Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Pozbruk Cup w Sobocie – Lutkowski najlepszy – wyniki

przez maka

W Centrum Tenisowym Sobota rozgrywany był halowy, ogólnopolski turniej klasyfikacyjny mężczyzn.

W Pozbruk Cup rywalizowało szesnastu zawodników. O cztery czołowe miejsca walczyli Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa), Adam Majchrowicz (Centrum Bydgoszcz), Dariusz Lipka (SKT Sopot) i Karol Drzewiecki (Grunwald Poznań).

Komplet zwycięstw odniósł W. Lutkowski, który odniósł kolejny sukces w tzw. 16-tkach. Drugie miejsce zajął Majchrowicz, a trzeci był D. Lipka.

WYNIKI

Grupa A: W. Lutkowski – P. Lutkowski 6:1, 6:1; Chojnowski – Mruk 7:6, 6:7, 10:5; W. Lutkowski – Mruk 6:2, 6:1; Chojnowski – P. Lutkowski 6:3, 7:6; W. Lutkowski – Chojnowski 6:1, 6:3; P. Lutkowski – Mruk 6:4, 6:2; kolejność: 1. W. Lutkowski 3 wygrane, 2. Chojnowski 2, 3. P. Lutkowski 1, 4. Mruk 0.

Grupa B: D. Lipka – Lamczyk 6:0, 6:2; Iżycki – Ronduda 6:2, 6:2; D. Lipka – Ronduda 6:1, 6:2; Iżycki – Lamczyk 6:2, 6:3; D. Lipka – Iżycki 6:3, 6:1; Lamczyk – Ronduda 6:7, 6:1, 10:6; kolejność: 1. D. Lipka 3, 2. Iżycki 2, 3. Lamczyk 1, 4. Ronduda 0.

Grupa C: A. Mlazga – Majchrowicz 1:6, 7:5, 10:6; Jabłoński – K. Mlazga 6:2, 3:6, 11:9; Majchrowicz – K. Mlazga 6:1, 6:2; Jabłoński – A. Mlazga 6:3, 6:4; A. Mlazga – K. Mlazga 6:1, 6:1; Majchrowicz – Jabłoński 7:6, 6:2; kolejność: 1. Majchrowicz 2, 2. Jabłoński 2, 3. A. Mlazga 2, 4. K. Mlazga 0.

Grupa D: Drzewiecki – Sołtyka 3:6, 7:6, 13:11; Nispoń – P. Lipka 7:5, 7:5; Drzewiecki – P. Lipka 6:1, 6:4; Nispoń – Sołtyka 6:3, 7:5; Drzewiecki – Nispoń 7:6, 6:3; P. Lipka – Sołtyka 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Drzewiecki 3 wygrane, 2. Nispoń 2, 3. P. Lipka 1, 4. Sołtyka 0.


Miejsca 13-16: K. Mlazga – Mruk 6:4, 6:2; K. Mlazga – Ronduda 6:3, 6:3; Mruk – Ronduda 6:4, 6:1. Sołtyka wycofał się z turnieju; kolejność: 13. K. Mlazga, 14. Mruk, 15. Ronduda, 16. Sołtyka.

Miejsca 9-12: P. Lutkowski – Lamczyk 6:0, 6:1; A. Mlazga – P. Lipka 7:5, 6:2; A. Mlazga – P. Lutkowski 6:4, 6:1; P. Lipka – Lamczyk 6:1, 6:1; P. Lipka – P. Lutkowski 6:4, 6:3; A. Mlazga – Lamczyk 6:3, 6:3; kolejność: 9. A. Mlazga, 10. P. Lipka, 11. P. Lutkowski, 12. Lamczyk.

Miejsca 5-8: Jabłoński – Iżycki 6:3, 6:1; Jabłoński – Chojnowski 6:4, 6:2; Iżycki – Chojnowski 5:7, 6:1, 10:2. Nispoń wycofał się z turnieju; kolejność: 5. Jabłoński, 6. Iżycki, 7. Chojnowski, 8. Nispoń.

Miejsca 1-4: W. Lutkowski – Drzewiecki 4:6, 6:3, 10:8; Majchrowicz – D. Lipka 6:4, 1:6, 12:10; W. Lutkowski – Majchrowicz 6:1, 6:4; D. Lipka – Drzewiecki 5:7, 6:3, 10:7; W. Lutkowski – D. Lipka 6:2, 6:0; Majchrowicz – Drzewiecki 6:2, 7:6; kolejność: 1. W. Lutkowski, 2. Majchrowicz, 3. D. Lipka, 4. Drzewiecki.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności