Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4.

Piątek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy rywalizują w Korei, Uzbekistanie, Kolumbii, Słowacji, Francji, Rumunii, Słowenii i Tajlandii.

Seul – WTA

Ćwierćfinały: Zakopalova – Safina 7:5, 6:3; Kleybanova – Makarowa 6:1, 6:2; Szavay – Date Krumm 6:2, 6:7 (3), 6:3; Petrova – Flipkens 6:2, 6:1.

Taszkient – WTA

Półfinały: Kudryavtseva – Rodina 6:1, 3:6, 6:3; Vesnina – Niculescu 6:3, 3:6, 6:4.

Bukareszt – ATP

Ćwierćfinały: Chela – Phau 6:3, 6:3; Andujar – P. Cuevas 6:4, 6:4; M. Granollers – Starace 3:6, 7:6 (7), 6:4; A. Montanes – Chardy 6:3, 1:6, 6:3.

Metz – ATP

Ćwierćfinały: Simon – Malisse 7:5, 4:6, 6:1; Zverev – J. Nieminen 7:6 (0), 6:3; Kohlschreiber – Cilic 6:4, 6:1; Gasquet – Robredo 7:6 (3), 7:6 (5).

Bangkok

Półfinały: Kudryavtsev – Gremelmayr 6:3, 1:6, 7:6 (5); Dimitrov – Soeda 6:3, 6:4.

Trnava

Ćwierćfinały: Koubek – Krajinovic 6:3, 3:6, 6:3; J. Pospisil – Flock 6:3, 6:2; Lojda – Hernych 6:3, 6:0; Schukin – Rosol 6:2, 5:7, 7:5.

Ljubljana

Półfinały: Goffin – di Mauro 6:3, 6:0; Kavcic – Ciric 6:3, 6:2.

Izmir

Ćwierćfinały: Devvarman – Mertens 6:1, 2:6, 6:4; Bachinger – G. Muller 6:2, 6:3; Ilhan – Klizan 6:2, krecz Martina; Bohli – Kunitsyn 6:3, 6:2.

Foggia

Półfinały: Pous-Tio – Molinero 6:4, 6:1; Torro-Flor – Floris 6:3, 6:4.

Saint-Malo

Ćwierćfinały: Razzano – Bacsinszky walkower dla Francuzki; Cornet – S. Zahlavova 7:6, 6:4; O. Sanchez – Ondraskova 2:6, 7:6 (5), 6:3; Oprandi – Laurendon 7:6, 6:4.

Bogota

Ćwierćfinały: J. Souza – Cabal 6:0, 7:6 (5); Salamanca – El Amrani 4:6, 4:2, deszcz; M. Daniel – van der Merwe 7:6 (5), 6:4; R. Delgado – Decoud 4:6, deszcz.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności