Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

OOM dla Stanisz i Majchrzaka

W Warszawie zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w tenisie.

W zmaganiach uczestniczyli najlepsi kadeci w kraju (do lat 16). Tytuły w singlu zdobyli Zofia Stanisz i Kamil Majchrzak.

W grze podwójnej triumfowali Aleksandra Goławska i Kornelia Staniszewska oraz Karol Drzewiecki i Michał Nispoń.

W mikście najlepsi byli Zosia Stanisz i Mateusz Terczyński.

Singiel chłopców

Pierwsza runda: (1) Łomacki – Terczyński 6:1, 6:0; Kozica – Klima 6:2, 6:3; Andrzejczuk – Szyca 7:5, 6:1; (15) Lemiesz – Pokorski 6:0, 6:2; (10) Gresk – Bielecki 6:4, 6:3; Owczarz – Olko 6:1, 6:2; Filipowicz – Kuriata 4:6, 7:5, 6:2; (8) Kłos – Klima 6:1, 6:0; (3) Zieliński – Gonciarz 6:1, 6:1; Charlos – Parchomiuk 6:4 6:4; Łuczak – Sapota 6:1, 6:4; (16) Stypułkowski – Szymczyk 6:4, 6:1; (11) Sulgostowski – Hajducki 6:3, 6:3; Szabo – Czarnecki 6:3, 6:0; Bedra – Domański 6:0, 6:7 (4), 6:4; (6) Dmochowski – Dolny 6:7 (4), 6:1 6:3; (7) Nispoń – Duchnowski 4:6, 6:3, 6:4; Komajda – Kubik 6:3, 6:2; Gilner – Olchawa 6:0, 6:0; (12) Drzewiecki – Słociński 6:3, 7:6 (9); (13) Pniewski – Świątek 6:0, 6:0; Sobkowiak – Kuchmacz 6:4, 2:6, 6:4; Rolski – Drelich 6:2, 6:3; (4) Walków – Bukowiec 6:0, 6:1; (5) Gajewski – Nowakowski 6:1, 6:1; Kłopot – Cygowski 6:4, 6:4; Piątek – Laskowski 4:6, 6:4, 6:2; Prządka – (9) Chojnowski 6:2, 6:1; (14) Zawisza – Nazaruk 6:3, 6:2; Kaczmarek – Gąsior 6:2, 6:1; Baranowski – Olejnik 6:1, 6:1; (2) Majchrzak – Wisz 6:0, 6:1.

Druga runda: Łomacki – Kozica 6:0, 6:2; Andrzejczuk – Lemiesz 6:1, 3:6, 6:3; Gresk – Owczarz 6:0, 6:1; Kłos – Filipowicz 3:6, 6:3, 6:2; Zieliński – Charlos 7:6 (4), 6:4; Stypułkowski – Łuczak 6:1, 6:0; Szabo – Sulgostowski 0:6, 6:1, 7:5; Smochowski – Bedra 6:2, 6:1; Nispoń – Komajda 6:2, 7:6 (2); Drzewiecki – Gilner 4:6, 6:3, 6:4; Pniewski – Sobkowiak 1:6, 6:1, 6:1; Walków – Rolski 6:1, 6:2; Gajewski – Kłopot 6:4, 6:4; Prządka – Piątek 6:4, 6:4; Zawisza – Kaczmarek 6:4, 6:1; Majchrzak – Baranowski 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Łomacki – Andrzejczuk 6:2, 6:2; Gresk – Kłos 6:2, 6:2; Zieliński – Stypułkowski 6:4, 6:1; Dmochowski – Szabo 7:5, 6:3; Drzewiecki – Nispoń 6:1, 3:6, 6:3; Walków – Pniewski 6:2, 6:1; Gajewski – Prządka 7:5, 6:4; Majchrzak – Zawisza 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Łomacki – Gresk 3:6, 6:4, 6:4; Zieliński – Dmochowski 6:2, 6:7 (4) 6:3; Walków – Drzewiecki 7:6 (4), 6:4; Majchrzak – Gajewski 6:0, 6:4.

Półfinały: Zieliński – Łomacki 6:3, 6:7 (4), 6:1; Majchrzak – Walków 6:7 (5), 6:4, 6:4.

Finał: Majchrzak – Zieliński 6:2, 6:3.

Debel chłopców

Ćwierćfinały: Chojnowski/Gajewski – Gresk/Parchomiuk 6:1, 6:1; Rolski/Walków – Dmochowski/Lemiesz 6:1, 6:3; Drzewiecki/Nispoń – Domański/Majchrzak 6:4, 6:2; Charlos/Łuczak – Owczarz/Zawisza 1:6, 6:4, 10:4.

Półfinały: Rolski/Walków – Chojnowski/Gajewski 0:6, 6:4, 10:3; Drzewiecki/Nispoń – Charlos/Łuczak 6:2, 6:1.

Finał: Drzewiecki/Nispoń – Rolski/Walków 6:0, 7:6 (1).

Singiel dziewcząt

Pierwsza runda: (1) Odrzywołek – Rynkiewicz 6:4, 6:2; Bieńkowska – Beleć 6:4, 6:2; Lewińska – Wilczewska 6:2, 4:6, 6:4; Borgman – (8) Hełmecka 6:2, 6:0; (4) Goławska – Olszewska 6:2, 6:7 (4), 6:0; Robok – Ruszczyńska 6:0, 7:6 (0); Pyka – Kowalska 6:4, 7:6 (1); (6) Żórawska – A. Morkowska 6:0, 6:0; (7) Łukasiak – Durzyńska 7:5, 6:0; Przybylska – J. Zawadzka 6:1, 6:3; Baran – Dotka 6:2, 6:2; E. Morkowska – (3) Karczewska 1:3 i krecz Hani; (5) Staniszewska – Makiewicz 6:0, 6:0; Klukowska – Mlazga 6:1, 6:3; Długosz – Kostencka 6:1, 6:4; (2) Stanisz – Karolak 7:5, 6:0.

Druga runda: Odrzywołek – Bieńkowska 6:3, 6:4; Borgman – Lewińska 6:2, 6:3; Goławska – Robok 6:0, 6:2; Żórawska – Pyka 7:6 (2), 6:4; Łukasiak – Przybylska 6:4, 6:0; Baran – E. Morkowska 6:4, 7:5; Staniszewska – Klukowska 6:3, 6:4; Stanisz – Długosz 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Odrzywołek – Borgman 6:4, 7:5; Żórawska – Goławska 2:6, 7:6 (1), 6:1; Łukasiak – Baran 6:0, 6:0; Stanisz – Staniszewska 6:2, 6:3.

Półfinały: Odrzywołek – Żórawska 6:2, 6:3; Stanisz – Łukasiak 6:3, 6:4.

Finał: Stanisz – Odrzywołek 7:5, 6:3.

Debel dziewcząt

Ćwierćfinały: Goławska/Staniszewska – Magiera/Ruszczyńska 6:3, 6:1; Pyka/Robok – Karczewska/Wilczewska walkower; Borgman/Odrzywołek – Kostencka/Przybylska 6:2, 5:7, 10:4; Hełmecka/Kowalska – Kocot/Zawadzka 6:3, 6:1.

Półfinały: Goławska/Staniszewska – Pyka/Robok 6:0, 6:2; Hełmecka/Kowalska – Borgman/Odrzywołek 6:1, 6:3.

Finał: Goławska/Staniszewska – Hełmecka/Kowalska 6:2, 6:0.

Mikst

Ćwierćfinały: Żórawska/Łomacki – Bieńkowska/Szabo 6:2, 6:4; E. Morkowska/Gonciarz – Makiewicz/Dolny 6:3, 6:2; Klukowska/Bedra – Baran/Wisz 7:6 (5), 3:6, 10:6; Stanisz/Terczyński – Karolak/Makowski 6:1, 6:1.

Półfinały: Żórawska/Łomacki – E. Morkowska/Gonciarz 6:1, 6:1; Stanisz/Terczyński – Klukowska/Bedra 6:3, 6:0.

Finał: Stanisz/Terczyński – Żórawska/Łomacki 6:2, 4:6, 10:7.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności