Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Legnicy – wyniki

przez maka

Na kortach Sinet Klubu Legnica rozgrywana była 20. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.

W mistrzostwach kraju do lat 16 rywalizowali czołowi kadeci. Bardzo dobrze obsadzony jest szczególnie turniej chłopców. Nie grał tylko Kacper Żuk.

Na starcie w gronie dziewcząt zabrakło m.in. Wiktorii Kulik, Anny Hertel, Wiktorii Rutkowskiej, Klary Siłki, Karoliny Szmit czy Karoliny Silwanowicz.

Złote medale wywalczyli Daria Kuczer, Piotr Matuszewski (w singlu), Zuzanna Marciniak, Adrianna Sosnowska, Konrad Fryze, Marcin Skowroński (w deblu) oraz Alicja Sierzputowska i Ksawery Pociej (w mikście).

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Oczachowska – Kunat 6:1, 6:4; Furmaniak – Kostka 6:0, 6:2; K. Jaśkiewicz – M. Kania 6:1, 6:0; (8) Sosnowska – N. Kromolicka 7:5, 6:2; (4) Zakordoniec – Lechna 6:2, 6:0; Wilk – J. Skrzypczyńska 7:5, 6:2; Podlińska – Światłoń 5:7, 6:1, 6:2; (6) Sierzputowska – N. Przybylska 6:0, 6:1; (5) Szczygielska – Błaś 6:2, 6:1; Zajda – Pietraszkiewicz 6:1, 6:0; Nikolenko – Brzeska 6:3, 6:1; (3) Bogus – K. Skrzypczyńska 6:4, 6:1; (7) Kuczer – Rojek 6:1, 6:0; Marciniak – Bogucka 6:1, 6:2; Walczak – Kądzielewska 6:4, 7:5; (2) Tomczyk – Pindelska 1:6, 7:6 (3), 7:5.

Druga runda: Oczachowska – Furmaniak 3:6, 6:3, 6:1; Sosnowska – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:3; Zakordoniec – Wilk 6:2, 6:3; Sierzputowska – Podlińska 3:6, 6:2, 6:3; Zajda – Szczygielska 6:3, 3:6, 6:1; Nikolenko – Bogus 6:4, 4:6, 6:3; Kuczer – Marciniak 6:0, 6:1; Tomczyk – Walczak 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Sosnowska – Oczachowska 6:3, 0:6, 6:3; Sierzputowska – Zakordoniec 6:3, 1:6, 6:0; Nikolenko – Zajda 6:0, 4:6, 6:1; Kuczer – Tomczyk 6:2, 6:1.

Półfinały: Sosnowska – Sierzputowska 6:4, 2:6, 6:4; Kuczer – Nikolenko 6:2, 6:3.

Finał: Kuczer – Sosnowska 6:0, 6:3.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski – Karczmarczyk 6:1, 6:1; Filipowski – Wiatkowski 6:0, 6:1; Lempart – Osiecki 6:2, 6:0; (14) Wrzoł – Sadal 6:2, 6:2; (12) Grzegorczyk – Raptis 6:0, 7:5; Śliwiński – Pupin 6:4, 6:4; Kurek – Bujakiewicz 7:6 (2), 6:1; (7) Skowroński – Gryszczuk 6:1, 6:0; (3) Śmietana – Krzystek 6:2, 6:0; Czakański – Urjasz 6:1, 6:2; Raupuk – Kimaszewski 6:3, 6:1; (16) Jankowiak – Autuch 6:2, 6:0; Bandura – (9) Radwan 6:4, 6:1; Kwaśniewski – Łosiak 6:0, 6:1; Miller – Piątkowski 6:4, 6:1; (8) Pociej – Józ. Gieysztor 6:2, 6:2; (6) Sikorski – Mazurek 6:2, 6:1; Lesman – P. Kwiatkowski 3:6, 6:3, 6:2; Zamorski – Lalek 6:2, 6:1; (11) Morawski – Kubicz 6:1, 6:2; (13) Krzeptowski – Kośka 6:0, 6:3; Piekarek – Orwat 6:1, 6:0; Bienkiewicz – Grązawski 6:2, 6:0; (4) Kozielski – Dworak 6:2, 6:3; (5) Mol – Skonieczny 6:4, 6:1; Łobos – Gałka 3:6, 6:2, 6:1; Filar – Koproń 6:0, 6:0; (10) Berszakiewicz – Podczaski 6:3, 6:1; (15) Bareja – Tadyszak 6:2, 6:3; A. Pawlicki – Malmon 7:5, 3:6, 6:3; Słojewski – Czech 6:2, 6:2; (2) Fryze – Błaszczyk 6:4, 6:1.

Druga runda: P. Matuszewski – Filipowski 6:0, 6:1; Wrzoł – Lempart 6:2, 6:2; Grzegorczyk – Śliwiński 6:1, 7:6 (5); Skowroński – Kurek 6:1, 6:0; Śmietana – Czakański 6:1, 6:1; Raupuk – Jankowiak 6:1, 6:1; Kwaśniewski – Bandura 6:2, 6:0; Pociej – Miller 6:4, 6:1; Sikorski – Lesman 6:2, 6:3; Morawski – Zamorski 7:5, 6:2; Piekarek – Krzeptowski 6:4, 6:3; Kozielski – Bienkiewicz 6:1, 6:1; Mol – Łobos 6:4, 6:4; Berszakiewicz – Filar 4:6, 7:5, 6:2; Bareja – A. Pawlicki 3:6, 7:5, 6:4; Fryze – Słojewski 6:2, 6:2.

Trzecia runda: P. Matuszewski – Wrzoł 6:2, 6:1; Skowroński – Grzegorczyk 6:4, 0:6, 6:2; Raupuk – Śmietana 6:3, 6:4; Pociej – Kwaśniewski 4:6, 6:4, 6:1; Morawski – Sikorski 6:3, 6:3; Kozielski – Piekarek 6:2, 7:6 (5); Mol – Berszakiewicz 6:2, 7:5; Fryze – Bareja 6:3, 2:0 i krecz.

Ćwierćfinały: P. Matuszewski – Skowroński 6:3, 6:0; Raupuk – Pociej 6:0, 6:0; Kozielski – Morawski 7:6 (5), 7:6 (3); Fryze – Mol 6:2, 6:4.

Półfinały: P. Matuszewski – Raupuk 6:7 (5), 6:1, 6:1; Fryze – Kozielski 6:2, 6:3.

Finał: P. Matuszewski – Fryze 6:2, 6:2.


DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Światłoń/Wilk – bye; Bednarczyk/Bogucka – Brzeska/Nosal 6:3, 4:6, 10:3; (4) Kuczer/Nikolenko – bye; Kiryluk/Paczena – Kostka/Oczko 6:2, 7:5; Marciniak/Sosnowska – K. Jaśkiewicz/Kądzielewska 6:3, 5:7, 10:5; (3) N. Kromolicka/Rutkowska – bye; Jurek/Walczak – Lechna/Pietraszkiewicz 7:6 (3), 6:3; (2) Bogus/Zajda – bye.

Ćwierćfinały: Światłoń/Wilk – Bednarczyk/Bogucka walkower; Kuczer/Nikolenko – Kiryluk/Paczena 6:1, 6:3; Marciniak/Sosnowska – N. Kromolicka/Rutkowska 1:6, 7:6 (5), 10:5; Bogus/Zajda – Jurek/Walczak 6:0, 6:1.

Półfinały: Kuczer/Nikolenko – Światłoń/Wilk 7:5, 6:4; Marciniak/Sosnowska – Bogus/Zajda 6:2, 6:3.

Finał: Marciniak/Sosnowska – Kuczer/Nikolenko 6:2, 4:6, 10:8.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Fryze/Skowroński – bye; Gieysztor/Piekarek – Autuch/Larczyński 6:3, 6:0; Filar/Zamorski – Kurek/Lempart 6:0, 6:1; Jankowiak/Tadyszak – bye; Berszakiewicz/Śmietana – bye; Grążawski/Staśkowiak – Bujakiewicz/Mysyk 6:4, 6:4; Lesman/Śliwiński – Cieślewicz/Słojewski 6:3, 6:1; Bareja/Kubicz -bye; Filipowski/Krzptowski – bye; Orwat/Urjasz – Kośka/Wiatkowski walkower; Malmon/Sadal – Bandura/Wawrzynek 6:0, 6:0; Grzegorczyk/Wrzoł – bye; A. Pawlicki/Sikorski – bye; Kimaszewski/Krzystek – Błaszczyk/Dworak 5:7, 7:5, 10:7; Kwaśniewski/Łosiak – Czakański/Raptis 6:1, 6:4; (2) Kozielski/Mol – bye.

Druga runda: Fryze/Skowroński – Gieysztor/Piekarek 6:1, 6:0; Jankowiak/Tadyszak – Filar/Zamorski 6:1, 6:1; Berszakiewicz/Śmietana – Grążawski/Staśkowiak 6:2, 6:0; Lesman/Śliwiński – Bareja/Kubicz walkower; Filipowski/Krzptowski – Orwat/Urjasz 6:7 (6), 6:3, 10:8; Grzegorczyk/Wrzoł – Malmon/Sadal 2:6, 6:1, 10:1; A. Pawlicki/Sikorski – Kimaszewski/Krzystek 6:4, 6:2; Kwaśniewski/Łosiak – ozielski/Mol 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Fryze/Skowroński – Jankowiak/Tadyszak 6:2, 6:3; Berszakiewicz/Śmietana – Lesman/Śliwiński 7:5, 6:4; Grzegorczyk/Wrzoł – Filipowski/Krzeptowski 7:5, 6:3; A. Pawlicki/Sikorski – Kwaśniewski/Łosiak 6:2, 6:0.

Półfinały: Fryze/Skowroński – Berszakiewicz/Śmietana 7:5, 7:5; Grzegorczyk/Wrzoł – A. Pawlicki/Sikorski 6:3, 7:6 (6).

Finał: Fryze/Skowroński – Grzegorczyk/Wrzoł 6:1, 6:1.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Rutkowska/P. Matuszewski – Rojek/Łobos 6:3, 6:0; Pindelska/Miller – J. Skrzypczyńska/Pupin 6:1, 6:4; (4) Oczachowska/Skonieczny – Kunat/Bienkiewicz 6:4, 6:1; Szczygielska/Karczmarczyk – Paczena/Wawrzynek 7:5, 6:1; Podlińska/Kwiatkowski – Furmaniak/Koproń 6:1, 6:2; (3) Sierzputowska/Pociej – Błaś/Mazurek 6:3, 6:1; Tomczyk/Gałka – Jurek/Podczaski 6:0, 6:0; M. Kania/Morawski – (2) Radwan/Zakordoniec 6:4, 2:6, 10:4.

Ćwierćfinały: Rutkowska/P. Matuszewski – Pindelska/Miller 6:1, 6:3; Oczachowska/Skonieczny – Szczygielska/Karczmarczyk 6:4, 6:1; Sierzputowska/Pociej – Podlińska/Kwiatkowski 2:6, 7:5, 16:14; M. Kania/Morawski – Tomczyk/Gałka 1:6, 6:3, 10:7.

Półfinały: Rutkowska/P. Matuszewski – Oczachowska/Skonieczny 6:2, 6:0; Sierzputowska/Pociej – M. Kania/Morawski 6:3, 6:1.

Finał: Sierzputowska/Pociej – Rutkowska/P. Matuszewski walkower.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności