Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3.

Na juniorskich kortach

przez maka

Polscy juniorzy walczą o punkty w turniejach ITF w Europie.

Charleroi

Louis Dończyk (477) przegrał w eliminacjach zawodów Astrid Bowl (korty ziemne, grade 1).

Nie sprostał Chińczykowi Yuanfengowi Li (413) 2:6, 2:6.

Budapeszt

Paulina Lewandowska (576) walczy w turnieju na Węgrzech (korty ziemne, grade 4).

W pierwszej rundzie pokonała Dorottyę Jonas (908) 6:4, 7:5. W drugiej przegrała z Czeszką Kateriną Sinakovą (171) 4:6, 4:6.

Varnamo

Adrianna Rosik (1835) wybrała się do Szwecji (korty ziemne, grade 4). W kwalifikacjach wygrała z trzema Szwedkami: Michell Barkijevic (br) 6:1, 6:1, Amandę Olsson (br)6:4, 6:1 i Cassandrę Wennerstrom (br) 6:1, 6:0.

W pierwszej rundzie turnieju głównego Ada przegrała z kolejną reprezentantką gospodarzy 13-letnią Kajsą Rinaldo Persson (br) 4:6, 2:6.

Niksic

Grupa biało-czerwonych wybrała się do Czarnogóry na Montenegro Open (korty ziemne, grade 4).

W eliminacjach Piotr Łomacki (br) był lepszy od Chorwata Drazena Vuko (1870) 6:1, 4:6, 6:4, Thomasa Weirathera (br) z Liechtensteinu 6:7 (1), 6:0, 6:4 i Słowaka Roderika Daubnera (br) 6:2, 6:4.

Szymon Walków (1526) pokonał Czarnogórców Ivana Saveljica 6:2, 6:7 (7), 6:3 i Pavle Rogana (br) 6:2, 6:4, ale przegrał z Chorwatem Ante Boroviną (1422) 2:6, 1:6.

Mateusz Iżycki (br) wygrał z Czarnogórcem Jasminem Beganoviciem (br) 6:2, 6:0, ale uległ Chorwatowi Franko Siljegowi (1416) 1:6, 4:6.

W drabince głównej Łomacki wygrał z Serbem Goranem Markoviciem (517) 6:4, 4:6, 6:4. Natomiast Kamil Gajewski (1197) pokonał Borovinę 3:6, 6:1, 7:5.

Piotrek w walce o ćwierćfinał wygrał z Rosjaninem Sergiejem Dorozhkinem (1382) 7:6 (3), 7:5. W nim przegrał z Włochem Federico Maccarim (249) 6:3, 2:6, 2:6.

Kamil przegrał z Chorwatem Marko Golesem Babiciem (549) 6:7 (4), 0:6.

W turnieju dziewcząt Kasandra Kozub (1019) wygrała z Czarnogórką Milica Sljukic (br) 6:4, 6:2, ale uległa Serbce Ivie Banicevic (426) 2:6, 3:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności