Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Porażka Marcina i Mariusza

przez maka

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali w 1. rundzie debla w Hamburgu z Filipek Polaskiem i Siergiej Stakhovskim.

Fyrstenberg/Matkowski 3 7 5
Polasek/Stakhovsky 6 6 10

W pierwszej partii bez przełamań do stanu (3:3), choć trzy szanse na breaka mieli Słowak i Ukrainiec. W 7. gemie nasza para straciła serwis (3:4).

W kolejnym Polacy mieli okazję na błyskawiczne odrobienie strat, ale rywale utrzymali podanie (3:5). Po kolejnym przełamaniu Matka i Fryta przegrali pierwszego seta (3:6).

Bialo-czerwoni nie wykorzystali breakpointa (0:1). Swojego gema wygrali na sucho (1:1). Rywale marnują okazję na breaka (2:2). Nadal bez przełamań (2:3).

Podwójny błąd serwisowy nie przeszkodził Marcinowi w wygraniu gema (3:3). Kolejne gemy dla podających (5:5). Polacy przed szansą na breaka.

Nie marnują jej, odbierają serwis rywalom (6:5). Ale ci zdobywają błyskiwicznie rebreaka (6:6). W tie-breaku 10:8 zwyciężyli Polacy.

W supertie- breaku rywale od początku grali skuteczniej, wywalczyli szybko minibreaka (0:1). Pierwszy z czterech meczboli (5:9) dał im wygraną (10:5) i awans do kolejnej rundy.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności