Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Pekin – Radwańska pokonała Jie Zheng

przez maka

Agnieszka Radwańska awansowała do trzeciej rundy turnieju China Open.

Krakowianka (12 w rankingu WTA) w Pekinie jest rozstawiona z 11. Miała wolny los w pierwszej rundzie.

W drugiej rundzie wygrała ostanią reprezentantką gospodarzy – Chinką Jie Zheng (72). Polka pokonała Jie dwa razy – w Miami 2007 i Dubaju 2008. Przegrała z nią w Pekinie 2008.

A. RADWAŃSKA – J. ZHENG 6:1, 6:4

Agnieszka wywalczyła breaka już w drugim gemie (2:0). Dołożyła kolejne przełamanie (4:0). Po 30 minutach zapisała na swoje konto pierwszą partię (6:1).

W drugim secie Polka była lepsza od rywalki o jedno przełamanie. To wystarczyło do wygrania seta (6:4) i awansu do trzeciej rundy.

Rywalką Agi w 1/8 finału będzie Szwedka Sofia Arvidsson (85). Początek spotkania w czwartek o godz. 9 rano naszego czasu.

POŁÓWKA DRABINKI POLKI

Pierwsza runda: (1) Wożniacka – Hradecka 3:6, 6:4, 7:5; Gajdosova – Medina Garrigues 6:3, 6:0; Kanepi – S. Zheng 6:0, 6:3; (14) Lisicki – Begu 6:2 i krecz Rumunki; Pennetta – (12) S. Peng 7:6 (6), 7:5; Hantuchova – Daniilidou 6:4, 6:2; Cibulkova – S. Zhang 6:0, 6:2; (7) Schiavone – Jovanovski 6:1, 6:3; (3) Zvonareva – bye; Zakopalova – Petrova 6:3, 6:7 (3), 6:1; Ivanovic – Date-Krumm 6:1, 6:1; (16) Kuznetsova – Dulgheru 6:2, 4:1 i krecz Rumunki; (11) A. Radwańska – bye; J. Zheng – Brianti 4:6, 6:1, 7:5; Arvidsson – A. Bondarenko 6:2, 5:7, 7:5; (5) Kvitova – bye.

Druga runda: Wożniacka – Gajdosova 6:2, 6:3; Kanepi – Lisicki walkower; Pennetta – Hantuchova 6:2, 6:1; Cibulkova – Schiavone 6:2, 6:2; Zvonareva – Zakopalova 6:3, 4:6, 6:2; Ivanovic – Kuznetsova 6:2, 6:3; A. Radwańska – Jie Zheng 6:1, 6:4; Arvidsson – Kvitova 7:6 (6), 4:6, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności