Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Moskwa WTA, ATP – Kania uległa Tsurenko

przez maka

Paula Kania grała w kwalifikacjach turnieju WTA Kremlin Cup by Bank of Moscow.

Z zawodów rangi Premier w stolicy Rosji (korty twarde w hali, 710 tys. $) wycofały się m.in. Petra Kvitova, Ana Ivanovic, Karolina Wożniacka, Angelique Kerber czy Jelena Jankovic.

W tej sytuacji faworytkami są Jekaterina Makarova, Lucie Safarova, Swietłana Kuznetsova i Flavia Penneta.

Kania (156 w rankingu WTA) została rozstawiona w eliminacjach z nr 7. W pierwszym wygrała z 16-letnią Rosjanką Aleksandrą Pospelovą (1268) 6:1, 6:4.

W drugiej rundzie pokonała kolejną posiadaczkę dzikiej karty Rosjanką Poliną Monovą (494) 6:3, 7:6 (2). W meczu o awans przegrała z Ukrainką Lesią Tsurenko (95) 6:4, 4:6, 5:7.

Drabinka eliminacji kobiet w Moskwie – Kliknij tutaj

W deblu Alicja Rosolska i Kanadyjka Gabriela Dabrowski nie sprostały Szwajcarce Martinie Hingis i Włoszce Flavii Penneccie 7:5, 1:6, 4:10.

Klaudia Jans-Ignacik i Francuzka Kristina Mladenovic przegrały z Rumunką Iriną-Camelią Begu i Australijką Ariną Rodionovą 6:7 (3), 6:0, 6:10.

Kania i Rosjanka Valeria Solovyeva uległy Francuzce Caroline Garcia i Hiszpance Arantxie Parra-Santonja 6:7 (1), 6:2, 5:10.

Drabinka debla kobiet w Moskwie – Kliknij tutaj


Błażej Koniusz (563) krótko walczył w kwalifikacjach w męskiej części imprezy Kremlin Cup. Uległ Ukraińcowi Illyi Marchenko (169) 4:6, 2:6.

Drabinka eliminacji singla mężczyzn w Moskwie – Kliknij tutaj

W grze podwójnej Tomasz Bednarek i Australijczyk Rameez Junaid przegrali z Czechami Frantiskiem Cermakiem i Jirim Veselym 6:4, 3:6, 11:13.

Drabinka debla mężczyzn w Moskwie – Kliknij tutaj

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności