Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Nadzieja Cup w Łomży – wyniki

Maciej Rajski triumfował w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym mężczyzn Nadzieja Cup w Łomży.

W drodze po końcowe zwycięstwo zawodnik Sinnet Tenis Club Warszawa pokonał m.in. Wojciecha Lutkowskiego (Legia Warszawa) czy Juliana Turosieńskiego (Warszawianka).

W finale wygrał z Mikołajem Szmyrgałą (Centrum Bydgoszcz). W grze podwójnej najlepsi byli Lutkowski i Szmyrgała.

SINGIEL

Pierwsza runda: Dzikiewicz – Gresk 7:6 (2), 6:4.

Druga runda: W. Lutkowski – J. Wojciechowski 6:0, 6:0; Naduk – F. Czarnecki 6:0, 4:6, 6:4; Rajski – P. Lipka 6:2, 6:2; Turosieński – P. Zbroja 7:6 (4), 6:4; Maroszek – P. Zieliński 6:3, 3:6, 6:3; B. Wojnar – Dzikiewicz 6:4, 6:3; Konieczny – A. Pawlicki 6:4, 6:2; Szmyrgała – Sarysz 6:3, 2:6, 6:3.

Ćwierćfinały: W. Lutkowski – Naduk 6:3, 6:2; Rajski – Turosieński 3:6, 6:2, 6:3; B. Wojnar – Maroszek 6:0, 6:2; Szmyrgała – Konieczny 4:6, 6:3, 6:0.

Półfinały: Rajski – W. Lutkowski 5:7, 6:4, 6:3; Szmyrgała – B. Wojnar 6:7 (2), 6:2, 7:5.

Finał: Rajski – Szmyrgała 6:2, 6:4.

DEBEL

Ćwierćfinały: Dzikiewicz/Naduk – Konieczny/A. Pawlicki 7:6 (3), 6:3; Rajski/P. Zbroja – Czarnecki/P. Zieliński walkower.

Półfinały: W. Lutkowski/Szmyrgała – Dzikiewicz/Naduk 6:3, 7:5; Rajski/P. Zbroja – Turosieński/B. Wojnar 6:0, 6:0.

Finał: W. Lutkowski/Szmyrgała – Rajski/P. Zbroja 6:3, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności