Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

OTK kadetów – triumf Szymczuch i Żuka

przez maka

W Chorzowie odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny Super Serii kadetów (do lat 16).

W zawodach zwyciężyli 14-letnia Oliwia Szymczuch (Grzegórzecki Kraków) i rok od niej młodszy Kacper Żuk (Legia Warszawa).

W finale Oliwia pokonała Wiktorię Nosek (Tęcza-Społem Kielce). Kacper był najmłodszym uczestnikiem zmagań. W decydującym pojedynku wygrał z Adamem Kaczmarkiem (AZS Poznań).

W grze podwójnej dziewcząt triumfowały Sonia Grzywocz (Górnik Bytom) i Patrycja Maślanka (Mostostal Zabrze). W deblu chłopców najlepsi byli Wojciech Jantos (STKS Kędzierzyn-Kożle) i Karol Krawczyński (Górnik Bytom).

Kadetki

Pierwsza runda: (1) Iwaniuk – bye; Wilk – Połczyńska 7:5, 6:3; Mencwel – Kluza 6:3, 6:2; (7) M. Jędrzejczak – Konik 3:6, 6:3, 6:0; (3) Nosek – Kostka 6:0, 6:0; Kusz – Stępień 6:3, 6:0; Kostek – Pietras 6:0, 6:1; J. Skrzypczyńska – (8) Matuszak 6:4, 6:3; Żyłka – (6) Maślanka 6:4, 6:2; Grzywocz – Brzeska 6:4, 1:6, 7:5; Szymczuch – Gzik 6:0, 6:0; (4) Zawadzka – Prorok 6:0, 6:0; Bogus – (5) Błaś 6:1, 6:4; Silwanowicz – Zajda 6:1, 6:1; Kulik – Migała 6:2, 6:0; (2) Wysoczańska – Zanotto 6:0, 6:0.

Druga runda: Iwaniuk – Wilk 6:1, 6:0; M. Jędrzejczak – Mencwel 6:2, 6:0; Nosek – Kusz 7:6 (4), 6:1; Kostek – J. Skrzypczyńska 6:3, 6:4; Grzywocz – Żyłka 6:3, 6:1; Szymczuch – Zawadzka 6:1, 6:3; Silwanowicz – Bogus 4:6, 6:4, 6:4; Kulik – Wysoczańska 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Iwaniuk – M. Jędrzejczak 7:5, 6:4; Nosek – Kostek 6:1, 6:0; Szymczuch – Grzywocz 6:1, 6:4; Kulik – Silwanowicz 6:0, 6:4.

Półfinały: Nosek – Iwaniuk 6:1, 6:2; Szymczuch – Kulik walkower.

Finał: Szymczuch – Nosek 6:3, 7:6 (2).


Kadeci

Pierwsza runda: (1) Krawczyński – bye; Radwan – Berszakiewicz 6:1, 6:0; Sobieraj – Foksiński 6:3, 6:3; Żuk – (8) Słowik 6:2, 6:4; (3) Lipiński – Bizoń 6:4, 6:3; Miller – Mol 3:6, 7:5, 6:3; Kuś – Mazurek 6:4, 1:6, 7:5; (6) Śmietana – Zamorski 6:0, 6:1; (7) Smolicki – Kozielski 4:6, 7:6 (6), 6:4; Ładocha – Kun Tan 6:2, 6:2; Kościk – Kimasewsi 3:6, 7:5, 6:2; (4) Kaczmarek – Osiecki 6:1, 6:1; (5) Jantos – Wawrzynek 6:1, 6:0; Kwaśniewski – Małek 6:1, 6:1; Kulikowski – K. Stach 6:2, 4:6, 7:6 (3); (2) Piątek – bye.

Druga runda: Krawczyński – Radwan 6:1, 6:1; Żuk – Sobieraj 6:1, 6:0; Lipiński – Miller walkower; Śmietana – Kuś 6:1, 6:1; Smolicki – Ładocha 6:4, 6:0; Kaczmarek – Kościk 6:2, 6:0; Jantos – Kwaśniewski 6:3, 6:1; Piątek – Kulikowski 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Żuk – Krawczyński 6:4, 6:2; Śmietana – Lipiński 6:2, 6:1; Kaczmarek – Smolicki 6:4, 6:1; Jantos – Piątek 6:1, 6:3.

Półfinały: Żuk – Śmietana 6:2, 6:1; Kaczmarek – Jantos 6:1, 7:6 (4).

Finał: Żuk – Kaczmarek 7:5, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności