Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Badosa - Świątek 6:3, 7:6 (4); Vekic - Sabalenka 6:4, 3:6, 7:6 (3); Van Uytvanck - Kvitova 5:7, 6:3, 6:0; Svitolina - Tomljanovic 4:6, 6:3, 6:4; Sakkari - Stojanovic 6:1, 6:2; Kar. Pliskova - Suarez Navarro 6:3, 6:7 (1), 6:1; Krejcikova - L. Fernandez 6:2, 6:4; Pavlyuchenkova - Friedsam 6:1, 6:1; Osaka - Golubic 6:3, 6:2; Rybakina - Peterson 6:2, 6:3; Muguruza - Q. Wang 6:3, 6:0; Giorgi - Vesnina 6:3, 6:1; Bencic - Doi 6:2, 6:4; Sorribes Tormo - Ferro 6:1, 6:4; Podoroska - Alexandrova 6:1, 6:3; Vondrousova - Buzarnescu 6:1, 6:2; Medvedev - Nagal 6:2, 6:1; Fognini - Gerasimov 6:4, 7:6 (4); Basilashvili - Sonego 6:4, 3:6, 6:4; Davidovich Fokina - Millman 6:4, 6:7 (4), 6:3; A. Zverev - Galan 6:2, 6:2; Djokovic - Struff 6:4, 6:3; Carreno Busta - Cilic 5:7, 6:4, 6:4; Koepfer - Purcell 6:3, 6:0; KITZBUHEL ATP 250: Kovalik - Munar 6:4, 6:4; Taberner - Seyboth Wild 3:6, 6:3, 6:2; M. Ymer - P. Cuevas 6:3, 7:5; P. Martinez - Pouille 6:3, 6:7 (4), 6:4; ATLANTA ATP 250: Fratangelo - Seppi 7:5, 7:6 (5).

Powiat Poznański Open ITF – wyniki

przez maka

W Sobocie odbył się międzynarodowy turniej ITF kobiet.

Centrum Tenisowe Sobota to piękny nowoczesny obiekt z kortem centralnym, który może pomieścić około 500 osób. Do tej pory w miejscowości pod Poznaniem walczyli mężczyżni w futuresach ITF.

Tym razem zorganizowano challenger ITF kobiet (korty ziemne, 50 tys. $ w puli nagród). Miejsca w drabince singla z Polek miały Katarzyna Kawa, Magdalena Fręch i Daria Kuczer.

Wycofała się Magda Linette, która wyleczyła uraz kostki, ale dopiero w środę rozpoczęła lekkie treningi w Chorwacji. Lekarze nie pozwolili jej na start w Sobocie. Nie zagra również Paula Kania.

Gwiazdami zawodów będą Hiszpanka Lourdes Dominguez Lino i Czeszka Andrea Hlavackova.

Turniej zapowiada się bardzo ciekawie. Wszystkie uczestniczki turnieju głównej plasują w czołowej 200 rankingu WTA. Wiele z nich niedawno był w najlepszej 100.

Gwiazdami zawodów będą Hiszpanka Lourdes Dominguez Lino, Czeszka Andrea Hlavackova, Holenderka Arantxa Rus i Francuzka Mathilde Johansson.

W kwalifikacjach walczyły m.in. Zuzanna Maciejewska, Agata Bieńkowska, Julia Przybylska, Adrianna Sosnowska, Marta Gałka czy Anastazja Shoshyna.

SINGIEL

Pierwsza runda: Vogt – (1) Hlavackova 3:6, 7:6 (6), 6:2; Mendesova – Marcinkevica 6:4, 3:6, 6:4; Gatto-Monticone – Garcia-Vidagany 7:6 (5), 6:2; (8) Hogenkamp – Barrois 6:4, 6:4; (3) Pfizenmaier – Savinykh 7:6 (5), 6:3; Mitu – Dzalamidze 6:3, 6:3; Karatantcheva – Grymalska 6:0, 6:3; Witthoeft – (7) Vasylyeva 7:5, 6:3; (5) Zanevska – Suk 6:1, 6:1; Kerkhove – Krejcikova 6:4, 6:4; Voracova – Fręch 6:2, 6:2; (4) Rus – Kawa 6:4, 3:6, 7:6 (1); (6) Krunic – Stanciute 6:2, 2:6, 6:2; Michel – Kuczer 6:4, 6:2; E. Birnerova – De Vroome 6:4, 7:6 (2); (2) K. Kucova – Ferrer-Suarez 6:1, 4:6, 6:2.

Druga runda: Vogt – Mendesova 7:5, 6:1; Gatto-Monticone – Hogenkamp 6:1, 6:4; Mitu – Pfizenmaier 7:5, 6:3; Karatantcheva – Witthoeft 6:4, 6:3; Zanevska – Kerkhove 5:7, 7:5, 6:2; Voracova – Rus 6:4, 6:0; Michel – Krunic 6:3, 6:4; K. Kucova – E. Birnerova 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Vogt – Gatto-Monticone 6:3, 6:4; Karatantcheva – Mitu 6:3, 2:6, 6:1; Voracova – Zanevska 6:2, 6:3; K. Kucova – Michel 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Karatantcheva – Vogt 6:3, 6:3; K. Kucova – Voracova 6:1, 6:2.

Finał: K. Kucova – Karatantcheva 1:6, 7:5, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Vogt/Voracova – Kawa/Kramperova 6:4, 6:2; Doroshina/Dzalamidze – Sobaszkiewicz/Zagórska 7:5, 4:6, 10:7; (3) Vasylyeva/Zanevska – Barrois/Pfizenmaier 6:2, 6:2; Fręch/Suk – Kuncikova/Stuchla 6:4, 4:6, 10:7; Gatto-Monticone/Grymalska – Marcinkevica/Włodarczak 6:3, 6:4; (4) Krejcikova/Krunic – Hogenkamp/Ozga 6:1, 6:2; Kerkhove/Rus – Ferrer-Suarez/Garcia-Vidagany 6:1, 6:2; E. Birnerova/H. Birnerova – Bua/Seguel 6:1, 4:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Vogt/Voracova – Doroshina/Dzalamidze 7:6 (2), 4:6, 10:8; Vasylyeva/Zanevska – Fręch/Suk 6:1, 6:1; Krejcikova/Krunic – Gatto-Monticone/Grymalska 3:6, 6:0, 12:10; Kerkhove/Rus – E. Birnerova/H. Birnerova 6:2, 6:4.

Półfinały: Vasylyeva/Zanevska – Vogt/Voracova 2:6, 7:6 (9), 10:7; Krejcikova/Krunic – Kerkhove/Rus 6:4, 7:5.

Finał: Krejcikova/Krunic – Vasylyeva/Zanevska 3:6, 6:0, 10:6.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Grymalska – Marozava 2:6, 7:5, 6:2; Esen – Sosnowska 6:1, 6:3; Bua – Stuchla 6:7 (2), 6:4, 6:4; (8) Ferrer-Suarez – Gałka 6:0, 6:2; (2) Georges – Włodarczak 6:2, 6:1; Stanciute – Shoshyna 6:3, 4:6, 6:0; Savinykh – Embree 3:6, 6:4, 6:3; (7) Saez Larra – Uebelhoer 6:2, 6:0; Mendesova – (3) Seguel 6:4, 6:3; Ozga – J. Przybylska 6:0, 6:0; Maciejewska – Bieńkowska 6:3, 6:3; Doroshina – (5) Fujiwara 6:2, 6:7 (5), 6:2; Dzalamidze – (4) Uberalova 6:4, 6:7 (3), 6:4; Caregaro – Tarasova 6:3, 7:6 (2); Tanaka – Cervera-Vazquez 3:6, 6:3, 6:2; Lekaj – (6) Kramperova 4:6, 6:1, 6:0.

Druga runda: Grymalska – Esen 6:3, 1:6, 6:3; Ferrer-Suarez – Bua 7:5, 7:5; Stanciute – Georges 6:0, 6:3; Savinykh – Saez Larra 7:5, 6:3; Mendesova – Ozga 6:3, 7:6 (3); Doroshina – Maciejewska 6:7 (7), 6:0, 6:2; Dzalamidze – Caregaro 7:5, 7:6 (2); Tanaka – Lekaj 6:4, 6:1.

Trzecia runda: Grymalska – Ferrer-Suarez 6:3, 6:2; Savinykh – Stanciute 3:6, 6:3, 6:1; Mendesova – Doroshina 6:1, 6:0; Dzalamidze – Tanaka 4:6, 6:2, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności