Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Hurkacz - Mannarino 6:3, 7:6 (6); Khachanov - Wawrinka 6:4, 7:5; De Minaur - Millman 6:1, 6:4; Rublev - Giron 7:6 (1), 6:3; Chardy - Humbert 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Koolhof/Kubot - McLachlan/Nishikori 7:5, 3:6, 10:6; BUENOS AIRES ATP 250: Mager - Caruso 7:6 (5), 6:4; L. Klein - A. Martin 6:4, 6:3; Nagal - J. Sousa 6:2, 6:0; DOHA WTA 500: Pegula - Q. Wang 6:3, 6:1; Jabeur - Blinkova 6:2, 6:2; Keys - Bencic 6:4, 6:1; Siegemund - Rybakina 7:6 (7), 7:6 (5); Pavlyuchenkova - Kr. Pliskova 6:2, 6:3; LYON WTA 250: Martincova - Gatto-Monticone 6:2, 3:6, 6:2; Gasparyan - Zavatska 6:4, 6:1; Mladenovic - Buzarnescu 5:7, 7:5, 6:2; Badosa - Tan 6:4, 0:6, 7:6 (5); Voegele - Bara 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3.

Porażka Bednarka w półfinale

przez maka

Tomasz Bednarek, Mateusz Kowalczyk i Michał Przysiężny rywalizują w turnieju deblowym halowego challengera w Helsinkach.

Partnerem Tomka jest Słowak Igor Zelenay. Zostali rozstawieni w turnieju z trójką.

W pierwszym meczu pewnie pokonali Serba Marko Djokovicia i Francuza Antony Dupuis 6:2, 6:2.

W ćwierćfinale zwyciężyli z Rosjanami Michaiłem Elginem i Teimurazem Gabashvilim 6:2, 5:7, 10:8.

W 1/2 finału przegrali z Niemcami Dustinem Brownem i Martinem Emmrichem 4:6, 4:6.

Mateusz walczył wraz z Chorwatem Lovro Zovko. Wygrali z Niemcami Andre Begemannem i Frankiem Moserem 6:4, 6:7 (5), 10:2.

W ćwierćfinale przegrali z Czechami Leosem Friedlem i Davidem Skochem 6:3, 3:6, 5:10.

Michał i Rosjanin Alexander Kudryavtsev ulegli Finom Henri Kontinenowi i Jarkko Nieminenowi 3:6, 3:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Brunstrom/Skupski – M. Kontinen/Nielsen 7:6 (1), 7:6 (4); Brown/Emmrich – B. Battistone/Siljestrom 6:4, 6:3; (3) Bednarek/Zelenay – M. Djokovic/Dupuis 6:2, 6:2; Elgin/Gabashvili – Koubek/Slanar 6:2, 6:3; Kowalczyk/L. Zovko – Begemann/F. Moser 6:4, 6:7 (5), 10:2; (4) Friedl/Skoch – J. Delgado/Marray 7:6 (0), 6:3; H. Kontinen/J. Nieminen – Kudryavtsev/Przysiężny 6:3, 6:3; (2) Kohlmann/Peya – Juska/Marx 6:4, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Brown/Emmrich – (1) Brunstrom/Skupski 6:4, 3:6, 10:5; (3) Bednarek/Zelenay – Elgin/Gabashvili 6:2, 5:7, 10:8; (4) Friedl/Skoch – Kowalczyk/L. Zovko 3:6, 6:3, 10:5; H. Kontinen/J. Nieminen – (2) Kohlmann/Peya 7:5, 6:7 (2), 11:9.

Półfinały: Brown/Emmrich – (3) Bednarek/Zelenay 6:4, 6:4; (4) Friedl/Skoch – H. Kontinen/J. Nieminen.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności