Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2.

Paula odpadła w ćwierćfinale

przez maka

Paula Kania w ćwierćfinale zakończyła start w Gonesse.

Polka (424. w rankingu WTA) wygrała w pierwszym meczu z Francuzką Victoire Mfoumouanganą (1151) 6:2, 6:3. Rywalka otrzymała dziką kartę do zawodów w Gonesse (korty ziemne, 10 tys. $).

W drugiej rundzie pokonała Anais Laurendon (205) 6:2, 7:6 (4). Francuzka była rozstawiona z jedynką.

W ćwierćfinale Paula przegrała z Włoszką Anastazją Grymalską (398) 3:6, 5:7.

Basia Sobaszkiewicz (510) uległa Laurendon 1:6, 4:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Laurendon – Sobaszkiewicz 6:1, 6:4; Kania – Mfoumouangana 6:2, 6:3; Pons – Albie 6:4, 6:3; (5) Grymalska – Bacquet 6:1, 6:0; (4) Barbieri – Kvatsabaia 6:1, 6:1; Gerlova – Girard 6:1, 6:2; Sadikovic – Seateun 7:6 (4), 6:1; (6) Werner – Grazioso 3:6, 6:4, 6:4; (8) Schaefer – Kriegsmannova 4:6, 6:4, 7:6 (1); Hofmann – Sabino 6:4, 6:4; Knoll – Guisard 6:2, 6:1; Rodier – (3) Georges 5:7, 2:0 krecz Myrtille; Giner – (7) Koek 6:4, 6:0; Burnett – Zander 6:1, 6:3; Wacanno – Guyomard 4:6, 6:2, 7:6 (4); (2) Shapatava – Tholey 6:4, 6:3.

Druga runda: Kania – (1) Laurendon 6:2, 7:6 (4); (5) Grymalska – Pons 6:1, 6:1; (4) Barbieri – Gerlova 6:3, 6:1; Sadikovic – (6) Werner 5:7, 6:2, 6:2; (8) Schaefer – Hofmann 6:0, 6:2; Knoll – Rodier 6:3, 6:4; Burnett – Giner 6:1, 6:2; (2) Shapatava – Wacanno 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: (5) Grymalska – Kania 6:3, 7:5; (4) Barbieri – Sadikovic 7:6 (4), 7:6 (2); Schaefer – Knoll; (2) Shapatava – Burnett.

W deblu Paula i Basia, rozstawione z dwójką, w ćwierćfinale pokonały Holenderkę Marcellę Koek i Niemkę Ninę Zander 6:0, 7:5.

W półfinale przegrały z Włoszkami Gioią Barbieri i Grymalską 3:6, 6:3, 6:10.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności