Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Polska - Szwajcaria 4:0: Świątek - Naef 6:4, 6:3; Chwalińska/Kawa - Teichmann/Waltert 7:5, 6:1; Fręch - Naef 6:7 (8), 7:5, 6:3; Świątek - Waltert 6:3, 6:1; MONTE CARLO ATP 1000: Ruud - Djokovic 6:4, 1:6, 6:4; S. Tsitsipas - Sinner 6:4, 3:6, 6:4.

Polski dzień w Australian Open

Wtorek będzie polskim dniem na kortach w Melbourne. Swoje mecze zagrają siostry Radwańskie oraz Łukasz Kubot.

Jako pierwsza na korcie pojawi się Urszula, której mecz z Sereną Williams będzie pojedynkiem numer 2 na Rod Laver Arena. Spotkanie rozpocznie się około 3 w nocy polskiego czasu.

Ula z całą pewnością nie jest faworytką tego meczu, Amerykanka to numer jeden na świecie i obrończyni tytułu. Ale mamy nadzieję, że Polka pokaże swój najlepszy tenis.

Na korcie nr 13 Łukasz Kubot, jedyny Polak w turnieju głównym zagra z Mischą Zverevem. Mecz trzeci w kolejności, powinien rozpocząć się około 4 nad ranem naszego czasu.

Spotkanie będzie okazją dla „Lukiego” do rewanżu za porażki w dwóch dotychczasowych pojedynkach z niemieckim tenisistą.

Jako trzecia z Polaków na korcie pojawi się Agnieszka. Rozstawiona z nr 10 Polka zmierzy się z Niemką, polskiego pochodzenia Tatjaną Malek. „Isia” i Tatjana miały okazję grać ze sobą w 2007 roku. W pierwszej rundzie turnieju w Sztokholmie gładko 6:2, 6:1 wygrała Polka.

Mecz jest przewidziany jako piąte, ostatnie spotkanie na korcie nr 2. Trudno dokładnie określić czas rozpoczęcia tego spotkania, ale prawdopodobnie będzie to wczesny ranek w Polsce.

Wyniki wszystkich meczy na żywo:

http://www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html

Kategoria: