Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali.

OTK seniorów we Wrocławiu dla Drzewieckiego

przez maka

We Wrocławiu rozegrano ogólnopolski turniej klasyfikacyjny mężczyzn.

Najlepszy okazał się 17-letni Karol Drzewiecki zawodnik WKS Grunwald Poznań. Drugie miejsce przypadło jego klubowemu koledze – Louisowi Dończykowi.

Na trzeciej pozycji zawody zakończył Piotr Gryńkowski (Eurotenis Ślusiewicz Łódż), za nim uplasował się Daniel Chmielewski (KS Tęcza Społem Kielce).

Grupa A: Dończyk – Charkiewicz 6:2, 6:3; Zawisza – Dmochowski 6:4, 6:3; Dończyk – Dmochowski 6:3, 6:2; Zawisza – Charkiewicz 4:6, 6:4, 10:2; Dończyk – Zawisza 6:2, 6:3; Charkiewicz – Dmochowki 6:2, 6:1. Klasyfikacja: 1. Dończyk, 2. Zawisza, 3. Charkiewicz, 4. Dmochowski.

Grupa B: Drzewiecki – Nispoń 6:2, 6:2; Jabłoński – A. Mlazga 6:4, 7:5; Drzewiecki – A. Mlazga 6:3, 6:0; Jabłoński – Nispoń 6:4, 3:6, 12:10; Drzewiecki – Jabłoński 6:2, 6:3; A. Mlazga – Nispoń 4:6, 6:3, 10:2. Klasyfikacja: 1. Drzewiecki, 2. Jabłoński, 3. A. Mlazga, 4. Nispoń.

Grupa C: Gryńkowski – Ł. Chmielewski 6:3, 6:2; Kaleta – Lemiesz 6:0, 6:4; Gryńkowski – Lemiesz 4:6, 6:2, 11:9; Kaleta – Ł. Chmielewski 6:2, 6:3; Gryńkowski – Kaleta 6:3, 4:6, 11:9; Lemiesz – Ł. Chmielewski 7:6 (6), 6:3. Klasyfikacja: 1. Gryńkowski, 2. Kaleta, 3. Lemiesz, 4. Ł. Chmielewski.

Grupa D: D. Chmielewski – Owczarz 6:1, 6:3; Chojnowski – Pyla 6:4, 6:3; D. Chmielewski – Chojnowski 6:7 (4), 6:0, 10:6; Chojnowski – Owczarz 7:5, 6:4; Pyla – D. Chmielewski 6;4, 7:6 (4); Owczarz – Pyla 6:3, 6:0. Klasyfikacja: 1. D. Chmielewski, 2. Chojnowski, 3. Owczarz, 4. Pyla.

Miejsca 13-16: Dmochowksi – Pyla 6:2, 6:2; Nispoń – Ł. Chmielewski 6:2, 6:4; Dmochowski – Ł. Chmielewski 6:3, 5:7, 10:4; Nispoń – Pyla 6:0, 6:0; Dmochowski – Nispoń 6:4, 6:1; Ł. Chmielewski – Pyla 6:0, 6:0. Klasyfikacja: 13. Dmochowski, 14. Nispoń, 15. Ł. Chmielewski, 16. Pyla.

Miejsca 9-12 : A. Mlazga – Lemiesz 6:3, 6:1; Charkiewicz – Owczarz 6:4, 6:3; A. Mlazga – Owczarz 6:1, 6:3; Charkiewicz – Lemiesz 6:0, 6:0; A. Mlazga – Charkiewicz 7:6 (3), 2:6, 10:5; Lemiesz – Owczarz 6:0, 6:1. Klasyfikacja: 9. A. Mlazga; 10. Charkiewicz, 11. Lemiesz, 12. Owczarz.

Miejsca 5-8: Jabłoński – Kaleta 6:2, 3:6, 14:12; Kaleta – Chojnowski 6:3, 4:6, 10:8; Zawisza – Chojnowski 6:4, 6:1;Jabłoński – Chojnowski 6:3, 6:3; Kaleta – Zawisza 2:6, 7:6 (1), 10:1; Zawisza – Jabłoński 4:6, 6:2, 10:5. Klasyfikacja: 5. Zawisza, 6. Jabłoński, 7. Kaleta, 8. Chojnowski.

Miejsca 1-4: Drzewiecki – Gryńkowski 6:1, 1:6, 10:8; Dończyk – D. Chmielewski 6:3, 6:1; Drzewiecki – D. Chmielewski 6:2, 6:1; Dończyk – Gryńkowski 6:1, 6:4; Drzewiecki – Dończyk 6:2, 6:3; Gryńkowski – D. Chmielewski 6:2, 6:2. Klasyfikacja: 1. Drzewiecki, 2. Dończyk, 3. Gryńkowski, 4. D. Chmielewski.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności