Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Samsonova - Haddad Maia 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Tomova - Siegemund 6:4, 6:3; GENEWA ATP 250: Griekspoor - Shapovalov 6:7 (7), 7:6 (4), 6:3; LYON ATP 250: Etcheverry - Koepfer 6:4, 6:1; Darderi - Rinderknech walkower.

Nowe rakiety HEAD Graphene XT Speed

Ewolucja rewolucji – czyli nowe rakiety HEAD Graphene XT Speed.

Stało się to na co wszyscy czekali – rakieta SPEED stała się jeszcze szybsza. HEAD prezentuje nową linię rakiet polecanych przez numer 1 światowego rankingu ATP, Novaka Djokovicia, Graphene XT Speed.

Graphene XT Speed to połączenie nowego designu i ulepszonej technologii w jednym opakowaniu. Rakiety Speed zostały stworzone z wykorzystaniem rewolucyjnego materiału – Graphene, najmocniejszego a zarazem najlżejszego na świecie.

Dzięki Graphene XT, struktura materiału staje się o 30% mocniejsza, to z kolei umożliwia rozłożenie masy rakiety tak by została ona przesunięta tam, gdzie zawodnik jej najbardziej potrzebuje.

W rezultacie, rakiety z technologią Graphene XT, oferują o 10 % lepszy przekaz energii, gwarantując mocniejsze uderzenia i szybszą grę.

W modelu Graphene XT Speed REV PRO nowa technologia ma również bezpośredni wpływ na wagę rakiety, ponieważ jest ona o 20 % lżejsza w porównaniu do standardowych rakiet o takiej samej wadze zamachu.

Pozwala to na przeniesienie energii wytworzonej podczas zamachu bezpośrednio na piłkę, co gwarantuje szybszą grę na każdej nawierzchni.

Model REV PRO wyposażony jest również w innowacyjną technologię Adaptive String Pattern (ASP), która pozwala na wymianę grometów i wybór układu naciągu pomiędzy 16/16 dla lepszej rotacji lub 16/19 dla większej kontroli.

Oprócz nowych modeli Speed REV Pro i MP A (dostępne także z ASP), linia Speed oferuje również dobrze znane modele Pro, MP, S i Lite.

Nowa odsłona rakiet: asymetryczny design i ciekawa kolorystyka z neonowymi wstawkami powodują że rakiety Speed nie przypadkowo są wyborem najlepszego zawodnika na świecie.

Nowe rakiety Graphene XT Speed dostępne są w sprzedaży od 17 listopada (modele MP, MP A, REV PRO) i od 12 stycznia (modele PRO, S, Lite).

Dodatkowo, całości wyglądu linii Speed dopełni seria toreb Novak Djokovic, nowe obuwie Revolt PRO i wygodna, techniczna odzież.

Więcej informacji na temat rakiet na stronie www.head.pl

Kategoria: