Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Kubot/Zieliński – Arevalo/Miralles 6:4, 6:2; Marek - Arevalo 4:6, 2:6; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - S. Tsitsipas 6:3, 7:6 (2); Fucsovics - Coric 6:4, 6:1; BUENOS AIRES ATP 250: F. Cerundolo - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 3:6, 6:2; Schwartzman - Kecmanovic 6:0, 6:4; DOHA WTA 500: Kvitova - Muguruza 6:2, 6:1; LYON WTA 250: Tauson - Badosa 7:5, 6:1; Golubic - Ferro 4:6, 6:0, 7:6 (4).

Newsy z Melbourne

przez maka

Radek Szymanik, trener Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego na blogu Z Woleja dzieli się wrażeniami z pobytu w Melbourne.

– Drugi dzień świeci tutaj słońce, można pomyśleć, że to standard w Australii, ale w tym roku jest inaczej.

– Wielkie powodzie i ludzkie tragedie w Brisbane i Queensland (na wschodzie Australii) przypominające to co się działo w naszym kraju w zeszłym roku latem. W Sydney pogoda była w kratkę, słońce na przemian z chmurami i z deszczem – pisze szkoleniowiec.

– Po przylocie do Melbourne padało 36 godzin bez przerwy, były lokalne podtopienia blisko Melbourne. Wczoraj było słonecznie i bezwietrznie, dzisiaj świeci słońce jednak jest bardzo wietrznie.

– Chłopaki wygrali 6:2 6:3, chociaż mecz był dużo bardziej zacięty niż wskazuje na to wynik. Przez wiatr było dużo przypadkowych i nieczystych odbić, ale to nasi sobie lepiej radzili w trudnych warunkach. Grali z doświadczonym Schuettlerem i młodym wilkiem Lu.

– W pierwszym secie Fryta z Matką dwukrotnie przełamali przeciwników, a w drugim raz. Mariusz i Marcin wykazali się dyscypliną taktyczną (obaj starali się grać na siatce i przejmować kontrolę nad wymianami).

– Marcin zaserwował dzisiaj 222 km/h – to jest trzeci najszybszy serwis jak dotychczas na turnieju.

– Jutro tylko miksty i oglądanie przeciwników, to zadanie bardziej dla mnie,
trzecia runda w niedzielę.

Więcej na blogu – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności