Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Cornet - Buyukakcay 1:6, 7:6 (4), 6:3; Charaeva - Dodin 3:6, 6:2, 6:2; Naef - Bucsa 4:6, 6:3, 6:4; Parrizas Dias - Tig 7:5, 6:2; E. Andreeva - Bandecchi 6:3, 6:4; Bassols Ribera - Noha Akugue 6:3, 7:5; BUENOS AIRES WTA 125: Pigossi - Romero Gormaz 6:4, 4:6, 6:4; Loeb - Papamichail 6:3, 6:2; Estable - Perez Alcarcon 6:2, 1:6, 6:2; Perrin - C. Alves 6:2, 6:1; Hercog - Monnet 6:4, 0:2 i krecz Francuzki.
Polska Liga Tenisa

Portal rezerwacji kortów online

Niedawno powstał najprostszy ogólnopolski portal rezerwacji kortów online „Twój Tenis.pl”.

– Dzień dobry, poproszę kort na dzisiaj na godz. 17-tą.

– Niestety, nie ma wolnego kortu o tej porze, natomiast mamy o godz. 19.30.

– Proszę mi dać przedzwonić do partnera, jeśli będziemy zainteresowani, oddzwonię.

Portal „Twój Tenis” powstał w celu uproszczenia rezerwacji kortów przez graczy z całej Polski i ma być odpowiedzią na sytuacje jak ta powyżej, z którymi spotyka się każdy gracz.

Zgodnie z tym założeniem, Twój Tenis ma ambicje być najprostszym portalem rezerwacji kortów tenisowych online.

Skąd ten pomysł?

Twórcą portalu jest Przemysław Syta. Autor pomysłu, który sam jest zapalonym graczem. Postanawił odpowiedzieć na potrzeby wielu osób środowiska tenisowego.

Już na początku realizacji projektu stało się oczywiste, że portal będzie przynosił korzyści nie tylko graczom, ale również klubom tenisowym. Jest on bowiem alternatywą dla notesów, czy innych wewnętrznych komputerowych systemów rezerwacji.

Jak to działa?

Każdy z graczy po zaakceptowaniu regulaminu i rejestracji na stronie – Twój Tenis.pl Kliknij tutaj – dostaje możliwość sprawdzenia aktualnej dostępności kortów we współpracujących klubach tenisowych.

Osoba odpowiedzialna za przyjmowanie rezerwacji w klubie na bieżąco wprowadza pozostałe rezerwacje. Głównym założeniem jest to, by dostarczana informacja z obydwu stron była zawsze aktualna.

W ten sposób w krótkim okresie czasu, przy pomocy komputera, bądż telefonu można sprawdzić dostępność kortów w kilku miejscach. Dodatkowym plusem są niższe ceny za wynajem kortów, przyznawane dla graczy stosujących właśnie ten sposób rezerwacji.

Dla klubów wprowadzenie systemu posiada szereg zalet, którymi mogą być m.in.: sposób na pozyskanie klientów na zwolnione w ostatniej chwili korty; mniej telefonów oraz więcej czasu dla personelu; uporządkowany i przejrzysty system prowadzenia rezerwacji; sposób na reklamę klubu (portal jest reklamowany w wielu miejscach, docierając już teraz do tysięcy graczy).

Dalszy rozwój

Serwis jest w początkowej fazie rozwoju i już teraz powstają pomysły rozbudowy o nowe funkcje, jednak na tę chwilę założyciele skupiają się głównie na zainteresowaniu tym pomysłem jak największej ilości klubów i graczy.

Twój Tenis ma aspiracje ogólnopolskie. W obecnej chwili współpracuje z klubami z Krakowa i Częstochowy, jednocześnie kilkanaście kolejnych klubów z wielu miast Polski już testuje to rozwiązanie. W listopadzie ma zostać udostępniona rezerwacja w klubach w Warszawie oraz Łodzi.

Bez względu na to czy jesteś graczem, trenerem, właścicielem klubu, czy w jakikolwiek inny sposób jesteś związany z tenisem, powinieneś zajrzeć na Twój Tenis.pl Kliknij tutaj i osobiście sprawdzić przydatność portalu.

Znajdują się tam również wszelkie dane potrzebne do kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rozwój serwisu.

Kategoria: