Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Poniedziałek w Melbourne

przez maka

Przed nami pełna emocji noc w Melbourne.

Najważnieszy mecz to oczywiście potyczka Łukasza Kubota z Novakiem Djokovicem o awans do ćwierćfinału turnieju.

Pojedynek ten został zaplanowany jako trzeci mecz na Hisense Arena, po deblu i singlu pań. Początek prawdopodobnie około godziny 5 rano.

Transmisja meczu na antenie Eurosportu 2.

W poniedziałek zagrają także swój mecz deblowy Agnieszka Radwańska i Maria Kirilenko.

Ich rywalkami na korcie Margaret Court Arena będą Hiszpanki Nuria Llagostera Vives i Maria Jose Martinez Sanchez, rozstawione z 3.

Spotkanie powinno rozpocząć się około 4 rano polskiego czasu.

W juniorskim Australian Open rozpocznie swój udział Bartosz Sawicki.O godzinie 1 na korcie 5 zagra z Koreańczykiem Yung-Woong Na.

Dwie godziny po zakończeniu meczu singlowego Bartek, w parze z Johnem Morrissey z Irlandii, rozpocznie spotkanie z deblem litewskim Arturs Kazijevs i Mikelis Libietis.

Także pozostali polscy juniorzy rozegrają mecze deblowe.

Maciej Smoła, który nie gra już w turnieju singlowym, w parze z Jea Moon Lee z Korei zmierzy się z deblem Francis Casey Alcantara/ Guilherme Clezar, rozstawionym z 8.

Ten mecz na korcie 21, około godziny 3 rano.

Paula Kania (na zdjęciu) i Anna Arina Marenko (Rosja) zagrają z Tunezyjkami Nour Abbes/Ons Jabeur na korcie 19, prawdopodobnie około 7 rano.

O tej samej porze, na korcie 5 Sandra Zaniewska z Maryną Zanevską , rozstawione w turnieju z 7, rozpoczną swój mecz z Hao Chen Tang (Chiny)) i Kobkanok Upapong (Tajlandia).

Wyniki na żywo na stronie:
www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności