Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Poniedziałek na świecie

przez maka

Zawodnicy rywalizują w tym tygodniu w USA, Szwecji, Węgrzech, Holandii, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Newport – ATP

Pierwsza runda: Bogomolov – Zverev 4:6, 6:3, 6:1; O. Rochus – G. Jones 6:4, 3:6, 6:3; D. Young – Capdeville 6:2, 6:1; Dimitrov – Dabul 6:2, 6:4; Bemelmans – Gremelmayr 6:4, 6:2; Bachinger – Brown 7:6 (7), 6:7 (5), 6:1.

Budapeszt – WTA

Pierwsza runda: Tomljanovic – Lukacs 6:2, 6:2; Begu – Pous-Tio 6:4, 6:4; Zakopalova – X. Han 6:0, 6:2; Medina Garrigues – Pivovarova 6:3, 6:1; Savchuk – Rodina 3:6, 6:1, 6:1; A. Bondarenko – S. Zahlavova 6:0, 6:1.

Bastad – WTA

Pierwsza runda: Rezai – Amanmuradova 6:2, 4:6, 6:3; Dominguez Lino – Allgurin 6:3, 6:4; Zahlavova Strycova – Melander 6:2, 6:3; J. Larsson – Kudryavtseva 6:3, 6:1; Yakimova – Craybas 2:6, 7:6 (5), 6:1; Dolonts – Safarova 6:3, 6:4.

Oberstaufen

Pierwsza runda: Stadler – Kirche 3:6, 7:6 (5), 6:2; Capkovic – T. Nieminen 6:2, 6:1; Ciric – Mesaros 4:6, 6:2, 7:6 (6); Rufin – Flock 6:3, 6:2; Zimmermann – T. Fernandes 6:1, 6:2.

Pozoblanco

Pierwsza runda: Marchenko – Gomez-Herrera 6:2, 3:6, 6:3; D. Cox – Bubka 5:7, 7:6 (6), 7:6 (3); Kudryavtsev – Molchanov 6:1, 6:1; Burquier – Walter 6:4, 6:3; Bautista – Leal-Gomez 6:1, 6:1.

Scheveningen

Pierwsza runda: I. Minar – Van Der Duim 6:1, 6:2; Phau – Fransen 6:3, 6:1; Munoz De La Nava – Herbert 6:4, 6:2; Ilhan – Del Bonis 6:3, 6:2.

San Benedetto

Pierwsza runda: Brizzi – Lajovic 6:2, 6:2; Mektic – Trungelliti 7:6 (5), 5:7, 7:5; Di Mauro – Travaglia 6:1, 6:3; Naso – Eysseric 6:4, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności