Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Na światowych kortach

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Francji, Stanach Zjednoczonych, Argentynie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kolumbii i Maroku.

Dubaj – WTA

Trzecia runda: Wozniacki – Morita 6:1, 6:0; Peer – Wickmayer 3:6, 6:4, 6:1; Stosur – Schnyder 6:3, 6:4; Jankovic – Kanepi 2:6, 6:3, 7:5; A. Radwańska – Bartoli 6:3, 6:2; Kuznetsova – Schiavone 1:6, 6:0, 7:5; Pennetta – Azarenka 6:3, 6:7 (2), 6:4; Kleybanova – Zvonareva 6:3, 6:2.

Bogota WTA

Druga runda: Pous Tio – Bratchikova 3:6, 6:2, 6:1; Martic – Hercog 6:2, 6:3;X. Han – Goerges 5:7, 6:3, 7:6 (4); Garcia Vidagany – Dentoni 3:6, 6:3, 5:4, deszcz; Dominguez Lino – Birnerova 6:2, 6:2.

Memphis – WTA

Ćwierćfinały: Glatch – Rybarikova 3:6, …; Hradecka – Pervak 6:4, 6:3; Marino – Vandeweghe 6:1, 7:6 (6); Rodina – Watson 6:3, 6:4.

Marsylia – ATP

Druga runda: Cilic – Petzschner 7:6 (3), 6:3; Tursunov – Ljubicic 7:6 (4), 6:3; Berdych – Roger-Vasselin 6:3, 6:4; Llodra – Kamke 6:3, 6:4; Soderling – Mahut 7:6 (8), 7:6 (5); Jużny – Simon 3:6, 6:3, 6:3.

Buenos Aires – ATP

Druga runda: Robredo – Ramos-Vinolas 6:3, 7:5; Nalbandian – Brzezicki; 6:1, 6:2 Almagro – L. Mayer 6:7 (3), 6:1, 6:3; Acasuso – P. Cuevas 6:7 (2), 7:5, 6:1.

Memphis – ATP

Druga runda: Hewitt – Mannarino 6:7 (9), 7:5, 6:0; Roddick – Tipsarevic 6:1, 7:6 (8); Russell – Serra 6:4, 6:4; Raonic – Stepanek 6:4, 6:7 (10), 7:6 (1); Querrey – Dabul 6:3, 7:6 (3); Del Potro – Dodig 6:4, 6:4.

Meknes

Ćwierćfinały: Greul – Klec 6:2, 6:0; Olaso – Crivoi 4:6, 7:5, 7;6 (4); Alcaide – Knittel; J. Pospisil – Di Mauro 6:7 (3), 6:3, 4:2 – mecz przerwany z powodu ciemności.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności