Polski Tenis

WYNIKI

ROUEN WTA 250: Linette - Stevanovic 6:2, 6:1; Trevisan - Osaka 6:4, 6:2; Gracheva - Tomova 6:2, 3:6, 7:5; Ruse - Hibino 6:2, 6:1; Schmiedlova - Parry 3:6, 3:1 i krecz Francuzki; STUTTGART WTA 500: Kostyuk - Siegemund 6:3, 6:7 (4), 6:4; Jabeur - Alexandrova 2:6, 6:3, 7:6 (1); BARCELONA ATP 500: De Minaur - Nadal 7:5, 6:1; Ruud - A. Muller 6:3, 6:4; Bautista Agut - Vavassori 3:6, 6:3, 6:1; Trungelliti - Jarry 7:6 (5), 6:3; MONACHIUM ATP 250: Draper - Molleker 4:6, 6:1, 6:1; BUKARESZT ATP 250: Tabilo - Rinderknech 6:3, 7:5; Barrere - Kokkinakis 7:5, 6:3; OEIRAS WTA 125: Mladenovic - Sebov 6:4, 6:2; F. Jorge - Zakharova 3:6, 6:1, 6:4; Pera - Lukas 3:6, 6:1, 6:3; Falei - Z. Bai 6:4, 6:4; Lamens - Arango 7:5, 6:2; Tauson - Parrizas Diaz 6:3, 6:4.

Poniedziałek w Melbourne

Przed nami pełna emocji noc w Melbourne.

Najważnieszy mecz to oczywiście potyczka Łukasza Kubota z Novakiem Djokovicem o awans do ćwierćfinału turnieju.

Pojedynek ten został zaplanowany jako trzeci mecz na Hisense Arena, po deblu i singlu pań. Początek prawdopodobnie około godziny 5 rano.

Transmisja meczu na antenie Eurosportu 2.

W poniedziałek zagrają także swój mecz deblowy Agnieszka Radwańska i Maria Kirilenko.

Ich rywalkami na korcie Margaret Court Arena będą Hiszpanki Nuria Llagostera Vives i Maria Jose Martinez Sanchez, rozstawione z 3.

Spotkanie powinno rozpocząć się około 4 rano polskiego czasu.

W juniorskim Australian Open rozpocznie swój udział Bartosz Sawicki.O godzinie 1 na korcie 5 zagra z Koreańczykiem Yung-Woong Na.

Dwie godziny po zakończeniu meczu singlowego Bartek, w parze z Johnem Morrissey z Irlandii, rozpocznie spotkanie z deblem litewskim Arturs Kazijevs i Mikelis Libietis.

Także pozostali polscy juniorzy rozegrają mecze deblowe.

Maciej Smoła, który nie gra już w turnieju singlowym, w parze z Jea Moon Lee z Korei zmierzy się z deblem Francis Casey Alcantara/ Guilherme Clezar, rozstawionym z 8.

Ten mecz na korcie 21, około godziny 3 rano.

Paula Kania (na zdjęciu) i Anna Arina Marenko (Rosja) zagrają z Tunezyjkami Nour Abbes/Ons Jabeur na korcie 19, prawdopodobnie około 7 rano.

O tej samej porze, na korcie 5 Sandra Zaniewska z Maryną Zanevską , rozstawione w turnieju z 7, rozpoczną swój mecz z Hao Chen Tang (Chiny)) i Kobkanok Upapong (Tajlandia).

Wyniki na żywo na stronie:
www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html

Kategoria: