Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch/Kawa – Meligeni Rodrigues Alves/Stefani 1:6, 6:2, 6:4; Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rus/Schuurs - Xu/Zhang 6:1, 6:4; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi – wyniki

przez maka

Na kortach MKT Łódż o medale rywalizowali kadeci.

Zmagania zawodników do lat 16 odbyły się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W singlu zagrały 32 dziewczęta i aż 64 chłopców.

W finale dziewcząt Wiktoria Kulik wygrała z Patrycją Maślanka. W gronie chłopców po złoto sięgnął Hubert Hurkacz, który pokonał Michała Dembka.

W grach podwójnych triumfowali Karolina Bogus i Karolina Silwanowicz oraz Michał Dembek i Patryk Królik. W mikście zwyciężyli Patrycja Polańska i Mateusz Lipiński.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Wysoczańska – K. Kowalska 6:1, 6:1; Kulik – Foryś 6:2, 6:1; Hertel – Nosal 6:0, 6:4; (8) J. Zawadzka – Kuczer 6:1, 7:5; (4) Nosek – Polańska 6:3, 4:6, 6:4; M. Kania – Rojek 6:4, 6:2; Grzywocz – Marciniak 6:1, 6:1; (5) Silwanowicz – Górczyńska 6:1, 6:0; (7) Błaś – Furmaniak 6:3, 6:2; Dyba – Zanotto 6:4, 6:0; Jędrzejczak – Jastrzębska 6:0, 6:2; (3) Szczygielska – Wira 6:2, 6:3; (6) Szmit – Gergont 6:3, 6:0; Sierzputowska – Kusz 6:4, 6:3; Maślanka – Matuszak 6:2, 6:2; (2) Iwaniuk – Tadyszak 6:0, 6:0.

Druga runda: Kulik – Wysoczańska 6:4, 6:2; Hertel – J. Zawadzka 6:3, 6:4; Nosek – M. Kania 6:3, 6:2; Silwanowicz – Grzywocz 6:7 (3), 6:4, 6:3; Dyba – Błaś 6:4, 6:1; Szczygielska – Jędrzejczak 7:5, 6;2; Szmit – Sierzputowska 5:7, 7:6 (5), 7:5; Maślanka – Iwaniuk 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Kulik – Hertel 6:0, 6:1; Nosek – Silwanowicz 7:6 (3), 6:4; Szczygielska – Dyba 6:4, 6:2; Maślanka – Szmit 6:2, 3:2 i krecz Karoliny.

Półfinały: Kulik – Nosek 2:6, 6:3, 6:1; Maślanka – Szczygielska 6:2, 7:5.

Finał: Kulik – Maślanka 7:5, 6:2.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Hurkacz – Słojewski 6:0, 6:0; Zasada – Kwiatkowski 6:2, 2:6, 6:4; Kozielski – Kałasza 6:3, 6:4; Klukowski – (16) Wożnicki 6:2, 4:6, 7:5; (9) Smolicki – Kościk 7:6 (6), 6:2; Kwaśniewski – Dopierała 7:5, 4:6, 6:4; Bieńkowski – P. Szymański 6:2, 6:1; (6) Krawczyński – Mucha 6:0, 6:0; (4) A. Kowalski – Józef Gieysztor 6:0, 6:1; Malmon – Augustyn 6:3, 6:1; Kubicz – Miller 5:7, 6:4, 6:1; (14) W. Adamek – Kulikowski 6:1, 6:1; (12) Piątek – Wojtaś 6:3, 7:6 (3); Zamorski – Roussiere 6:0, 6:0; Radwan – Kuch 7:5, 6:0; (8) Żuk – Ładocha 6:1, 6:1; (7) Walkusz – Grabosz 6:0, 6:1; Słowik – Osiecki 6:3, 6:2; Szymankiewicz – Dudzik 6:0, 6:0; (10) Raupuk – Jędruszczak 6:2, 6:1; (13) Śmietana – Gorszka 6:1, 6:3; Tadyszak – Grązawski 6:1, 6:3; Mol – Morawski 7:5, 6:2; (3) Michocki – Łobos 6:4, 6:1; (5) Królik – Krzeptowski 6:1, 6:2; Chenafi – Gawęcki 6:0, 6:2; Jan Gieysztor – Adamczuk 6:2, 6:2; (11) Kaczmarek – Kopron 6:1, 6:3; Zapała – (15) Jantos 6:4, 7:6 (2); Bareja – Bratkowski 5:7, 6:1, 6:0; Berszakiewicz – P. Kowalski 6:0, 6:1; (2) Dembek – Karczmarczyk 6:0, 6:0.

Druga runda: Hurkacz – Zasada 6:0, 6:0; Kozielski – Klukowski 6:2, 6:2; Smolicki – Kwaśniewski 6:2, 4:6, 6:4; Krawczyński – Bieńkowski 7:6 (8), 4:6, 6:1; A. Kowalski – Malmon 6:4, 6:1; W. Adamek – Kubicz 6:1, 6:1; Piątek – Zamorski 6:0, 6:3; Żuk – Radwan 6:3, 6:3; Słowik – Walkusz 6:4, 1:6, 6:2; Raupuk – Szymankiewicz 7:5, 6:0; Śmietana – Tadyszak 6:1, 6:2; Michocki – Mol 6:4, 6:4; Królik – Chanfi 6:0, 6:0; Kaczmarek – J. Gieysztor 6:4, 6:2; Zasada – Bareja 3:6, 7:6 (2), 6:3; Dembek – Berszakiewicz 6:1, 6:0.

Trzecia runda: Hurkacz – Kozielski 6:0, 6:0; Krawczyński – Smolicki 6:3, 6:2; A. Kowalski – W. Adamek 6:4, 3:6, 6:1; Żuk – Piątek 6:4, 6:2; Raupuk – Słowik 6:4, 6:4; Michocki – Śmietana 2:6, 6:0, 6:2; Królik – Kaczmarek 6:0, 6:0; Dembek – Zasada 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Hurkacz – Krawczyński 6:3, 6:1; Żuk – A. Kowalski 6:2, 1:6, 6:3; Michocki – Raupuk 6:4, 6:4; Dembek – Królik 6:2, 6:3.

Półfinały: Hurkacz – Żuk walkower; Dembek – Michocki 6:4, 6:4.

Finał: Hurkacz – Dembek 6:1, 6:4.


DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kusz/Wysoczańska – bye; Dyba/Szmit – Chudzińska/Tadyszak 6:1, 6:3; (4) Grzywocz/Maślanka – M. Kania/Sosnowska 6:3, 6:2; Nosek/Stępnik – Dziubałtowska/M. Robowska 6:2, 6;1; Hertel/Sierzputowska – An. Goławska/K. Kowalska 7:5, 6:1; (3) Marciniak/Wira – bye; Bogus/Silwanowicz – Foryś/Zanotto 6:4, 7:5; (2) Błaś/J. Zawadzka – bye.

Ćwierćfinały: Kusz/Wysoczańska – Dyba/Szmit walkower; Grzywocz/Maślanka – Nosek/Stępnik 7:6 (4), 6:0; Hertel/Sierzputowska – Marciniak/Wira 6:3, 6:0; Bogus/Silwanowicz – Błaś/J. Zawadzka 6:4, 6:3.

Półfinały: Kusz/Wysoczańska – Grzywocz/Maślanka 6:4, 6:4; Bogus/Silwanowicz – Hertel/Sierzputowska 7:6 (6), 6:3.

Finał: Bogus/Silwanowicz – Kusz/Wysoczańska 6:2, 6:2.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Dembek/Królik – bye; Kubicz/Łobos – Kwiatkowski/Wojtaś 3:6, 6:3, 12:10; Kozioł/Lesman – Stach/Zasada 6:1, 7:6 (4); (5) W. Adamek/Kaczmarek – Grązawski/Roussiere 6:2, 6:1; (4) Krawczyński/Radwan – bye; Kuch/Leśniewicz – Gieysztor/Gieysztor 6:1, 6:3; Baran/Wiśniewski – Dudzik/Gawęcki; (6) Słowik/Śmietana – Bratkowski/Michocki; (8) Kozielski/Mol – Kałasza/Klukowski 6:1, 6:2; Chenafi/Tadyszak – Maciejewski/Podczaski 6:0, 6:0; Błaszczyk/Szymański – Adamczuk/Koproń 6:2, 6:1; (3) Lipiński/Żuk – bye; (7) Bareja/Gorszka – Kulikowski/Malmon 7:5, 3:6, 10:5; Karczmarczyk/P. Kowalski – Mucha/Słojewski 7:5, 6:2; Bieńkowski/Jędruszczak – Dopierała/Kościk 6:4, 6:1; (2) A. Kowalski/Walkusz – bye.

Druga runda: Dembek/Królik – Kubisz/Łobos 6:0, 6:0; W. Adamek/Kaczmarek – Kozioł/Lesman 6:2, 6:1; Krawczyński/Radwan – Kuch/Leśniewicz 6:0, 6:1; Słowik/Śmietana – Dudzik/Gawęcki 6:1, 6:1; Kozielski/Mol – Chenafi/Tadyszak 6:4, 6:0; Lipiński/Żuk – Błaszczyk/Szymański 6:0, 6:1; Bareja/Gorszka – Karczmarczyk/P. Kowalski 7:6 (8), 6:2; A. Kowalski/Walkusz – Bieńkowski/Jędruszczak 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Dembek/Królik – W. Adamek/Kaczmarek 6:4, 6:3; Krawczyński/Radwan – Słowik/Śmietana 6:4, 6:3; Lipiński/Żuk – Kozielski/Mol 4:6, 6:2, 10:7; A. Kowalski/Walkusz – Bareja/Gorsz 6:3, 6:1.

Półfinały: Dembek/Królik – Krawczyński/Radwan 6:3, 6:3; A. Kowalski/Walkusz – Lipiński/Żuk walkower.

Finał: Dembek/Królik – A. Kowalski/Walkusz 6:2, 6:4.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Szczygielska/Raupuk – Sosnowska/Lesman 6:2, 6:0; Furmaniak/Piątek – M. Robowska/Piątek 6:3, 6:4; (4) Iwaniuk/Szymankiewicz – Jastrzębska/Zapała 3:6, 6:1, 10:8; Jędrzejczak/Morawski – Gergont/Jantos walkower; Matuszak/Kwaśniewski – Stępnik/Grabosz 6:3, 6:2; (3) Górczyńska/Smolicki – Kuczer/Wożnicki 4:6, 7:6 (5), 10:7; Kulik/Miller – Bogus/Ładocha 6:2, 6:2; (2) Polańska/Lipiński 7:6 (2), 6:2.

Ćwierćfinały: Szczygielska/Raupuk – Furmaniak/Piątek 6:3, 7:6 (5); Iwaniuk/Szymankiewicz – Jędrzejczak/Morawski 4:6, 6:4, 10:4; Górczyńska/Smolicki – Matuszak/Kwaśniewski 3:6, 6:2, 11:9; Polańska/Lipiński – Kulik/Miller 6:3, 3:6, 10:6.

Półfinały: Iwaniuk/Szymankiewicz – Szczygielska/Raupuk 7:5, 6:2; Polańska/Lipiński – Górczyńska/Smolicki 6:3, 1:6, 10:5.

Finał: Polańska/Lipiński – Iwaniuk/Szymankiewicz 6:1, 3:6, 10:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności