Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Początek rywalizacji

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy rywalizują w Korei, Uzbekistanie, Kolumbii, Słowacji, Francji, Rumunii, Słowenii i Tajlandii.

Seul – WTA

Pierwsza runda: Kleybanova – K-Ch Chang 6:2, 6:3; Baltacha – S-J King 6:3, 6:4; Makarova – Benesova 6:2, 3:6, 7:5; Pervak – Y-J Chan 6:4, 7:5.

Taszkient – WTA

Pierwsza runda: Voegele – Abdurakhimova 6:3, 6:1; Vesnina – Tsurenko 6:2, 6:3, Rodina – Ar. Rodionova 7:6 (3), 6:3; Ivanova – O’Brien 7:5, 6:1.

Bukareszt – ATP

Pierwsza runda: Volandri – Kubot 6:3, 6:0.

Metz – ATP

Pierwsza runda: Berrer – Schuettler 7:6 (5), 6:2; Robredo – Brands 6:1, 7:6 (3); Istomin – Serra 6:4, 6:4.

Bogota

Pierwsza runda: R. Ghedin – J. Pereira 6:4, 6:1. Mecze Decoud – Begemann; Ribeiro Neto – Galdon; Zampieri – Cabal; Aguilar – J. Silva zostały przełożone z powodu deszczu.

Izmir

Pierwsza runda: Mertens – Niland 7:5, 6:2; Akkoyun – Kumantsov 6:3, 6:3; Bradaric – Guez 6:3, 6:1; Kadir – Vasiliev 6:4, 5:7, 6:4; Kunitsyn – J. Baker 6:2, 7:6.

Trnava

Pierwsza runda: Brizzi – An. Martin 7:6, 6:3; Flock – Mecir 4:6, 6:2, 6:4; Hernych – K. Beck 7:6, 6:2; Rosol – Vanek 6:1, 1:0 i krecz; Olaso – Sergeyev 6:4, 5:7, 6:4.

Bangkok

Pierwsza runda: Russell – Siriluethaiwattana 6:2, 6:3; Ebden – Sugita 6:1, 6:1; Kudryavstev – T. Ito 6:3, 6:3; Udomchoke – Tomic 6:4, 6:2; Gremelmayr – Recouderc 6:4, 1:6, 6:1; Soeda – Kirillov 6:1, 2:1 i krecz Rosjanina.

Kategoria: