Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ATP 500: Hurkacz - O'Connell 7:6 (5), 6:4; Medvedev - Sonego 3:6, 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - Mensik 7:6 (7), 1:0 i krecz Czecha; Humbert - A. Murray 6:2, 6:4; Bublik - Griekspoor 7:6 (8), 7:6 (2); Lehecka - Khachanov 6:7 (6), 7:6 (5), 6:4; Korda - Van de Zandschulp 6:1, 6:0; Rublev - Cazaux 6:4, 6:4; ACAPULCO ATP 500: Rune - Kovacevic 7:6 (5), 6:2; S. Tsitsipas - Cobolli 6:3, 7:6 (6); De Minaur - Ofner 6:1, 6:3; Ruud - Lajovic 6:4, 7:5; Shelton - Arnaldi 7:6 (1), 3:6, 6:3; Koepfer - Tiafoe 6:4, 5:7, 6:1; Draper - Nishioka 6:3, 6:0; Kecmanovic - Altmaier 6:4, 6:4; SANTIAGO ATP 250: P. Martinez - Diaz Acosta 7:6 (4), 5:7, 6:1; Fils - Seyboth Wild 6:3, 6:3; Jarry - Coria 7:6 (4), 6:2; Moutet - Tirante 6:3, 6:7 (5), 6:2; SAN DIEGO WTA 500: Kostyuk - Preston 6:4, 6:3; D. Saville - Maria 5:7, 7:6 (2), 6:2; Boulter - Haddad Maia 3:6, 6:3, 6:4; Pegula - Niemeier 6:0, 6:4; AUSTIN WTA 250: Y. Wang - Arango 6:2, 6:2; Kalinina - Osorio 6:1, 6:2; Parry - Rakhimova 6:3, 6:3; Yuan - Townsend 6:3, 7:6 (5).

Początek rywalizacji na świecie

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w Japonii, Tajlandii, Malezji, Kolumbii, Urugwaju i Włoszech.

Tokio – WTA

Pierwsza runda: Szwedowa – Nara 4:6, 6:2, 6:1; Date Krumm – Szarapowa 7:5, 3:6, 6:3; Bartoli – Wickmayer 6:4, 6:4; Peer – Bacsinszky 5:7, 7:5, 6:4; Errani – Zahlavova Strycova 6:3, 6:2; Goerges – Safina 6:1, 5:7, 6:2; Kuznetsova – Szavay 3:4 i krecz Agnes; Vandeweghe – Zakopalova 6:4, 7:6; Vinci – Petrova 7:5, 6:4; Ivanovic – Kleybanova 6:3, 6:2; Rezai – Hercog 6:2, 7:5; Dulgheru – Makarova 6:3, 6:0.

Druga runda: A. Radwańska – Govortsova 6:2, 6:3; Jankovic – A. Bondarenko 6:4, 6:1.

Bangkok – ATP

Pierwsza runda: Serra – Gabashvili 6:7( 4), 6:4, 6:4; de Bakker – M. Lopez 7:5, 6:0; Brands – Marchenko 6:3, 6:4; Troicki – Chiudinelli 6:3, 6:1.

Kuala Lumpur – ATP

Pierwsza runda: Giraldo – Przysiężny 7:6 (8), 6:1; K. Anderson – Falla 6:1, 3:6, 7:5; Stakhovsky – Russell 2:6, 7:6 (4), 6:3; Golubev – Y-H Lu 7:5, 6:2; Bhambri – Si 6:2, 6:0.

Neapol

Pierwsza runda: Crugnola – Knittel 7:6 (2), 7:6 (2); Brizzi – Huta Galung 3:6, 6:4, 6:4; Vagnozzi – Mat. Viola 6:2, 6:0; Bolelli – Ungur 6:3, 2:1 krecz Adriana; Veic – Crivoi 7:6, 1:6, 2:2, mecz przerwany z powodu ciemności.

Coli

Pierwsza runda: R. Ghedin – Struvay 6:2, 6:3; Kirche – Gracie 6:1, 6:0; Estrella – Capdeville 6:3, 6:4; J. Silva – Dasnieres de Veigy 7:6 (1), 6:0; Cabal – Begemann 6:3, 6:1.

Montevideo

Pierwsza runda: Tavares – Camilo 6:3, 6:7 (5), 6:4; del Bonis – Picco 6:1, 6:1; M. Gonzalez – Molteni 2:6, 6:2, 6:1; Vassallo Arguello – Duran 6:4, 6:2; Junqueira – Gonzalia 6:3, 6:2; Arguello – Behar 6:2, 7:6 (4).

Kategoria: