Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON - eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6.

Początek rywalizacji na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w tym tygodniu w trzech imprezach WTA i ATP oraz czterech challengerach.

Budapeszt

W GDF Suez Grand Prix najwyżej rozstawione zawodniczki to Rosjanka Alisa Kleybanova i Rumunka Alexandra Dulgheru.

Pierwsza runda: P. Shuai – Njirić 6:1, 6:3; Arn – Kustova 3:6, 6:0, 6:3; Chakvetadze – Koryttseva 6:2, 6:0; Castano – Kucova 6:0, 6:3.

Bastad

W eliminacjach do turnieju walczyła Karolina Kosińska. Przegrała z doświadczoną Hiszpanką Nurią Llagostera Vives.

Trzecia runda kwalifikacji: Vrljić – Bovina 6:2, 7:6; Siegemund – Arefyeva 6:3, 6:0; Llagostera Vives – Kosińska 7:5, 6:3; Woerle – Jovanović 6:7, 6:4, 6:0.

Pierwsza runda: Parra Santonja – Kanepi 6:4, 7:5; Rezai – Osterloh 6:4, 6:2; Voracova – Larsson 6:3, 2:6, 6:4; Sprem – Camerin 7:5, 6:2; Malek – Rodionova 5:7, 6:3, 6:1; Amanmuradova – Duque Marino 6:7, 6:4, 6:0.

Newport

W amerykańskiej imprezie na kortach trawiastych faworytem jest reprezentant gospodarzy Sam Querrey.

Pierwsza runda: Brown – Phau 7:6, 6:7, 6:4; Soeda – Dent 6:4, 3:6, 6:4; R. Harrison – K. Beck 6:1, 6:2; Dancević – Gicquel 7:5, 6:4; O. Rochus – Roger-Vasselin 7:6, 6:4.

Pozoblanco

W Hiszpanii (na kortach twardych) zagrają dziś m.in. Francuz Josselin Ouanna, Czech Jan Hernych i Szwed Filip Prpić.

Pierwsza runda: King-Turner – Alcaide 6:4, 7:6; Mannarino – Bemelmans 6:3, 6:3; Prpić – Brezac 1:6, 6:3, 7:6; Ramirez Hidalgo – Leal-Gomez 6:2, 7:6; Hernych – P. Santos 6:3, 6:1; Ouanna – Boje-Ordonez 7:5, 6:7, 6:4.

Scheveningen

Dziką kartę do zawodów w Holandii otrzymał m.in. znany polskich kibicom, Thomas Schoorel (na zdjęciu).

Pierwsza runda: Sidorenko – O. Hernandez 4:6, 6:3, 7:6; Gremelmayr – Koellerer 6:3, 6:3; J. Silva – Gaudio 1:6, 6:2, 6:3; Schoorel – Mertens 3:6, 6:1, 6:3.

Oberstaufen

W Niemczech w walce o tytuł liczyć się będą Simon Greul i Andreas Beck.

Pierwsza runda: Vik – Olaso 3:6, 6:3, 6:2; Cervantes – Semjan 7:6, 6:4; Rufin – J. Minar 6:3, 6:4; Andujar – Brzezicki 7:5, 6:3; Stebe – Rosol 7:5, 7:5; Zverev – Alund 6:2, 6:2.

San Benedetto

W kolejnym challengerze we Włoszech do faworytów należą Hiszpanie Pere Riba i Daniel Gimeno-Traver.

Pierwsza runda: Ungur – Vassallo Arguello 6:4, 6:4; Fabbiano – G. Pereira 6:1, 6:3; Cervenak – Semrajc 5:7, 6:3, 6:2; Clar-Rossello – Di Mauro 7:6, 2:6, 6:4; Cipolla – P. Sousa 6:2, 6:0; Riba – Gutierrez-Ferrol 7:5, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności