Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER - eliminacje: Żuk - Kamke 6:1, 6:4; Lamasine - Copil 6:3, 6:4; Cornut-Chauvinc - Guinard 6:2, 6:4.

Polacy nie zagrają w finale

przez maka

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali mecz półfinałowy z Maxem Mirnyjem i Mahesh Bhupathim 6:7, 4:6.

Mimo tej porażki, występ na Florydzie był najlepszym w tym sezonie Mariusza i Marcina. Oby taką formę utrzymali w kolejnych startach.

Rywale rozpoczęli od pewnego wygrania swojego serwisu 0:1. Także do 0 swojego gema wygrywali Polacy 1:1. W kolejnym wykorzystali pierwszego breakpointa i wyszli na prowadzenie 2:1. Czwarty gem to przełamanie powrotne i 2:2. Obie pary pewnie wygrywały własne podania 6:6. W tie-breaku rywale zwyciężyli (7:4). Pierwszy set wygrali Mirnyi i Bhupathi 7:6.

W drugiej partii było bez przełamań do stanu 2:2. W piątym gemie rywale zdobyli breaka 2:3, wygrali podanie i prowadzili różnicą dwóch gemów 2:4. Polacy pewnie wygrywali kolejne swoje serwisy, ale Max i Mahesh utrzymali przewagę przełamania i zwyciężyli 6:4. To oni zagrają w finale.

……………………………………

Bhupathi i Mirnyi zwyciężyli w 7 zawodach: US Open – w 2002 roku, Madrycie, Moskwie, Monte Carlo, Montrealu, Estoril – w 2003, Rzymie – 2004. W tym sezonie – podobnie jak Fryta i Matka – dopiero w Miami pokazali się z dobrej strony.

Wyniki na żywo: Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności