Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART WTA 500: Świątek - Raducanu 7:6 (2), 6:3; Vondrousova - Sabalenka 3:6, 6:3, 7:5; Kostyuk - Gauff 3:6, 6:4, 7:6 (6); Rybakina - Paolini 6:3, 5:7, 6:3; ROUEN WTA 250: Linette - Rus 7:6 (9), 6:1; Kalinina - M. Andreeva 6:4, 7:5; Stephens - Yuan 6:2, 6:2; C. Garcia - Ruse 6:3, 6:4; BARCELONA ATP 500: S. Tsitsipas - Diaz Acosta 4:6, 6:3, 7:6 (8); Lajovic - Fils 6:4, 3:6, 6:2; Ruud - Arnaldi 6:4, 6:3; Etcheverry - Norrie 7:6 (4), 7:6 (1); MONACHIUM ATP 250: Rune - Huesler 6:4, 7:6 (3); Garin - A. Zverev 6:4, 6:4; Fritz - Draper 4:6, 6:3, 7:6 (1); BUKARESZT ATP 250: Barrere - P. Martinez 6:7 (2), 6:3, 6:4; Tabilo - Fonseca 4:6, 7:6 (5), 6:4; Fucsovics - Moutet 4:6, 6:4, 6:1; F. Cerundolo - Coria 7:5, 6:1; Barrere - Korda 6:4, 6:4; Navone - Seyboth Wild 6:3, 2:6, 7:5; P. Martinez - Kecmanovic 7:6 (4), 3:6, 6:3; OEIRAS WTA 125: Lamens - Falei 6:4, 6:1; Mladenovic - Lepchenko 6:3, 6:4; Pera - F. Jorge 6:4, 6:1; Tauson - M. Jorge 6:1, 6:3.

Piąty dzień Wimbledonu

W Londynie odbędą się dwa ostatnie mecze drugiej rundy oraz 16 potyczek trzeciej rundy Wimbledonu.

Jako pierwsi zwycięstwa odnieśli Kim Clijsters i Thiemo De Bakker, który pokonał zmęczonego Johna Isnera. Rywalem Holendra w kolejnej rundzie będzie Francuz Paul Henri Mathieu, który pokonał Rosjanina Michaiła Jużnego (na zdjęciu).

Trzecia runda kobiet: Clijsters – Kirilenko 6:3, 6:3; Bartoli – Arn 6:3, 6:4; Henin – Petrova 6:1, 6:4; Janković – A. Bondarenko 6:0, 6:3; Zvonareva – Wickmayer 6:4, 6:2; Groth – Kerber 6:3, 7:5; Pironkova – Kulikova 6:4, 2:0 i krecz Rosjanki; V. Williams – Kleybanova 6:4, 6:2.

Druga runda mężczyzn: De Bakker – Isner 6:0, 6:3, 6:2; Mathieu – Jużny 6:4, 2:6, 2:6, 6:3, 6:4.

Trzecia runda mężczyzn: Djoković – Montanes 6:1, 6:4, 6:4; Hewitt – Monfils 6:3, 7:6, 6:4; J. Melzer – F. Lopez 4:6, 6:3, 6:2, 6:4; Berdych – Istomin 6:7, 7:6, 6:7, 6:3, 6:4; Y-H Lu – F. Mayer 6:4, 6:4, 2:1 i krecz Niemca; Brands – Hanescu 6:7, 6:7, 7:6, 6:3, 3:0 i krecz Rumuna; Roddick – Kohlschreiber 7:5, 6:7, 6:3, 6:3; Federer – Clement 6:2, 6:4, 6:2.

We Włoszech i Niemczech odbywają się challengery.

Reggio Emilia

Wczoraj odpadł faworyt turnieju Włoch Filippo Volandri.

Ćwierćfinały: Del Bonis – Koellerer 6:7, 6:2, 7:6; Andujar – Fabbiano 3:6, 6:4, 6:4; Ungur – Volandri 3:6, 6:2, 6:0; Berlocq – Capdeville 6:1, 7:6.

Marburg

Jako pierwszy w półfinale zameldował się Czech Jarosław Pospisil.

Ćwierćfinały: J. Pospisil – Munoz de la Nava 6:3, 6:2; Vagnozzi – Niland 6:4, 6:2; I. Minar – Rufin 7:6, 6:3; Dimitrov – Cervenak 6:3, 7:6.

Kategoria: