Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Korda - Lamasine 7:6 (3), 4:6, 7:6 (7); Lestienne - Kudla 6:2, 7:6 (6); Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; Tomova - Hesse 6:3, 6:2; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Początek rywalizacji na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy grają w tym tygodniu w jednym turnieju w Mutua Madrileña Madrid Open oraz w challengerach na całym świecie.

Madryt

W stolicy Hiszpanii koło godz. 18 na kort centralny wyjdzie Łukasz Kubot. Zagrają także m.in. Caroline Wozniacki, Gisela Dulko (na zdjęciu), Gael Monfils czy Santiago Giraldo. W turnieju gry podwójnej walczyć będą Agnieszka Radwańska i Alicja Rosolska.

Pierwsza runda kobiet: Medina Garrigues – J. Zheng 3:6, 6:3, 6:2; Schnyder – Szavay 5:2 i krecz; S. Peng – Azarenka 3:0 i krecz; Petrova – Vesnina 4:6, 6:2, 6:3; Kleybanova – Amanmuradova 6:3, 6:2; Pennetta – Cirstea 6:1, 1:6, 6:1; Parra Santonja – Ruano-Pascual 6:3, 6:2; Stosur – Dulko 7:6, 7:5; Na Li – Garcia Vidagany 6:0, 6:2; Wozniacki – Kvitova 6:4, 6:2; Zakopalova – Safina 7:6, 7:6

Druga runda kobiet: S. Williams – Dushevina 6:7, 7:6, 7:6; V. Williams – Zvonarieva 7:5, 6:3; Schiavone – Bammer 6:2, 6:1.

Pierwsza runda mężczyzn: J. Melzer – K. Anderson 6:2, 2:6, 6:4; Monfils – Robert 6:2, 7:5; Dolgopolov – Seppi 6:3, 6:4; L. Mayer – Benneteau 6:7, 7:5, 6:4; F. Lopez – Kubot 6:3, 6:3; Giraldo – Kohlschreiber 1:6, 6:2, 6:3; Almagro – Troicki 6:1, 7:6; B. Becker – Moya 6:0, 6:2.

Bordeaux

Gwiazdami turnieju są Francuzi Richard Gasquet, Florent Serra, Michael Llodra i Arnaud Clement.

Pierwsza runda: Guez – Vliegen 6:7, 6:2, 6:3; Istomin – J. Silva 6:2, 6:1.

Zagrzeb

W chorwackiej imprezie dzięki specjalnej przepustce (SE) zagra Ivo Minar. Czech zwyciężył w ubiegłym tygodniu w challengerze w Kairze.

Pierwsza runda: Kavcić – Begemann 6:2, 6:1; Yani – Tomić 6:3, 6:4; Zemlja – Dasnieres de Veigy 6:2, 6:1; Del Bonis – Koellerer 4:1, krecz Austriaka.

Biella

W kolejnym turnieju we Włoszech kandydatami do tytułu są Włoch Potito Starace i Niemiec Andreas Beck.

Sarasota

Faworytem turnieju na Florydzie jest Amerykanin Kevin Kim.

Pierwsza runda: K. Kim – Pospisil 7:6, 6:3; Bangoura – Kendrick 6:1, 7:5; Dabul – Cook 6:2, 6:1; J. Levine – Gard 6:3, 6:2; Smyczek – Dent 2:6, 4:2 i krecz.

Busan

W koreańskiej imprezie (korty twarde) numerem jest Niemiec Rainer Schuettler.

Pierwsza runda: Y-H Lu – Feeney 3:6, 6:2, 7:6; Vardhan – Nam 6:3, 6:2.

Obraz ze spotkań: Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności