Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; DOHA: Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2.

Na światowych kortach

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walc zą w Australii, Włoszech, Francji, Holandii, Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Rotterdam – ATP

Pierwsza runda: Kohlschreiber – Y-H Lu 6:4, 7:6 (5); J. Nieminen – Ferrer 6:3, 6:4; Ljubicic – Stakhovsky 7:6 (3), 6:3; Tsonga – Dimitrov 6:4, 6:4; De Bakker – Petzschner 6:4, 0:6, 6:1; Soderling – Haase 6:3, 6:2; Berdych – Garcia-Lopez 6:1, 6:2.

San Jose – ATP

Pierwsza runda: Dabul – Falla 6:4, 6:3; Berankis – B. Becker 6:3, 7:6 (2); Raonic – Malisse 6:3, 6:4; Nishikori – Hajek 6:1, 7:6 (6); Lacko – Querrey 7:6 (6), 6:3; Del Potro – Gabashvili 6:3, 6:2.

Costa do Sauipe – ATP

Pierwsza runda: Berlocq – Ghem 6:4, 6:3; Chela – R. Dutra Da Silva 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3; Kubot – Schwank 6:7 (5), 7:5, 7:6 (2); Machado – Bagnis 6:4, 6:2; R. Mello – Giraldo 6:4, 6:3; Robredo – Fognini 6:3, 6:7 (4), 6:3; Starace – P. Cuevas 6:4, 5:7, 6:4; L. Mayer – Andreev 4:6, 6:4, 7:6 (2).

Paryż – WTA

Pierwsza runda: Kanepi – Sevastova 7:6 (5), 6:2; Oudin – Dushevina 7:5, 5:7, 6;2; Zahlavova Strycova – Pironkova 7:6 (5), 6:3; Kvitova -Manasieva 7:5, 6:4; Zakopalova – Bacsinszky 6:3, 6:3; Cibulkova – Vrljic 6:0, 6:2; Dokic – Safarova 4:6, 6:3, 6:4; Mattek-Sands – Suarez Navarro 6:0, 6:3; K. Kucova – Makarova 4:6, 6:3, 7:6 (1).

Pattaya – WTA

Pierwsza runda: Ivanovic – Luangnam 6:0, 6:2; Amanmuradova – J. Zheng 6:4, 7:6 (6); Wannasuk – Diyas 6:4, 6:4; Zvonareva – Paszek 6:4, 6:2; Baltacha – Lertpitaksinchai 6:2. 6:3; Errani – K-Ch. Chang 4:6, 6:2, 6:4; Morita – Tanasugarn 6:3, 6:2; Date-Krumm – Voracova 6:2, 6:2; Vinci – Palkina 6:1, 6:3; Hantuchova – Nara 6:2, 6:1; Voskoboeva – Oprandi 4:6, 6:3, 7:5; Scheepers – Malek 7:6 (4), 6:2.

Caloundra

Pierwsza runda: G. Jones – Hernych 2:6, 6:4, 7:5; Bester – J. Ward 4:6, 6:1, 7:6 (5); Klein – Lindahl 6:3, 7:5; Ball – Yoo 7:6 (3), 6:2; Matosevic – Wu 6:0, 2:6, 6:4; Lorenzi – Mitchell 3:6, 6:3, 6:2; Kelly – Barton 7:5, 7:6 (4); Ebden – Kondo 6:1, 6:2; Cipolla – Rosol 6:3, 3:6, 6:2; Lemke – Yani 5:1, krecz Michaela; Tomic – Polansky; Cervenak – Udomchoke; Gong – T-H Yang; Lojda – Klec – przełożone na środę.

Bergamo

Pierwsza runda: Bachinger – Sadecky 6:4, 6:2; Nielsen – Lajovic 6:3, 6:3; Muller – Janowicz 6:3, 7:6 (4); Bemelmans – Pashanski 6:4, 6:2; Soeda – Mat. Viola 6:4, 6:3; Bozoljac – Van Der Merwe 7:6 (3), 6:2; Ignatik – Brizzi 6:3, 6:2; S. Robert – Dustov 7:5, 7:5; Hrbaty – M. Fischer 6:3, 6:2; O. Rochus – Grigelis 6:4, 6:4; Seppi – Meffert 6:4, 6:4; Zopp – K. Beck 6:2, 7:6 (4).

Quimper

Pierwsza runda: Gensse – Teixeira 7:6 (4), 6:4; Rodrigues – Renavand 7:6 (5), 6:4; Patience – K. Kim 6:4, 4:6, 7:6; Herbert – H. Kontinen 7:5, 6:4; Guez – Eysseric 6:2, 6:3; Weintraub – Reynet 6:3, 5:7, 6:4; Millot – Mertens 6:4, 6:3; Burquier – Menendez 4:6, 7:5, 6:3; Jouan – Brezac 7:6 (6), 6:7 (5), 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności