Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Polska - Szwajcaria 4:0: Świątek - Naef 6:4, 6:3; Chwalińska/Kawa - Teichmann/Waltert 7:5, 6:1; Fręch - Naef 6:7 (8), 7:5, 6:3; Świątek - Waltert 6:3, 6:1; MONTE CARLO ATP 1000: Ruud - Djokovic 6:4, 1:6, 6:4; S. Tsitsipas - Sinner 6:4, 3:6, 6:4.

Polska sobota w Melbourne

Mecz Agnieszki Radwańskiej z Francescą Schiavone i pojedynek Łukasza Kubota z Michaiłem Jużnym to polskie hity soboty w Australian Open.

Luki rozpocznie spotkanie z Rosjaninem o 1 w nocy polskiego czasu. Potyczka odbędzie się jako pierwsza w sobotę na Show Court 3.

„Isia” wyjdzie na Show Court 2 nie przed godziną 2.30. Zmierzy się z Włoszką po zakończeniu debla panów pomiędzy parami Michael Kohlmann (Niemcy)/Jarkko Nieminen (Finlandia) – Colin Fleming/Ken Skupski (Wielka Brytania).

Relacje ze spotkań Agi i Łukasza będzie można oglądać w internecie na stronie – www.atdhe.net

Radwańska będzie miała pracowity dzień. Koło godz. 6-7 rano na korcie nr 8 zagra w drugiej rundzie debla. Wraz z Marią Kirilenko (Rosja) stoczą bój z Eleną Baltachą (Wielka Brytania) i Ligą Dekmeijere (Łotwa).

Na korcie nr 9 pokaże się Marcin Matkowski. Z Kvetą Peschke (Czechy) zmierzą się z Ekateriną Makarovą (Rosja) i Jaroslavem Levinskim (Czechy). Mecz rozpocznie się koło godz. 2.30-2.50.

Wyniki na żywo na stronie – www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html

Kategoria: