Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3.

Opalenica Cup – Hurkacz i Fręch przegrali w finałach

przez maka

Dziś rozgrywane są finały turnieju Tennis Europe U14 Opalenica Cup.

W zawodach dla 14-latków rywalizuje liczna grupa polskich tenisistów.

Wśród chłopców do finału awansował Hubert Hurkacz, który pokonał Przemysława Michockiego.

Patryk przegrał z Rumunem Sergiu Ioanem Bucurem. W finale Hurkacz nie sprostał Bucurowi 3:6, 4:6.

W gronie dziewcząt swój półfinał wygrała Magdalena Fręch. Porażki doznała Aleksandra Buczyńska.

W finale Magda uległa Rosjance Viktorii Kuzmovej 3:6, 6:7 (6).

Wyniki

Pierwsza runda chłopców: (1) Bucur – Mol 6:2, 6:1; Dziewa – Cyranowski 6:4, 6:1; Śmietana – – Elnionis 3:6, 6:3, 6:4; Piątek – (5) Matuszewski 6:1, 6:3; (4) Hajek – Walkusz 6:1, 6:3; Tadyszak – Karwowski 6:2, 6:1; Erdbories – Pociej 6:1, 6:3; Królik – (6) Słowik 6:1, 6:0; (8) Krawczyński – Korczak 6:1, 6:0; Morozov – Kowalski 6:3, 6:2; Zapała – Reichert 6:0, 6:2; (3) Hurkacz – Bratkowski 6:0, 6:0; (7) Michocki – Filipowski 6:0, 6:0; Bareja – Luckmann 5:7, 6:4, 6:4; Radwan – Kwaśniewski 7:5, 6:3; (2) Efrim – Wrzesiński 6:3, 6:2.

Druga runda chłopców: (1) Bucur – Dziewa 6:2, 6:1; Piątek – Śmietana 6:4, 6:1; (4) Hajek – Tadyszak 6:1, 6:1; Królik – Erdbories 6:2, 6:3; (8) Krawczyński – Morozov 6:3, 6:3; (3) Hurkacz – Zapała 6:1, 6:2; (7) Michocki – Bareja 6:2, 6:2; (2) Efrim – Radwan 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały chłopców: (1) Bucur – Piątek 6:1, 6:4; Królik – (4) Hajek 6:2, 6:3; (3) Hurkacz – Krawczyński 6:4, 6:1; Michocki – (2) Efrim 6:0, 6:0.

Półfinały chłopców: (1) Bucur – Królik 6:2, 6:3; (3) Hurkacz – Michocki 6:4, 6:4.

Finał singla chłopców: (1) Bucur – (3) Hurkacz 6:3, 6:4.

Finał debla chłopców: Bucur/Efrim – Hajek/Morozov walkower.

Pierwsza runda dziewcząt: (1) Kuzmova – Polańska 6:1, 6:4; Nosek – Dzyuba 6:2, 6:3; Szymczuch – E. Antonova 6:4, 6:0; (8) Sigmundova – Budnik 6:4, 6:1; (3) Buchla – Pindelska 6:0, 6:1; Buczyńska – Tsereteli 6:0, 6:4; Palcatova – Szmit 6:2, 4:6, 6:1; (6) Mikulski – Wiśniewska 6:1, 6:3; (7) Fręch – M. Antonova 6:1, 6:1; Pietroiu – Robowska 6:0, 6:1; Tilgner – Iwaniuk 6:2, 6:0; Sierzputowska – (4) Dolakova 6:3, 6:3; (5) Oravcova – Wysoczańska 6:4, 2:6, 6:4; Matviyenko – Maślanka 6:2, 6:4; Kunina – Świątek 6:4, 4:6, 7:6 (2); (2) Emulina – Kądzielewska 6:2, 6:2.

Druga runda dziewcząt: (1) Kuzmova – Nosek 6:3, 6:0; (8) Sigmundova – Szymczuch 6:4, 6:2; Buczyńska – (3) Buchla 6:0, 6:1; (6) Mikulski – Palcatova 6:3, 7:6 (4); (7) Fręch – Pietroiu 6:1, 6:3; Tilgner – Sierzputowska 6:4, 6:3; Matviyenko – (5) Oravcova 7:6 (6), 7:5; (2) Emulina – Kunina 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały dziewcząt: (1) Kuzmova – (8) Sigmundova 6:4, 6:3; Buczyńska – (6) Mikulski 6:2, 1:6, 6:0; (7) Fręch – Tilgner 6:1, 6:1; Matviyenko – (2) Emulina 6:3, 6:2.

Półfinały dziewcząt: (1) Kuzmova – Buczyńska 7:5, 6:1; (7) Fręch – Matviyenko 6:4, 6:4.

Finał singla dziewcząt: (1) Kuzmova – (7) Fręch 6:3, 7:6 (6).

Finał debla dziewcząt: Buchla/Fręch – Antonova/Dzyuba 6:3, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności