyka – (1) Sobiecka/Witos 6:1, 6:1; Gałka/Ruszczyńska – Nowicka/Tuszyńska 6:4, 6:4; Iwaniuk/Markowska – Anusiewicz/Cytrynowicz 6:3, 6:1; (2) Czarnik/Maciejewska – Halicka/Mlazga 6:1, 6:1.

Półfinały: Odrzywołek/Pyka – Gałka/Ruszczyńska 6:2, 6:0; Czarnik/Maciejewska – Iwaniuk/Markowska 6:2, 6:0.

Finał: Czarnik/Maciejewska – Odrzywołek/Pyka 6:1, 6:1.


MIKST

Pierwsza runda: (1) Maciejewska/Smoła – bye; Iwaniuk/Dmochowski – Halicka/Siekierczak 6:4, 2:6, 10:6; (3) Jędruszczak/Odrzywołek – bye; Kierkuś/Sobiecka – Anusiewicz/Sobkowiak 6:1, 6:1; Mlazga/Mularczyk – Ruszczyńska/Łomacki 6:3, 1:6, 10:2; (4) Markowska/Nispoń – bye; Czarnik/Drzewiecki – Gałka/Wiśniewski 6:1, 6:1; (2) Dończyk/Witos – bye.

Ćwierćfinały: Maciejewska/Smoła – Iwaniuk/Dmochowski 6:2, 6:2; Jędruszczak/Odrzywołek – Kierkuś/Sobiecka 6:4, 6:1; Markowska/Nispoń – Mlazga/Mularczyk 7:5, 6:2; Czarnik/Drzewiecki – Dończyk/Witos 7:5, 6:3.

Półfinały: Maciejewska/Smoła – Jędruszczak/Odrzywołek 6:2, 7:5; Czarnik/Drzewiecki – Markowska/Nispoń 6:2, 7:5.

Finał: Maciejewska/Smoła – Czarnik/Drzewiecki 6:2, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności