Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krakowie

W Małopolsce w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży walczyli kadeci.

W zmaganiach chłopców Kamil Majchrzak pokonał w finale Phillipa Greska. Wśród dziewcząt Magdalena Fręch wygrała z Martą Kowalską.

W grach podwójnych triumfowali Patryk Królik i Phillip Gresk oraz Sonia Grzywocz i Patrycja Maślanka.

W mikście zwyciężyli Marta Kowalska i Oskar Michałek.

SINGIEL

Pierwsza runda chłopców: (1) Majchrzak – Gonciarz 6:0, 6:1; Przybylski – Makowski 6:1, 6:1; Żółtowski – Mruk 7:6 (4), 6:4; (14) A. Andrzejczuk – Kaczmarek 7:5, 6:0; (12) A. Kowalski – Tajchman 6:2, 6:2; Cygowski – Kościk 6:2, 6:0; Śmietana – Jędruszczak 6:3, 6:2; (5) Prządka – Tracz 6:1, 6:0; (4) Zawisza – Dziewa 6:4, 6:2; Selwa – Klima 6:4, 6:4; Kubicz – Radwan 6:3, 6:1; (16) Nowakowski – Kozica 6:0, 6:0; (9) Nazaruk – Bieńkowski 6:3, 6:7 (5), 6:3; Kuriata – Derewonko 6:2, 6:3; Piątek – Wieczorek 6:1, 6:2; (6) Królik – Kokulewski 6:2, 6:0; (8) Bedra – Dopierała 6:0, 6:3; Smolicki – Lamczyk 6:0, 6:3; Parchomiuk – Gorszka 6:4, 6:4; (10) Hurkacz – Kossek 6:1, 6:1; (13) Walkusz – Krawczyński 3:6, 6:2, 6:2; Klukowski – Sobieraj; Wożnicki – Adamek 6:3, 6:1; (3) Dembek – Michocki 6:3, 6:0; (7) Terczyński – Adamczuk 6:2, 6:0; Drelich – Zapała 6:1, 4:6, 6:3; Kłopot – Dawid 6:0, 6:2; (11) Górka – Kulikowski 6:1, 6:1; (15) Filipowicz – Karwowski 6:4, 6:2; Czarnecki – P. Kowalski 6:1, 6:4; Michałek – Olko 6:1, 6:4; (2) Gresk – Kidoń 6:0, 6:0.

Druga runda chłopców: Majchrzak – Przybylski 6:1, 6:0; A. Andrzejczuk – Żółtowski 4:6, 6:2, 6:3; A. Kowalski – Cygowski 6:1, 6:1; Prządka – Śmietana 6:3, 6:2; Zawisza – Selwa 6:0, 6:0; Nowakowski – Kubicz 6:2, 6:2; Nazaruk – Kuriata 7:5, 6:0; Piątek – Królik 6:4, 6:4; Bedra – Smolicki 6:1, 6:2; Hurkacz – Parchomiuk 6:2, 6:2; Walkusz – Klukowski 6:4, 6:1; Dembek – Wożnicki 6:3, 6:4; Terczyński – Drelich 6:4, 6:2; Kłopot – Górka 6:3, 6:2; Filipowicz – Czarnecki 6:4, 6:0; Gresk – Michałek 6:1, 6:3.

Trzecia runda chłopców: Majchrzak – A. Andrzejczuk 6:3, 6:1; Prządka – A. Kowalski 6:3, 6:3; Zawisza – Nowakowski 6:3, 6:4; Nazaruk – Piątek 6:3, 0:6, 6:3; Hurkacz – Bedra 6:4, 6:4; Dembek – Walkusz 6:4, 7:6 (0); Terczyński – Kłopot 3:6, 6:3, 7:5; Gresk – Filipowicz 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały chłopców: Majchrzak – Prządka 6:0, 6:1; Zawisza – Nazaruk 6:2, 6:1; Hurkacz – Dembek 6:4, 7:6 (4); Gresk – Terczyński 6:3, 6:1.

Półfinały chłopców: Majchrzak – Zawisza 6:3, 6:0; Gresk – Hurkacz 6:7 (5), 6:4, 7:5.

Finał chłopców: Majchrzak – Gresk 6:3, 3:0 i krecz Phillipa.

Pierwsza runda dziewcząt: (1) M. Kowalska – Błaś 6:2, 6:2; M. Sawicka – E. Morkowska 2:6, 7:6 (4), 7:6 (6); Durzyńska – Żyłka 7:5, 3:6, 6:3; (6) Nosek – Kostencka 6:2, 6:0; (3) Przybylska – Klukowska 1:6,7:5, 6:1; Borgman – K. Kowalska 4:6, 6:4, 6:0; Wysoczańska – Bieńkowska 6:3, 6:1; Jędrzejczak – (8) Hełmecka 6:2, 6:3; (7) Buczyńska – Rynkiewicz 6:1, 6:2; Fręch – Grzegrzółka 6:1, 6:1; Grzywocz – Jakubczak 6:2, 6:2; (4) Iwaniuk – Dziarkowska 6:0, 6:1; (5) Łukasiak – Dyba 6:0, 6:0; J. Zawadzka – Maślanka 6:3, 6:3; Wilczewska – Baran 6:3, 3:6, 6:4; (2) Polańska – Ruszczyńska 6:2, 6:2.

Druga runda dziewcząt: M. Kowalska – M. Sawicka 6:0, 6:1; Durzyńska – Nosek 3:6, 7:6 (1), 6:4; Borgman – Przybylska 7:5, 6:3; Wysoczańska – Jędrzejczak 6:4, 6:1; Fręch – Buczyńska 6:1, 6:1; Iwaniuk – Grzywocz 6:2, 6:1; Łukasiak – J. Zawadzka 6:3, 6:4; Polańska – Wilczewska 3:6, 6:3, 7:6 (6).

Ćwierćfinały dziewcząt: M. Kowalska – Durzyńska 6:2, 7:6 (3); Borgman – Wysoczańska 3:6, 6:3, 6:4; Fręch – Iwaniuk 6:1, 6:1; Łukasiak – Polańska 6:3, 7:5.

Półfinały dziewcząt: M. Kowalska – Borgman 6:3, 6:3; Fręch – Łukasiak 6:0, 6:0.

Finał dziewcząt: Fręch – M. Kowalska 6:3, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda chłopców: (1) Duś /Majchrzak – bye; Dawid/Selwa – Łoboś/Markiewicz 6:4, 6:4; Kossek/Kubik – Mruk/Nowakowski 6:1, 6:2; (5) A. Kowalski/Walkusz – Cygowski/Parchomiuk 6:3, 7:6 (5); (3) Hurkacz/Zawisza – Czarnecki/Lamczyk 7:6 (6), 6:1; Klukowski/Tajchman – Kidoń/Kukawka 6:1, 6:1; Dopierała/Kościk – Dudzik/Piłacik 6:1, 6:1; (7) Andrzejczuk/Kłopot – Adamek/Kuriata 6:4, 6:4; (8) Drelich/Piątek – Kulikowski/Sobieraj 6:0, 6:0; Nazaruk/Smolicki – Bieńkowski/Jędruszczak 6:3, 6:0; Lipiński/Przybylski – Dziewa/Kokulewski 6:4, 6:2; (4) Filipowicz/Prządka – Kubicz/Tracz 6:1, 6:1; Kaczmarek/Michocki – (6) Górka/Żółtowski 6:4, 7:6 (3); Olko/Śmietana – Gorszka/Wożnicki 6:1, 7:5; Radwan/Wieczorek – Chenafi/Szalaty 6:0, 2:6, 10:6; (2) Gresk/Królik – bye.

Druga runda chłopców: Duś/Majchrzak – Dawid/Selwa 6:1, 6:3; Kowalski/Walkusz – Kossek/Kubicz 7:5, 6:4; Hurkacz/Zawisza – Klukowski/Tajchman 6:0, 6:0; Andrzejczuk/Kłopot – Dopierała/Kościk 6:1, 6:0; Nazaruk/Smolicki – Drelich/Piątek 5:7, 6:3, 10:5; Filipowicz/Prządka – Lipiński/Przybylski 7:6 (5), 6:4; Kaczmarek/Michocki – Olko/Śmietana 6:3, 4:6, 11:9; Gresk/Królik – Radwan/Wieczorek 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały chłopców: Duś/Majchrzak – Kowalski/Walkusz 6:0, 6:2; Andrzejczuk/Kłopot – Hurkacz/Zawisza 6:4, 4:6, 10:5; Filipowicz – Prządka 6:4, 6:7 (5), 10:5; Gresk/Królik – Kaczmarek/Michocki 7:6 (4), 6:3.

Półfinały chłopców: Duś/Majchrzak – Andrzejczuk/Kłopot 4:6, 6:1, 10:5; Gresk/Królik – Filipowicz/Królik 6:2, 7:6 (4).

Finał chłopców: Gresk/Królik – Duś/Majchrzak 4:6, 6:3, 11:9.

Pierwsza runda dziewcząt: (1) Iwaniuk/Przybylska – bye; Fręch/Jędrzejczak – Błaś/Zawadzka 6:4, 6:0; A. Morkowska/E. Morkowska – (4) Dziarkowska/Hełmecka 5:7, 6:3, 10:8; Grzegrzółka/Kulig – Beleć/Dyba 2:6, 6:0, 10:6; Grzywocz/Maślanka – Leśniak/Saribekyan 6:1, 6:2; (3) Łukasiak/Rynkiewicz – Bieńkowska/Goławska 3:6, 6:4, 10:4; Durzyńska/Jakubczak – D. Siemianowska/Śpiewak 5:7 6:3, 10:7; (2) Polańska/Ruszczyńska – bye.

Ćwierćfinał dziewcząt: Fręch/Jędrzejczak – Iwaniuk/Przybylska 6:7 (3), 6:1, 10:3; Morkowska/Morkowska – Grzegrzółka/Kulig 6:4, 6:4; Grzywocz/Maślanka – Łukasiak/Rynkiewicz 3:6, 6:2, 12:10; Polańska/Ruszczyńska – Durzyńska/Jakóbczak 6:3, 3:6, 10:5.

Półfinały dziewcząt: Fręch/Jędrzejczak – Morkowska/Morkowska 6:2, 6:2; Grzywocz/Maślanka – Polańska/Ruszczyńska 6:4, 6:0.

Finał dziewcząt: Grzywocz/Maślanka – Fręch/Jędrzejczak 3:6, 6:4, 10:6.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Buczyńska/Dembek – bye; Baran/Słowik – Beleć/Łoboś 6:0, 6:1; (3) Wysoczańska/Terczyński – Kostencka/Gonciarz 6:1, 6:3; Robowska/Duś – Jastrzębska/P. Kowalski 6:3, 6:0; Żyłka/Kozica – K. Kowalska/Zapała 6:3, 6:4; Nosek/Klima – (4) Wilczewska/Derewonko 6:3, 1:6, 10:2; Borgman/Krawczyński – A. Morkowska/Szalaty 6:4, 7:5; M. Kowalska/Michałek – (2) Klukowska/Bedra 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Buczyńska/Dembek – Baran/Słowik 6:1, 6:1; Robowska/Duś – Wysoczańska/Terczyński 3:6, 6:3, 10:7; Nosek/Klima – Żyłka/Kozica 6:3, 2:6, 10:5; M. Kowalska/Michałek – Borgman/Krawczyński 4:6, 6:1, 10:6.

Półfinały: Buczyńska/Dembek – Robowska/Duś 6:4, 6:4; Kowalska/Michałek – Nosek/Klima 6:2, 6:3.

Finał: M. Kowalska/Michałek – Buczyńska/Dembek 6:3, 1:6, 10:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności