Polski Tenis

WYNIKI

ANTALYA CH: L. Mayer - T. Griekspoor 6:2, 6:2; Musetti - Tabilo 6:2, 6:0; ANDREZIEUX-BOUTHEON ITF: Friedsam - Sramkova 6:3, 6:1.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

przez maka

Najlepsi kadeci (tenisiści do lat 16) w kraju rywalizują o medale w Zielonej Górze.

W turnieju dziewcząt (32 zawodniczki) z numerem jeden rozstawiona została Magdalena Stencel. Zwycięstwa odniosły także inne faworytki – Zuzanna Maciejewska, Diana Siemianowska i Martyna Kowalak.

Odpadły natomiast m.in. Katarzyna Kapustka (nr 2), Hanna Karczewska (nr 4) czy Julia Siwert (nr 6).

W zawodach chłopców (64 graczy) z 1 walczy Marcin Grzesiński. Najwięcej szans na złoto ma Paweł Ciaś, który z powodzeniem grał już w juniorskich turniejach.

Wygrane odnieśli także Pascal Kłos (na zdjęciu), Michał Nispoń czy Daniel Chmielewski.

Dziewczęta

Pierwsza runda: (1) Stencel – Robok 6:1, 6:1; Goławska – Borgman 6:7, 6:3, 6:2; Żórawska – Baran 6:2, 6:1; (5) D. Siemianowska – Wożniewska 6:4, 6:1; (3) Kowalak – Stec 6:0, 6:0; Maciejewska – Przybył 6:1, 6:0; Hełmecka – Swornowska 6:0, 6:3; Pająk – (7) Lewińska 6:1, 6:0; Rosik – (8) Halicka 6:4, 6:2; Kołodziejczyk – Teresińska 5:7, 6:1, 6:4; Markowska – Kluczyńska 6:3, 6:2; Stanisz – (4) Karczewska 6:1, 2:1 i krecz Hanny; K. Siemianowska – (6) Siwert 6:3, 6:2; Sasim – Siuta 3:6, 6:2, 6:2; Staniszewska – Malowana 6:0, 6:0; Durzyńska – (2) K. Kapustka 7:6, 7:6.

Chłopcy

Pierwsza runda: (1) Grzesiński – Komajda 6:4, 6:3; Dom. Kinastowski – Radzikowski 6:1, 6:0, Gładysz – Dolny 6:1, 7:5; (13) Gajewski – Daw. Kinastowski 6:1, 6:3; (11) Walków – Drzewiecki 6:2, 6:3; Dłuski – Niciejewski 6:0, 7:6; Naduk – Dobrzyński 6:2, 6:3; Okrutny – (8) Sulgostowski 7:5, 6:4; (3) D. Chmielewski – Ignaszak 6:2, 6:1; Duchnowski – Gawłowski 6:3, 4:6, 6:3; Stypułkowski – Ł. Chmielewski 3:6, 6:4, 6:3; (14) Łomacki – Pilch 6:0, 2:6, 6:0; (12) Kłos – Lemiesz 1:6, 6:1, 6:3; Bubnicki – Paprocki 6:2, 6:3; Kurtys – Masłowski 6:2, 6:1; (7) Nispoń – Kierkus 6:4, 6:2; (6) Ogór – M. Janik 6:1, 6:0; Baranowski – A. Andrzejczuk 1:4 i krecz Adriana; Laskowski – Kaczmarek 6:4, 6:3; (10) Charkiewicz – Sobkowiak 6:2, 6:2; (16) Kazanowski – Matejski 7:6, 6:0; Kaleta – Drelich 6:2, 6:2; Chojnowski – Jarnuszkiewicz 6:1, 7:6; (4) Mularczyk – Pniewski 6:3, 7:5; (5) Dziedzic – Morkowski 6:4, 6:4; Pytlak – Maliński 6:3, 6:2; Szyca – Sapota 6:4, 6:1; (9) Stelmaszyk – Apelt-Ciupiński 6:1, 6:2; (15) Rolski – Domański 6:3, 6:1; Pożniak – Szymczyk 6:3, 6:3; Kosicki – Zaorski 7:5, 6:3; (2) Ciaś – Karp 6:0, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności