MADRYT: Świątek - Haddad Maia 4:6, 6:0, 6:2; Keys - Jabeur 0:6, 7:5, 6:1; Sabalenka - M. Andreeva 6:1, 6:4; Rybakina - Putintseva 4:6, 7:6 (4), 7:5; Rublev - Alcaraz 4:6, 6:3, 6:2; Auger-Aliassime - Sinner walkower.

Na Li za mocna dla Piter

Katarzyna Piter przegrała mecz 2. Polsat Warsaw Open z Chniką Na Li 0:6, 3:6.

Piter03
Li             66

Relacja LIVE !!!

Pierwszy gem pewnie wygrany przez Chinkę (0:1). W kolejnym ma dwa breakpointy, wykorzystuje już pierwszego (0:2). Li utrzymała przewagę (0:3). Kolejny break (0:4). Trzecie przełamanie skończyło tę partię. 6:0 dla Na Li. Set trwał zaledwie 19 minut. Kasi udało się wygrać 5 piłek , przy 24 rywalki.

Pierwszy gem dla Polki w tym meczu (1:1). Zupełnie inny początek tej partii. Kasia odbebrała podanie Li. Prowadziła (2:1). Obie dziewczyny utrzymywały swoje serwisy (3:2). Mimo dwóch przewag Piter nie udało się utrzymać podania. Rebreak (3:3).

Li wygrywa serwis, a w ósmym gemie zdobywa drugiego breaka (3:5). Ma dwa meczbole, z których pierwszy kończy mecz. Li zwycięża 6:3.