Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; GENEWA ATP 250: Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4.

Ogólnopolski turniej juniorów w Ścięgnach

Karolina Śnita i Dominik Kinastowski zwyciężyli w zawodach do lat 18, które odbyły się na kortach Family Tennis Camp.

Śnita (Nafta Zielona Góra) pokonała w finale Weronikę Halicką (ŁKT Łódż). W grze podwójnej triumfowały Halicka i Natalia Lewińska (KT Jelenia Góra).

Kinastowski w decydującym pojedynku okazał się skuteczniejszy od Michała Nisponia (Grunwald Poznań).

W deblu wygrali Karol Duś (Winner Piotrków Trybunalski) i Paweł Zawisza (MatchPoint Wrocław).

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: Halicka – Oehme 6:0, 6:0; Kusz – Jędrzejczak 6:1, 6:3; Iwaniuk – E. Morkowska 6:2, 6:4; Beleć – Dotka 6:1, 6:2; Szmit – Kołodziejczyk 1:6, 6:2, 6:2; Lewińska – Dembek 6:0, 6:0; Kostencka – A. Morkowska 6:1, 6:2; Śnita – Siembab 4:6, 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Halicka – Kusz 6:4, 6:3; Iwaniuk – Beleć 6:2, 6:3; Szmit – Lewińska 7:5, 6:3; Śnita – Kostencka 6:1, 6:0.

Półfinały: Halicka – Iwaniuk 6:2, 6:0; Śnita – Szmit 6:0, 6:2.

Finał: Śnita – Halicka 5:7, 6:1, 6:4.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: Nispoń – A. Kaczmarek 6:1, 6:0; Filipowicz – Bielecki 3:6, 6:3, 6:3; Niciejewski – Pożniak 6:0, 6:4; Charkiewicz – Zielonka 6:4, 6:0; D. Chmielewski – Sobkowiak 6:3, 7:6; Kuriata – Komajda 6:3, 6:0; Gilner – Ciekalski 6:0, 6:1; Kazanowski – Adamek 6:1, 6:0; Dom. Kinastowski – Ł. Chmielewski 7:6, 6:3; Dmochowski – T. Kaczmarek 6:2, 6:2; Daw. Kinastowski – Tokarczyk 6:0, 6:1; Kon. Mularczyk – Owczarz 6:1, 6:0; Zawisza – Mruk 6:3, 6:0; Morkowski – Ziembikiewicz 6:2, 6:4; Duś – Michocki 6:2, 6:4; Drzewiecki – Dobrzyński 6:1, 6:2.

Druga runda: Nispoń – Filipowicz 6:4, 6:2; Charkiewicz – Niciejewski 6:1, 6:3; D. Chmielewski – Kuriata 6:1, 6:7, 6:3; Gilner – Kazanowski 6:4, 6:7, 6:4; Dom. Kinastowski – Dmochowski 7:6, 6:3; Kon. Mularczyk – Daw. Kinastowski 6:3, 6:3; Zawisza – Morkowski 6:4, 6:1; Duś – Drzewiecki 7:5, 7:6.

Ćwierćfinały: Nispoń – Charkiewicz 3:6, 6:4, 6:4; D. Chmielewski – Gilner 7:6, 6:2; Dom. Kinastowski – Kon. Mularczyk 4:6, 7:5, 6:1; Zawisza – Duś 6:4, 6:3.

Półfinały: Nispoń – D. Chmielewski 1:6, 6:4, 6:3; Dom. Kinastowski – Zawisza 6:2, 6:4.

Finał: Dom. Kinastowski – Nispoń 6:7, 7:5, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności