Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - Ma 6:1, 6:1; Tauson - Han 6:2, 6:0; Golubic - Bolkvadze 6:0, 6:4; Buyukakcay - Yuan 6:1, 6:2; Nara - Okamura 6:3, 6:4; Snigur - Kung 6:2, 6:4; Bucsa - Liang 6:4, 6:1; Guerrero Alvarez - Xinyu Wang 6:2, 3:6, 7:6 (3); STAMBUŁ: Huesler - Istomin 2:6, 6:2, 6:4; Bagnis - Zh. Zhang 6:4, 6:1; Kovalik - Taberner 7:6 (4), 6:0; Soeda - T. Griekspoor 7:5, 4:6, 7:6 (2); Kirkin - Menezes 6:2, 7:6 (5); Safwat - Gaio 7:6 (4), 7:5.

Początek rywalizacji

przez maka

Tenisistki i zawodnicy będą walczyć w tym tygodniu w Słowenii, Austrii, Niemczech, Włoszech, Rosji i Stanach Zjednoczonych.

Bad Gastein

W Austrii rozegrane zostaną cztery mecze pierwszej rundy.

Pierwsza runda: Korrytseva – Malek 6:7, 7:6, 6:2; Halep – Voravcova 7:5, 6:2; Olaru – Woerle 1:6, 6:4, 6:3; Cornet – Rus 6:2, 6:0.

Portoroz

W Słowenii zagrają m.in. Anna Chakvetadze, Wiera Duszewina czy Zuzana Kucova.

Pierwsza runda: Duszewina – Lapushchenkova 2:6, 6:3, 6:3; Razzano – Kucova 6:2, 7:5; de Los Rios – Klepac 6:3, 6:4; Paszek – Kostanić Tosić 7:5, 6:2; Chakvetadze – Makarova 6:4, 6:1.

Hamburg

W International German Open około godz. 17.40 mecz 1. rundy debla zagrają Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg. W turnieju singlowym powalczą m.in. Fabio Fognini, Jarkko Nieminen czy Potito Starace (na zdjęciu).

Pierwsza runda: F. Mayer – Cuevas 6:4, 6:1; Fognini – Ramirez Hidalgo 7:6, 6:4; Max. Gonzalez – O. Rochus 6:4, 5:7, 6:2; Starace – Phau 7:5, 6:0; J. Nieminen – Ch. Rochus 6:3, 7:6; Istomin – Rosol 3:6, 6:4, 6:3; Hajek – A. Beck 6:3, 4:6, 7:5; Riba – Mathieu 1:6, 6:0, 6:3; Serra – Korolev 7:6, 6:3; Golubev – Zverev 7:5, 6:1; Bolelli – Greul 7:6, 7:6; Chardy – Chiudinelli 6:4, 6:1.

Atlanta

Faworytem Atlanta Tennis Championships jest Andy Roddick. Dziś rozegrane zostaną pojedynki 3. rundy kwalifikacji, które wyłonią rywala dla Michała Przysiężnego.

Trzecia runda eliminacji: Kunitsyn – B. Evans 7:5, 6:2; Sweeting – Smyczek 6:4, 6:4; G. Muller – Levy 6:3, 6:1; Lindahl – Sajous 6:2, 6:4.

Pierwsza runda: Marchenko – Vliegen 6:4, 7:6; Fish – J. Ward 6:1, 6:2; Russell – B. Becker 6:3, 6:3; Schuettler – Gabashvili 6:1, 6:4; R. Ram – K. Beck 6:4, 7:6.

Orbetello

W challengerze w Włoszech (korty ziemne) o kolejny tutuł będze walczył triumfator z Rimini Paolo Lorenzi.

Pierwsza runda: Kavcić – Elesković 6:3, 7:5; Roger Vasselin – Fabbiano 4:6, 6:4, 6:4; Naso – Cazes Carrere 6:4, 6:2; Crugnola – Dubail 6:4, 6:2; Ungur – Mektić 6:4, 6:1.

Recanati

Druga w tym tgodniu impreza w Włoszech będzie rozgrywana na kortach twardych.

Pierwsza runda: Mannarino – Giannessi 6:3, 6:3; J. Sousa – Bemelmans 7:6, 3:6, 6:2; Tosić – Alcaide 7:5, 6:4; Brezac – Clar 6:4, 6:4; Stoppini – Copil 6:2, 6:2; Lammer – Desein 6:1, 7:6; Ouanna – Mertens 6:7, 6:4, 7:6; Guez – Karanusić 6:2, 0:6, 6:0.

Lexington

W challengerze (korty twarde) najwyżej rozstawienie zawodnicy to Australijczyk Carsten Ball i Litwin Ricardas Berankis.

Pierwsza runda: Nielsen – T. Suzuki 6:4, 6:1; Berankis – Yani 6:4, 7:5; Bogomolov – Quigley 3:4 i deszcz; J. Levine – J. Baker 1:2 i deszcz.

Penza

W Rosji zagrają dziś m.in. Andrey Kumantsov, Uladzimir Ignatik czy Artem Smirnov.

Pierwsza runda: Niland – Kedryuk 7:5, 6:2; Bury – Savić 7:6, 6:2; Kumantsov – Manegin 6:2, 6:1; Ignatik – Kovalev 6:0, 6:0; Smirnov – Luncanu 4:6, 7:5, 6:4; Rudnev – N. Moser 6:7, 6:4, 6:0; Kravchuk – Elgin 6:3, 7:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności