Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Początek rywalizacji

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Danii, San Marino, Hiszpanii, Austrii, Chinach, Kanadzie, Brazylii i Stanach Zjednoczonych.

Kopenhaga

W pierwszej rundzie turnieju głównego zagra dziś jedna z faworytek Chinka Na Li (na zdjęciu).

Pierwsza runda: Goerges – Voegele 6:2, 6:4; Zakopalova – de los R 6:3, 6:7, 6:0; Kerber – Voracova 6:1, 6:1; Na Li – Krist. Pilskova 7:6, 6:3.

San Diego

W zawodach najwyżej rozstawione zostały Serbka Jelena Janković i Australijka Samatha Stosur. Dziś rozegrane zostaną pojedynki trzeciej rundy kwalifikacji, w których wyłoniona zostanie rywalka dla Agnieszki Radwańskiej.

Trzecia runda: Vandeweghe – Stephens 4:6, 7:6, 7:5; Perry – Tomljanović 6:2, 6:3; Scheepers – Hampton 1:6, 6:0, 7:5; Nara – Brengele 6:3, 6:2.

Pierwsza runda: Kleybanova – Rezai 6:2, 5:7, 6:3; Errani – Govortsova 6:3, 1:6, 7:5; Safina – A. Bondarenko 6:1, 7:6.

Waszyngton

W stolicy USA w walce o zwycięstwo liczyć się będą Tomas Berdych, Andy Roddick czy Sam Querrey.

Pierwsza runda: Kunitsyn – Nishikori 6:2, 6:3; Istomin – L. Mayer 6:4, 5:7, 7:6; Berrer – K. Beck 6:3, 6:4; Sweeting – Blake 3:6, 6:3, 6:4; Troicki – K. Kim 6:1, 6:2; Marchenko – Schuettler 6:4, 3:6, 6:4; Zemlja – B. Becker 6:2, 6:3; Nalbandian – R. Ram 6:4, 6:0; De Bakker – Lacko 5:7, 6:3, 6:3; Tursunov – Gabashvili 5:7, 7:5, 6:4.

San Marino

Faworytami rozgrywanego w San Marino challengera są Potito Starace, Olivier Rochus i Pere Riba.

Pierwsza runda: O. Rochus – Di Mauro 6:2, 6:0; Gil – Bemelmans 6:2, 6:0; Aguilar – Ungur 5:7, 7:5, 6:3; Trevisan – Bracciali 6:3, 6:4; Cipolla – Virgili 6:2, 1:0 i krecz Adelchi; Machado – Alund 6:1, 3:6, 7:5; Semrajc – Zonzini 6:1, 6:2.

Segovia

Turniej w Hiszapnii rozgrywany jest na kortach twardych.

Pierwsza runda: Bohli – Gutierrez-Ferrol 6:1, 6:2; Kravchuk – Clar-Rossello 7:6, 6:4; Navarro – Desein 6:2, 7:6; Menendez – J. Marti 6:2, 3:6, 6:3; Kudryavstsev – Ramirez-Hidalgo 7:6, 7:5.

Pekin

W zawodach w stolicy Chin zagra zwycięzca z Saranska Ukrainiec Ivan Sergeyev.

Pierwsza runda: N. Moser – Y. Ito 6:3, 7:5; Bai – Z. Li 6:3, 6:4; J. Statham – Moriya 6:3, 6:4.

Kitzbuhel

W Austrii o awans do turnieju głównego walczyć będzie Grzegorz Panfil. W turnieju deblowym pojedynek 1. rundy zagra Tomasz Bednarek w parze z Czechem Davidem Skochem.

Pierwsza runda: Sidorenko – Thiem 6:3, 6:7, 4:5, deszcz; Phau – Crivoi; Kavcić – Patience 4:6, deszcz; I. Minar – Reissig.

Vancouver

Największy w tym tygodniu challenger rozgrywany jest w Kanadzie (pula nagród to 100 tys. $).

Pierwsza runda: Sela – B. Klein 6:7, 6:1, 6:4; Alex Kuznetsov – Diez 7:5, 6:7, 6:4; J. Levine – Harrison 6:4, 6:4; Guccione – Witten 3:6, 6:3, 6:2; Cook – Bogdanović 3:6, 6:2, 7:6; G. Muller – Yani 7:5, 7:5; Berankis – Collarini 6:4, 7:5.

Campos Do Jordao

Z numerem 1, został w Brazylii rozstawiony Ricardo Mello.

Pierwsza runda: Zampieri – B. Evans 4:6, 6:2, 7:5; Baker – Ouanna 4:6, 7:6, 7:6; G. Lapentti – Bonatto 6:4, 7:6; Felder – Pinheiro 6:4, 6:1; Cabal – Brezac 7:6, 6:0; T. Ito – Demoliner 6:4, 2:6, 6:2; Molteni – Amado 7:6, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności