Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ: Rinderknech - Bonzi 4:6, 7:6 (1), 7:6 (3); QUIMPER - eliminacje: Żuk - Vatutin 6:3, 7:5; Kamke - Karlovskiy 6:3, 6:4; Copil - Napolitano 7:6 (6), 3:6, 6:3; Lamasine - Grenier 6:4, 7:6 (5).

Na poziomie challengerów

przez maka

W tym tygodniu tenisiści rywalizują w czterech challengerach.

Ostrawa

W Prosperita Open (korty ziemne) dzisiaj walczyć będą Grzegorz Panfil i Dawid Olejniczak.

Pierwsza runda: Haider-Maurer – Guez 6:3, 6:3; Menendez – Millman 6:3, 6:3; Krajinović – Prikryl 6:1, 6:0; Dodig – Mertens 6:1, 6:2; Brzezicki – Vesely 5:7, 6:2, 6:2; Snobel – Ignatik 6:4, 3:6, 6:1; M. Fischer – Vanek 6:3, 5:7, 6:3; Marrero – Olejniczak 3:6, 6:3, 6:4; Bautista – Mertl 3:6, 6:1, 6:4; Klizan – K. Beck 5:0 i krecz; Panfil – Ungur 6:1, 6:4; I. Minar – Ancić 4:6, 6:4, 7:5.

Tunis

W Tunis Open (korty ziemne) wczoraj niespodziewanej porażki doznał jeden z faworytów Francuz Arnaud Clement.

Pierwsza runda: Ouhab – Pashanski 6:2, 6:3; Ch. Rochus – Ascione 6:4, 6:2; Reister – Kunitsyn 7:5, 6:4; Jaziri – J. Sousa 1:6, 7:5, 6:4; Gil – Bozoljac 7:6, 2:6, 6:2; Acasuso – Andujar 6:2, 6:4; Roger-Vasselin – Serra 6:4, 6:3; El Amrani – Hrbaty 6:7, 6:2, 6:3; Munoz De La Nava – Ramirez-Hidalgo 6:4, 6:1; Brands – Kiefer 6:2, 6:4; Machado – Recouderc 6:2, 6:4; Millot – Cervantes 6:3, 5:7, 6:2.

Rodos

Na greckiej wyspie zawodnicy walczą w Ixian Grand Aegean Tennis Cup (korty twarde). Na korcie zobaczymy m.in. Dustina Browna (na zdjęciu) czy Dudi Selę.

Pierwsza runda: Juska – Prpić 7:5, 7:5; Brown – Haase 6:1, 6:4; King-Turner – Chiudinelli 6:2, 3:6, 7:6; G. Muller – Bogdanović 6:3, 6:1; Sela – Jakupović 6:4, 6:3; Ledovskikh – Bemelmans 6:7, 7:6, 7:6; Schuettler – Berankis 4:6, 6:4, 6:1; Mahut – De Voest 4:6, 7:6, 6:3; Sijsling – Kravchuk 6:4, 6:3; Stadler – Economidis 6:4, 6:2; Lu – Gremelmayr 4:6, 7:5, 6:3; And. Martin – Levy 5:7, 6:3, 6:0.

Manta

W Ekwadorze turniej Matna Open – Trofeo Ricardo Delgado Aray odbywa się na kortach twardych.

Pierwsza runda: Rieschick – Olaso 6:2, 2:0 i krecz Hiszpana; Sirianni – Acosta 7:6, 6;1; J. Ward – R. Ram 7:5, 6:2; Hocevar – B. Evans 3:6, 6:1, 6:4; Endara – Alcaide 6:2, 6;7, 6;4; Brugues – Dabul 7:6, 6:3; Soeda – Reynolds 6:3, 4:6, 6:4; Deheart – Valent 3:6, 6:2, 7:5; Duclos – Campozano 6:7, 6:4, 6:1; Bagnis – Gomez 6:1, 7:6; Im – Decoud 6:1, 0:6, 6:1; G. Lapentti – T. Ito 6:4, 2:1 mecz został przerwany z powodu opadów deszczu.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności