Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - J-J. Lu 6:4, 6:1; Liang - Al Nabhani 6:4, 6:4; Snigur - Mrdeza 6:4, 6:3; N-L. Han - Muramatsu 6:2, 6:3; Y. Yuan - Bains 7:6 (1), 6:0; Okamura - Benoit 2:6, 6:3, 7:6 (6); Xinyu Wang - Gerlach 6:1, 6:2; Guerrero Alvarez - Swan 6:4, 6:2; STAMBUŁ: Nakashima - Ilkel 3:6, 6:4, 6:3; Gaio - Clarke 6:3, 7:5; Menezes - Galan 7:6 (5), 6:3; Hoang - E. Gomez 6:7 (3), 6:2, 6:4; Bonzi - Rola 6:4, 2:1 i krecz Słoweńca; T. Griekspoor - Rosol 6:4, 7:6 (3); Rinderknech - Gunneswaran 6:4, 3:2 i krecz Hindusa.

Podpisano umowę z Bydgoszczą

przez maka

Bydgoszcz została sponsorem meczu Polska – Belgia w Fed Cup w Grupie Światowej II i kobiecej reprezentacji.

Spotkanie odbędzie się w dniach 6-7 lutego w hali „Łuczniczka” w Bydgoszczy. Dzisiaj umowę w Warszawie podpisali Maciej Grześkowiak, wiceprezydent Bydgoszczy oraz Piotr Szkiełkowski, wiceprezes Polskiego Związku Tenisowego.

– Tenis ma w Bydgoszczy wieloletnią tradycję. Obecnie właśnie się odradza – mówił Grześkowiak. – Cieszę się, że to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń tego roku w kraju odbędzie się w naszym mieście. Agnieszka Radwańska zagra w tym roku w Polsce tylko raz. Za to w Bydgoszczy i w dodatku z Kim Clijsters.

Ostateczne czteroosobowe składy drużyn zostaną ogłoszone w przyszły wtorek. Do drużyny prowadzonej przez Tomasza Wiktorowskiego, kapitana polskiej reprezentacji kandydują: siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie, Marta Domachowska, Klaudia Jans i Alicja Rosolska.

Sabine Appelmans przywiezie Kim Clijsters, Yaninę Wickmayer i Kirsten Flipkens. Rywalizacja toczyć się będzie na sztucznej nawierzchni twardej typu taraflex.

Polskie tenisistki nie otrzymają wynagrodzenia za występ w reprezentacji, ale PZT wcześniej sfinansował ich zimowe przygotowania do sezonu.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności