Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Pozbruk Open – pierwszy punkt Ciasia

W Sobocie rozgrywany jest pierwszy w tym roku polski futures.

Zawody Pozbruk Open 2012 (korty ziemne, 15 tys. $) odbywają się na kortach Centrum Tenisowego Sobota.

W szesnastu Polaków – do drugiej rundy – awansowało tylko pięciu. Pierwszy punkt ATP zdobył Paweł Ciaś.

Hitem pierwszej rundy był pojedynek Marcina Gawrona z Andriejem Kapasiem. W trzech setach lepszy był Andriej.

W drugiej rundzie są już także Arkadiusz Kocyła i Grzegorz Panfil. W grze podwójnej zaprezentowali się byli świetni gracze: Tomas Zib i Bartłomiej Dąbrowski.

Singiel

Pierwsza runda: (1) A. Balazs – Pavlovs 4:1 i krecz Łotysza; Matsukevitch – Bujdo 3:6, 6:3, 6:2; Poplavskyy – Smoła 6:0, 6:4; (8) Panfil – Gerasimov 7:6 (0), 7:6(7); (3) Diez – Safuryn 6:1, 6:1; V. Alekseenko – Romanowicz 6:0, 6:3; Sakinis – Szmyrgała 6:4, 6:1; Kowalczyk – (7) Klec 6:4, 7:5; (6) Pashanski – Serrano 6:0, 5:7, 6:0; Uzhylovsky – Bednarek 6:2, 4:6, 6:1; Ciaś – Bartosiewicz 2:6, 6:4, 6:1; (4) Hormazabal – Gadomski 6:7 (4), 6:1, 6:1; (5) Konecny – Jędruszczak 6:2, 6:2; Kocyła – Majchrowicz 6:3, 6:2; Wagner – Bury 6:3, 4:6, 7:5; Kapaś – (2) Gawron 5:7, 6:3, 6:4.

Debel

Pierwsza runda: (1) Bednarek/Kowalczyk – Pokrywka/Szmigiel 5:7, 6:2, 13:11; Smoła/Zib – Kocyła/Szmyrgała 6:4, 7:5; (4) Andersen/Cluskey – Hormazabal/Serrano 6:1, 6:1; Matsukevitch/Panfil – Dończyk/Piter 6:0, 6:2; Poplavskyy/Uzhylovsky – Bujdo/Chyliński 6:1, 1:6, 13:11; (3) Gawron/Kapaś – V. Alekseenko/Romanowicz 6:3, 6:3; Dąbrowski/Majchrowicz 6:7 (0), 6:3, 10:7; (2) Bury/Pavlovs – Gadomski/Konecny 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Bednarek/Kowalczyk – Smoła/Zib 6:2, 3:6, 10:8; Andersen/Cluskey – Matsukevitch/Panfil 7:5, 6:2; Gawron/Kapaś – Poplavskyy/Uzhylovsky 6:2, 6:4; Bury/Pavlovs – Dąbrowski/Majchrowicz 6:4, 6:2.

Kwalifikacje

Pierwsza runda: (1) Uzhylovsky – bye; Kac. Mularczyk – Levin 6:3, 6:4; Zednik – Kon. Mularczyk 6:2, 6:2; Konieczny – bye; (2) Bujdo – bye; Chyliński – bye; Oleksy – A. Andrzejczuk 1:6, 6:2, 6:3; Borkowski – bye; (3) Romanowicz – bye; Dończyk – Nispoń 6:4, 6:3; Tverijonas – bye; Stefaniak – bye; (4) Shyla – bye; Ciaś – Gresk 6:4, 6:4; Ronduda – Drzewiecki 1:6, 6:4, 6:0; Łomacki – bye; (5) Sakinis – bye; W. Lutkowski – Kroczek 6:1, 6:1; Duś – Gryńkowski 6:7 (5), 6:3, 6:2; Zaorski – bye; P. Zbroja – bye; P. Janik – Iżycki 7:5, 6:2; Dzudzewicz – Pyla 6:2, 6:3; Bartosiewicz – bye; Savkin – bye; A. Mlazga – Kierkuś 6:1, 2:6, 6:4; Safuryn – bye; Plewiński – bye; Wojnar – bye; Sołtyka – Stach 6:4, 6:2; Wagner – Okrutny 6:2, 6:0; Schwarz – bye.

Druga runda: Uzhylovsky – Kac. Mularczyk 6:4, 6:3; Zednik -Konieczny 6:4, 6:1; Bujdo – Chyliński 6:2, 6:2; Borkowski – Oleksy 6:3, 7:6 (4); Romanowicz – Dończyk 1:6, 6:1, 6:4; Tverijonas – Stefaniak 6:1, 3:6, 6:4; Ciaś – Shyla 6:2, 3:6, 6:3; Łomacki – Ronduda 3:6, 6:0, 6:3; Sakinis – W. Lutkowski 2:6, 7:6 (5), 6:4; Duś – Zaorski 6:3, 6:1; P. Janik – P. Zbroja 6:4, 6:1; Bartosiewicz – Dzudzewicz 6:0, 6:2; A. Mlazga – Savkin 6:3, 6:4; Safuryn – Plewiński 6:1, 6:1; Wojnar – Sołtyka 6:2, 6:3; Wagner – Schwarz 6:1, 6:3.

Trzecia runda: Uzhylovsky – Zednik 6:3, 6:4; Bujdo – Borkowski 6:4, 6:1; Romanowicz – Tverijonas 6:2, 6:4; Ciaś – Łomacki 6:3, 3:6, 6:3; Sakinis – Duś 6:3, 6:4; Bartosiewicz – P. Janik 6:2, 6:3; Safuryn – A. Mlazga 5:7, 6:0, 6:2; Wagner – Wojnar 6:0, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności