Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Poniedziałek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Japonii, Chinach, Belgii, Argentynie, Ekwadorze, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Hiszpanii.

Pekin – WTA

Pierwsza runda : Duszevina – Makarova 6:4, 6:4; Errani – S. Peng 1:6, 6:4, 6:1; Zvonareva – Safina 6:4, 7:6 (6); Kerber – A. Radwańska 5:7, 7:6 (3), 7:5; Ivanovic – Bartoli 6:2, 6:3; Dulgheru – Zahlavova Strycova 6:4, 6:4; Peer – Sun 6:1, 6:2.

Druga runda: Kirilenko – Dulko 6:2, 3:6, 6:2; Jovanovski – Jankovic 4:6, 6:2, 6:2; Petrova – A. Bondarenko 6:3, 7:5.

Pekin – ATP

Pierwsza runda: Isner – Yang 7:6 (5), 6:3; Fish – Tipsarevic 6:2, 7:6 (5); Berrer – Berdych 4:6, 7:5, 6:4; Simon – Querrey 6:3, 3:6, 6:2; Kohlschreiber – Verdasco 6:2, 7:5.

Tokio – ATP

Pierwsza runda: Gimeno-Traver – Schwank 6:4, 6:4; F. Lopez – Del Potro 6:3, 6:0; Tursunov – Gulbis 6:3, 6:4; Stepanek – Falla 2:6, 7:6 (5), 7:6 (5).

Tokio

Pierwsza runda: Coin – Namigata 6:4, 3:6, 6:3; Nara – Omae 6:2, 6:3; Beltrame – L. Zhang 6:1, 6:3; L. Robson – McHale 6:3, 3:6, 6:1; Doi – Castano 5:7, 6:3, 6:3; Tanasugarn – Sema 6:2, 6:2.

Palermo

Pierwsza runda: M. Fischer – Copil 6:3, 6:2; Giannessi – Di Mauro 2:6, 6:1, 6:4; A. Balazs – Schukin 3:6, 7:5, 6:3; Volandri – Crugnola 6:4, 6:4; Naso -Muster 6:3, 6:0.

Tarragona

Pierwsza runda: Hajek – Middelkoop 6:3, 6:3; Sidorenko – Michon 1:6, 6:1, 6:4; Olaso – Chanakira 6:1, 6:1; J. Pospisil – Andujar 6:4, 5:0 i krecz Hiszpana; Riba – Palacios 6:3, 6:1; Paire – Samper 6:3, 6:2. Samper zastąpił Ouahaba.

Mons

Pierwsza runda: Brown – Bautista-Agut 6:2, 7:5; K. Beck -Ouanna 7:6 (2), 3:6, 6:3; Huta Galung – Robert 6:2, 7:6 (0).

Buenos Aires

Pierwsza runda: Ciric – R. Delgado 6:3, 6:2; Junqueira – Amado 6:2, 6:1; Velotti – Alcaide 4:1 i krecz Hiszpana; Massu – Tosic 6:4:, 6:2.

Quito

Pierwsza runda: Nunez – Balleret 7:6 (4), 6:4; Dutra da Silva – Dasnieres de Veigy 7:5, 6:4; Ribeiro Neto – Zampieri 3:6, 7:6 (2), 6:1; Ouellette – D. Yoo 6:3, 4:6, 7:5.

Sacramento

Pierwsza runda: De Voest – J. Baker 6:4, 6:4; Nielsen – Smyczek 3:6, 7:6, 6:2; Matosevic – Yani 6:2, 6:1; D. Young – Kutrovsky 6:4, 6:3; Ball – D. Cox 6:1, 5:7, 6:4; Reister – Duclos 1:6, 6:2, 6:3; Millman – Gregorc 4:6, 6:1, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności