Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Golubic 6:0, 4:6, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Safwat 7:6 (1), 6:4; Rinderknech - Kovalik 7:5, 6:4.

Porażka Zi i Mariusza w mikście

przez maka

Mariusz Fyrstenberg z Chinką Zi Yan (na zdjęciu) przegrali mecz 1. rundy gry mieszanej z Jarosławą Szwedową z Kazachstanu i Julianem Knowle (Austria) 4:6, 4:6.

W pierwszej partii obie pary wygrywały pewnie swoje podania do stanu (3:2). W szóstym gemie Polak i Chinka wywalczyli breaka (4:2). Błyskawiczny rebreak rywali (4:3), którzy w dziewiątym gemie odbebrali serwis naszemu duetowi (4:5). Zi i Mariusz obronili jedną piłkę setową, ale przeciwnicy przy drugiej okazji skończyli seta. Wygrali 6:4.

Na początku drugiej partii gemy dla podających (3:3). Rywale przełamali Chinkę i Polaka (3:4). Przewagę breaka utrzymali do końca seta. Zwyciężają 6:4.


Partnerka Polaka to znakomita deblistka. Zdobyła 16 tytutułów, w tym dwa wielkoszlemowe (Australian Open, Wimbledon 2006). Aktualnie zajmuje 15 lokatę w rankingu.

Rywale, zwłaszcza Julian też należą do czołówki wśród deblistów. Jarosława jest aktualnie 58, a przed rokiem była nawet 33. W tegorocznym French Open spisuje się dobrze w turnieju singlowym. W 2. rundzie pokonała naszą najlepszą tenisistkę Agnieszkę Radwańską.

Austriak to specjalista od gry podwójnej, jest obecnie 26, ale był już 6 deblistą na świecie . Zwyciężał w 13 profesjonalnych imprezach.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności