Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO WTA 500: Samsonova - Q. Zheng 7:5, 7:5; SEUL WTA 250: Alexandrova - Ostapenko 7:6 (4), 6:0; METZ ATP 250: Sonego - Hurkacz 7:6 (5), 6:4; Bublik - Wawrinka 2:1 i krecz Stana.
Polska Liga Tenisa

Polska sobota w Melbourne

Mecz Agnieszki Radwańskiej z Francescą Schiavone i pojedynek Łukasza Kubota z Michaiłem Jużnym to polskie hity soboty w Australian Open.

Luki rozpocznie spotkanie z Rosjaninem o 1 w nocy polskiego czasu. Potyczka odbędzie się jako pierwsza w sobotę na Show Court 3.

„Isia” wyjdzie na Show Court 2 nie przed godziną 2.30. Zmierzy się z Włoszką po zakończeniu debla panów pomiędzy parami Michael Kohlmann (Niemcy)/Jarkko Nieminen (Finlandia) – Colin Fleming/Ken Skupski (Wielka Brytania).

Relacje ze spotkań Agi i Łukasza będzie można oglądać w internecie na stronie – www.atdhe.net

Radwańska będzie miała pracowity dzień. Koło godz. 6-7 rano na korcie nr 8 zagra w drugiej rundzie debla. Wraz z Marią Kirilenko (Rosja) stoczą bój z Eleną Baltachą (Wielka Brytania) i Ligą Dekmeijere (Łotwa).

Na korcie nr 9 pokaże się Marcin Matkowski. Z Kvetą Peschke (Czechy) zmierzą się z Ekateriną Makarovą (Rosja) i Jaroslavem Levinskim (Czechy). Mecz rozpocznie się koło godz. 2.30-2.50.

Wyniki na żywo na stronie – www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html

Kategoria: