Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Poniedziałek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy rywalizują w Australii i Nowej Zelandii.

SYDNEY WTA

Pierwsza runda: Na Li – An. Rodionova 6:1, 6:2; Azarenka – Makarova 2:6, 6:2, 6:4; Cibulkova – Kirilenko 6:3, 6:3; Peer – Bammer 6:3, 5:7, 6:1; Martinez Sanchez – Hantuchova 6:2, 6:4; Stosur – Wickmayer 7:5, 6:4; Zahlavova Strycova – Petrova 6:2, 6:2; Kleybanova – Schiavone 6:7 (5), 6:1, 6:2; Pennetta – Hradecka 6:4, 6:3; Razzano – S. Zahlavova 7:6 (4), 6:2; Jovanovski – Kanepi 6:4, 6:4; Rezai – Jankovic 7:5, 2:6, 6:3.

SYDNEY ATP

Pierwsza runda: Stakhovsky – B. Becker 7:6 (3), 7:6 (6); Del Potro – F. Lopez 6:7 (5), 7:6 (9), 7:6 (3); Fl. Mayer – J. Ward 7:5, 6:0; Andreev – Chardy 6:2, 6:4; Gil – J. Nieminen 6:2 i krecz Fina.

HOBART WTA

Pierwsza runda: Groth – Larsson 6:1, 6:3; Shuai Peng – Pironkova 2:6, 6:3, 6:2; Paszek – Rogowska 6:1, 6:3; Govortsova – Peers 6:4, 6:2; Brianti – Suarez Navarro 4:6, 6:3, 6:4; Molik – Arvidsson 7:5, 6:3; Zakopalova – Oudin 6:3, 7:6 (3); Kudryavtseva – Rybarikova 6:3, 6:4; Mattek-Sands – Pavlyuchenkova 6:2 i krecz Rosjanki; Baltacha – Tanasugarn 6:3, 6:3; Bartoli – Safina 6:0, 6:1.

AUCKLAND ATP

Pierwsza runda: Giraldo – Gimeno-Traver 6:2, 6:4; Robredo – Venus 6:7 (6), 6:3, 6:0; Kohlschreiber – Berlocq 2:6, 6:3, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności