Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; DOHA WTA: Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1.

Na poziomie challengerów

przez maka

W tym tygodniu zawodnicy walczą w challengerach w Włoszech, Holandii, Chorwacji, Hiszpanii, Rumunii i Francji. Tenisistki rywalizują w dużej imprezie we Włoszech.

W Sewilli rozegrane zostaną pojedynki 1/8 finału, w pozostałych imprezach dokończona zostanie pierwsza runda.

W imprezie w włoskiej Bielli mecz pierwszej rundy przegrała Marta Domachowska.

Biella

Pierwsza runda: Oprandi – Knapp 6:1, 6:3; Koryttseva – Yakimova 6:3, 6:4; S. Zahlavova – Bychkova 7:5, 6:3; Thorpe – Giovine 6:2, 6:2; Suarez Navarro – Michel 6:2, 4:6, 7:5; Irigoyen – O. Sanchez 2:6, 6:1, 7:6; Pous Tio – E. Fernandez 6:3, 6:0; Ondraskova – Zec-Peskiric 6:4, 6:3; M. Johansson – Cornet 6:2, 6:2; Ungur – Fischman 6:4, 6:0; Tinjić – Domachowska 2:6, 6:2, 6:4; Malek – P. Mayr 2:6, 7:6, 6:4;Voracova – Dentoni 6:3, 6:1; Klepac – Floris 6:3, 6:1; Garbin – Kalabina 6:3, 7:5; Krunic – Olaru 3:6, 6:3, 7:6.

Genua

Pierwsza runda: Gabashvili – C. Rodriguez 6:3, 6:3; Kumantsov – Ager 6:3, 6:2; Bolell – Gremelmayr 7:6, 7:6; Giannessi – Ad. Garcia 6:1, 1:0, krecz Adriana; Andreev – Aranguren 7:5, 7:6; Zverev – Tavares 6:4, 6:3; de Voest – Massu 7:5, 6:3; Seppi – Naso 7:6, 1:6, 6:1; Hernych – Cecchinato 6:2, 6:2; Fognini – Bracciali 6:3, 6:2; Starace – Begemann 6:4, 1:0, mecz dokończony będzie w czwartek.

St. Remy

Pierwsza runda: Brezac – Grigelis 3:6, 6:3, 6:2; Roger-Vasselin – Lammer 6:3, 6:1; Pavlovs – Herbert 3:6, 6:4, 6:3; Muller – Mannarino 4:6, 7:6, 6:1; Stoppini – Gicquel 7:5, 6:4; Heliovaara – Ryderstedt 6:7, 6:2, 6:3; Millot – Duclos 6:4, 6:4; Bohli – Bautista-Agut 7:5, 6:3.

Alphen aan den Rijn

Pierwsza runda: Gensse – Flock 6:2, 4:1 i krecz Niemca; A. Beck – Smethurst 7:6, 6:1; Bloemke – Goffin 6:2, 6:4; Berta – Cazes-Carrere 6:3, 7:5; Greul – Brons 6:1,6:3; T. Nieminen – Fabbiano 3:6, 6:4, 6:0; Patience – Vliegen 6:2, 6:3; Schoorel – Mina 6:4, 6:4.

Sewilla

Druga runda: Ramos-Vinolas – Trujillo 2:6, 6:3, 6:2; Crugnola – P. Martin-Adalia 6:2, 1:6, 6:3; Ciric – Lopez Jaen 6:1, 6:2; Navarro – M. Lopez 7:5, 6:1; J. Sousa – P. Sousa 6:1, 6:1; Machado – Poch 7:6, 6:2; J. Ward – C. Gomez 6:0, 6:3; Riba – Donskoy 7:6, 6:3.

Brasov

Pierwsza runda: Copil – Anagnastopol 2:6, 7:6, 6:2; Klec – Reynet; 6:3, 6:4; Cervenak – Luncanu 7:6, 2:6, 6:4; Haider-Maurer – Mlendea 6:3, 6:3; Tosic -Cruciat 7:6, 7:5; Zopp – Oswald 7:6, 7:6; Alcaide – Brands 6:2, 6:3; Giorgini – Lojda 6:7, 6:4, 7:5; Prodon – Gavrila 6:1, 3:6, 6:2; Trevisan – Cipolla 6:3, 1:6, 6:3.

Rijeka

Pierwsza runda: Mektić – Konecny 5:4 i deszcz; Kindlmann – Cerovic 6:4, 0:1 i deszcz; Ramirez-Hidalgo – Semjan 6:4, 3:1 i deszcz.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności