Polski Tenis

WYNIKI

DMP ZIELONA GÓRA: Fręch – Chwalińska 6:3, 6:4; Falkowska – Smitkova 7:6 (2), 6:2; Podlińska – Niewiadomska 6:1, 6:0; Gruszczyńska – Noskova 3:6, 2:6; Falkowska/Fręch – Chwalińska/Smitkova 6:2, 6:0; Shoshyna – Hertel 6:1, 6:2; Kubka – Z. Krygier 6:1, 6:1; Z. Witkowska – Rutkowska 1:6, 0:6; Stypuła – Zagórska 6:2, 6:4; Kubka/Shoshyna – Hertel/Rutkowska 6:2, 6:2; Stypuła/Witkowska – Krygier/Zagórska 6:4, 7:6 (5); DMP BYTOM: Rajski – Ciaś 3:6, 0:6; P. Matuszewski – Panfil 6:2, 7:6 (2); Wójcik – J. Pospisil 7:6 (6), 6:3; Nazaruk – Kowalczyk 6:3, 6:2; Nazaruk/Rajski – Ciaś/Panfil 4:6, 1:6; Matuszewski/Wójcik – Kowalczyk/Pospisil 7:6 (3), 6:0; Poljak – Galus 4:6, 6:3, 10:7; Marek – Wetoszka 6:3, 6:1; Krawczyński – Kułakowski 6:4, 6:4; Pawelski – Lalek 6:1, 6:3; MAIA: Taberner - Vatutin 7:6 (6), 6:3; Kovalik - Celikbelik 6:3, 3:6, 6:3; P. Sousa - Elias 6:2, 6:4; A. Arnaboldi - Ferreira Silva 2:6, 6:4, 7:5; CAMPINAS: Bagnis - Olivo 6:1, 7:5; F. Cerundolo - Mena 4:6, 7:5, 7:6 (0).

Paula odpadła w ćwierćfinale

Paula Kania w ćwierćfinale zakończyła start w Gonesse.

Polka (424. w rankingu WTA) wygrała w pierwszym meczu z Francuzką Victoire Mfoumouanganą (1151) 6:2, 6:3. Rywalka otrzymała dziką kartę do zawodów w Gonesse (korty ziemne, 10 tys. $).

W drugiej rundzie pokonała Anais Laurendon (205) 6:2, 7:6 (4). Francuzka była rozstawiona z jedynką.

W ćwierćfinale Paula przegrała z Włoszką Anastazją Grymalską (398) 3:6, 5:7.

Basia Sobaszkiewicz (510) uległa Laurendon 1:6, 4:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Laurendon – Sobaszkiewicz 6:1, 6:4; Kania – Mfoumouangana 6:2, 6:3; Pons – Albie 6:4, 6:3; (5) Grymalska – Bacquet 6:1, 6:0; (4) Barbieri – Kvatsabaia 6:1, 6:1; Gerlova – Girard 6:1, 6:2; Sadikovic – Seateun 7:6 (4), 6:1; (6) Werner – Grazioso 3:6, 6:4, 6:4; (8) Schaefer – Kriegsmannova 4:6, 6:4, 7:6 (1); Hofmann – Sabino 6:4, 6:4; Knoll – Guisard 6:2, 6:1; Rodier – (3) Georges 5:7, 2:0 krecz Myrtille; Giner – (7) Koek 6:4, 6:0; Burnett – Zander 6:1, 6:3; Wacanno – Guyomard 4:6, 6:2, 7:6 (4); (2) Shapatava – Tholey 6:4, 6:3.

Druga runda: Kania – (1) Laurendon 6:2, 7:6 (4); (5) Grymalska – Pons 6:1, 6:1; (4) Barbieri – Gerlova 6:3, 6:1; Sadikovic – (6) Werner 5:7, 6:2, 6:2; (8) Schaefer – Hofmann 6:0, 6:2; Knoll – Rodier 6:3, 6:4; Burnett – Giner 6:1, 6:2; (2) Shapatava – Wacanno 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: (5) Grymalska – Kania 6:3, 7:5; (4) Barbieri – Sadikovic 7:6 (4), 7:6 (2); Schaefer – Knoll; (2) Shapatava – Burnett.

W deblu Paula i Basia, rozstawione z dwójką, w ćwierćfinale pokonały Holenderkę Marcellę Koek i Niemkę Ninę Zander 6:0, 7:5.

W półfinale przegrały z Włoszkami Gioią Barbieri i Grymalską 3:6, 6:3, 6:10.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności