Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Poniedziałek na świecie

przez maka

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu w walczą w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Maroku, Kolumbii, Włoszech i Brazylii.

Marbella – WTA

Pierwsza runda: Dulgheru – Pivovarova 7:6 (3), 6:7 (5), 7:5; S. Zahlavova – Vinci 7:5, 6:3; Zakopalova – Yakimova 1:6, 7:5, 6:3; Pous-Tio – Hercog 6:1, 6:2; Errani – Cirstea 1:6, 6:4, 6:2.

Charleston – WTA

Pierwsza runda: King – Dushevina 6:4, 7:6 (7); Goerges – Govortsova 7:5, 6:4; Morita – Lucic 6:2, 6:4; Rodina – Martic 6:4, 6:1; Craybas – Rogers 3:6, 6:2, 6:0; McHale – Watson 5:7, 6:3, 7:6 (3); Arvidsson – Cornet 6:4, 2:6, 6:3; Birnerova – Czink 7:5, 2:6, 6:2; Scheepers – Schnyder 6:4, 6:4; Mirza – Riske 2:6, 6:3, 6:3; Vesnina – Marino 6:7 (4), 6:2, 6:3; Falconi – Rybarikova 7:6 (9), 7:5; Mattek-Sands – Stevenson 6:2, 6:1; S. Peng – Stephens 6:2, 6:1; J. Zheng – Puig 3:6, 7:6 (10), 7:5 ; An. Rodionova – Ondraskova 4:6, 6:1, 6:2.

Casablanca – ATP

Pierwsza runda: Andujar – Serra 6:1, 3:6, 6:2; Chardy – Phau 6:2, 7:5; Hanescu – Gimeno-Traver 4:6, 6:4, 6:4; Riba – Huta Galung 6:3, 6:3.

Houston – ATP

Pierwsza runda: P. Cuevas – R. Mello 6:2, 6:0; Dimitrov – Schuettler 6:0, 6:2; Andreev – Russell 6:2, 6:3.

Monza

Pierwsza runda: Ilhan – Knittel 6:4, 3:6, 7:6 (5); Donskoy – Grigelis 6:1, 6:2; K. De Schepper – Gremelmayr 6:2, 7:5; Del Bonis – Kravchuk 6:1, 6:1; A. Beck – Kirche 6:4, 6:2.

Pereira

Pierwsza runda: Estrella – Farah 7:6 (1), 6:3; Barrientos – Aguilar 7:5, 7:5; Cabal – K. Kim 6:7 (5), 6;2, 6:2; Prodon – Molteni 7:6 (4), 6:1; R. Dutra Da Silva – Brzezicki 6:4, 6:7 (3), 6:4.

Recife

Pierwsza runda: J. Silva – T-H Yang 6:4, 6:2; Sant’anna – Romboli 7:6 (3), 6:3; Belyaev – Guidolin 6:4, 6:1; Clezar – Chiudinelli 6:4, 2:2 i krecz Marco; T. Nieminen – D. Silva 2:6, 6:2, 6:1; N. Moser – Turini 6:3, 7:5; J. Pereira – Laranja 6:1, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności