Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Korda - Lamasine 7:6 (3), 4:6, 7:6 (7); Lestienne - Kudla 6:2, 7:6 (6); Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; Tomova - Hesse 6:3, 6:2; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Na poziomie challengerów

przez maka

W tym tygodniu tenisiści walczą także w challengerach w Bogocie i Monzie.

W stolicy Kolumbii faworytami są reprezentanci gospodarzy Santiago Giraldo (na zdjęciu) i Alejandro Falla.

Bogota

Druga runda: (1) Falla – Zampieri 5:7, 6:2, 6:2; S. Gonzalez – Pella 6:1, 5:7, 7:6; Cabal – (4) N. Lapentti 6:2, 6:4; (5) R. Mello – Sidorenko 4:6, 7:5, 6:2; (8) Souza – A. Balazs 6:2, 6:2; (3) Lorenzi – Struvay 7:6, 7:6; G. Lapentti – Oswald 7:6, 2:6, 6:1; (2) Giraldo – Salamanca 6:4, 6:3.

Pierwsza runda: (1) Falla – Alund 7:6, 5:7, 6:3; Zampieri – Al. Gonzalez 7:6, 6:4; S. Gonzalez – Fiorentino 7:6, 6:3; Pella – (6) Alves 7:6, 6:1; (4) N. Lapentti – Decoud 6:3, 6:4; Cabal – Ferreiro 4:6, 6:2, 6:4; Sidorenko – Olaso 6:3, 6:4; (5) R. Mello – Begemann 6:3, 7:6; (8) Souza – J. Silva 6:3, 6:7, 6:4; A. Balazs – Dasnieres De Veigy 6:1, 6:3; Struvay – Gomez 7:6, 7:5; (3) Lorenzi – Hocevar 7:5, 6:3; Oswald – (7) K. Kim 3:6, 6:2, 6:3; G. Lapentti – Gaudio 6:2, 6:3; Salamanca – Brugues 7:6, 6:4; (2) Giraldo – Meffert 6:2, 6:2.

We Włoszech do ćwierćfinału awansował już Niemiec Daniel Brands, zawodnik rozstawiony z numerem 1.

Monza

Druga runda: (1) Brands – Millot 6:2, 6:3; Trevisan – Lammer 6:2, 6:3; (4) Crivoi – Katić 7:6, 6:3; (8) Ch. Rochus – Marrero 6:2, 6:3; Vassallo-Arguello – Arnaboldi 6:1, 6:4; (3) Riba – Volandri 4:6, 6:3, 6:2; Andujar – Aguilar 7:5, 7:5; Aldi – Balleret 6:2, 6:2.

Pierwsza runda: (1) Brands – Desein 6:2, 6:7, 7:6; Millot – Ramos-Vinolas 7:6, 3:6, 6:4; Lammer – Karanusić 5:2 i krecz Chorwata; Trevisan – (6) Bozoljac 7:6, 6:2; (4) Crivoi – A. Garcia 6:4, 7:5; Katić – Demoliner 6:1, 6:1; Marrero – M. Fischer 6:4, 6:4; (8) Ch. Rochus – Ianni 6:0, 2:6, 6:4; Arnaboldi – (7) Przysieżny 6:2, 1:0 i krecz Polaka; Vassallo-Arguello – Lojda 7:6, 7:5; Volandri – Huta Galung 1:6, 6:3, 6:4; (3) Riba – Munoz De La Nava 5:7, 6:4, 7:6; Andujar – (5) Brown 7:6, 6:3; Aguilar – Bubka 6:4, 6:2; Aldi – Witten 6:2, 6:3; Balleret – (2) Kunitsyn 6:4, 4:6, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności