Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Teichmann 6:3, 6:2; Bencic - Gauff 7:6 (2), 6:7 (4), 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Ebden 6:4, 7:6 (7); Albot - Mannarino 6:3, 6:4; Cilic - Kwon 6:2, 2:6, 7:5; Bublik - Nishioka 6:3, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Sonego 6:4, 6:4; Gerasimov - Davidovich Fokina 4:6, 6:4, 7:5.

Olsztyn – sześciu biało-czerwonych w ćwierćfinałach

przez maka

W Olsztynie rozgrywany jest futures mężczyzn Warmia-Mazury Auto Land Cup 2011.

W ćwierćfinale znależli się już Robert Godlewski, Mateusz Szmigiel, Dawid Celt, Grzegorz Panfil i Dawid Olejniczak.

W środę Godlewski pokonał Kocyłę, a Szmigiel niespodziewanie pokonał Czecha Michala Schmida. Do kolegów dołączył Celt, który wygrał z Węgrem Robertem Vargą.

Dziś Panfil wygrał z Majchrowiczem. Natomiast Kowalczyk po czterech gemach poddał mecz z Olejniczakiem.

Jako szósty w ćwierćfinałach zagra Andriej Kapaś, który w trzech setach pokonał Jakuba Pitera.

Singiel

Pierwsza runda: (1) Panfil – Romanowicz 6:3, 6:4; Majchrowicz – Filipek 6:2, 6:4; Salaba – Domaszewicz 6:2, 2:0 i krecz Marcina; Koniusz – (6) Capone 6:1, 7:5; Kapaś – (4) Chadaj 6:3, 1:0 i krecz Adama; Piter – Banes 6:1, 6:4; Kocyła – Jacyszyn 6:1, 4:6, 6:1; (5) Godlewski – Sakinis 6:2, 6:0; (7) Sato – Kruk 6:0, 6:4; Richards – Smoła 6:3, 6:2; Szmigiel – Sawicki 7:5, 6:3; (3) Schmid – Karpavicius 6:4, 6:3; Celt – (8) Bujdo 6:2, 6:0; Varga – Zhyrmont 6:1, 6:2; Olejniczak – Gadomski 6:3, 6:3; Kowalczyk – (2) Tosic 6:4, 3:6, 6:3.

Druga runda: Panfil – Majchrowicz 6:4, 6:2; Salaba – Koniusz 6:2, 5:7, 6:1; Kapaś – Piter 3:6, 6:3, 7:5; Godlewski – Kocyła 6:4, 6:4; Sato – Richards 6:3, 6:3; Szmigiel – Schmid 6:1, 6:1; Celt – Varga 6:1, 7:5; Olejniczak – Kowalczyk 4:0 i krecz.

Ćwierćfinały: Panfil – Salaba; Godlewski – Kapaś; Sato – Szmigiel; Olejniczak – Celt.

Debel

Pierwsza runda: (1) Sato/Tosic – Jacyszyn/Tarasewicz 6:1, 6:3; Gąsiorek/Godlewski – Domaszewicz/Howe 6:3, 6:2; Dończyk/F. Zbroja – (3) Gadomski/Smoła walkower; Kocyła/Szmyrgała – Banes/Richards 6:1, 7:6 (2); Salaba/Schmid – Kruk/Odazhyu 6:4, 6:4; (4) Koniusz/Panfil – Celt/Olejniczak 6:3, 6:1; Sawicki/Szmigiel – Varga/Zhyrmont 6:3, 6:1; (2) Kapaś/Kowalczyk – Kac. Mularczyk/Piter 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Gąsiorek/Godlewski – Sato/Tosic 6:4, 6:2; Kocyła/Szmyrgała – Dończyk/F. Zbroja 6:2, 6:3; Koniusz/Panfil – Salaba/Schmid 7:6 (1), 6:1; Kapaś/Kowalczyk – Sawicki/Szmigiel 7:6 (5), 6:2.

Półfinały: Kocyła/Szmyrgała – Gąsiorek/Godlewski 6:3, 4:6, 10:7; Koniusz/Panfil – Kapaś/Kowalczyk 6:1, 6:1.

Finał: Koniusz/Panfil – Kocyła/Szmyrgała.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności