Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Poznań Cup – została trójka

przez maka

Na kortach Parku Tenisowego Olimpia rozgrywane są juniorskie zawody ITF Poznań Cup 2011.

W turnieju dziewcząt do ćwierćfinału z Polek awansowała tylko Zuzanna Maciejewska. Natomiast wśród chłopców o półfinały zagrają Michał Nispoń i Jan Zieliński.

Impreza odbywa się na kortach Parku Tenisowego Olimpia przy ul. Warmińskiej 1.

CHŁOPCY

Singiel

Pierwsza runda: (1) Deviatiarov – Ciaś 6:2, 6:2; Walków – Polanka 6:2, 6:2; Nispoń – Press 2:6, 6:4, 7:6 (6); (8) Łomacki – Kościelski 6:3, 7:5; (4) Staubert – P. Zbroja 6:3, 6:4; Kandt – Charkiewicz 6:4, 0:6, 6:2; Okrutny – Duś 6:1, 6:3; (6) Khachanov – Sołtyka 6:3, 6:4; (7) Lebedyn – Gajewski 6:1, 6:4; Majchrzak – Kon. Mularczyk 6:1, 4:6, 6:0; Turosieński – Charlos 7:6 (10), 6:0; (3) Kirby – Kierkuś 6:0, 7:5; (5) Zubov – Kłos 6:3, 7:5; Zieliński – Kazanowski 7:6 (3), 6:2; Kostin – Wiśniewski 6:0, 6:0; (2) Papik – Rolski 6:4, 6:2.

Druga runda: Deviatiarov – Walków 6:4, 6:4; Nispoń – Łomacki 4:6, 6:4, 6:4; Staubert – Kandt 6:1, 6:0; Khachanov – Okrutny 7:5, 6:3; Lebedyn – Majchrzak 6:2, 6:1; Kirby – Turosieński 6:4, 6:2; Zieliński – Zubov walkower; Kostin – Papik 5:7, 6:3, 6:4.

Eliminacje

Pierwsza runda chłopców: (1) Grzesiński – bye; Press – Apelt-Ciupiński 6:3, 6:2; Terczyński – Kucharenko 6:3, 6:2; Kazanowski – Pilch 6:2, 6:3; (2) Y. Duś – Panak 6:3, 6:4; Ferrauti – Przeworski 6:1, 6:2; Kościelski – Zawisza 6:1, 6:3; (5) Markiewicz – Dembek 7:5, 6:2; (3) Kandt – D. Chmielewski 6:4, 6:2; Zaorski – Nawrocki 7:5, 6:1; Ł. Chmielewski – Andrzejczuk 6:7 (4), 6:4, 6:2; (6) Polanka – Lemiesz 6:2, 6:0; (4) Iżycki – Drwecki 6:3, 6:2; P. Zbroja – P. Panak 6:3, 6:0; Charkiewicz – Dziedzic 7:5, 6:0; Rolski – (7) Jakubec 6:4, 6:3.

Druga runda chłopców: Press – Grzesiński 6:0, 3:0 i krecz Marcina; Kazanowski – Terczyński 7:5, 4:6, 7:6 (7); Duś – Ferrauti 6:1, 6:3; Kościelski – Markiewicz 3:6, 6:2, 6:4; Kandt – Zaorski 6:0, 6:0; Polanka – Ł. Chmielewski 6:0, 6:0; P. Zbroja – Iżycki walkower; Charkiewicz – Rolski 6:4, 6:2.

Trzecia runda chłopców: Kazanowski – Press 6:4, 7:5; Duś – Kościelski 6:1, 6:2; Polanka – Kandt 6:3, 6:0; Charkiewicz – P. Zbroja 6:1, 6:3.

DZIEWCZĘTA

Singiel

Pierwsza runda: (1) Maciejewska – Lavrentyeva 7:5, 6:1; Victorsson – Mikulski 7:6 (2), 6:4; Zablotskaya – Stencel 1:6, 6:4, 7:5; (6) Komardina – Zovincova 1:6, 7:6 (4), 6:3; (3) Bulatovaite – Fedoryshyn 7:6 (7), 6:3; Kasatkina – Fręch 6:2, 6:1; Cvackova – Łukasiak 7:5, 6:2; (5) Chernetsova – Halicka 6:3, 6:4; (8) Sluzhiteleva – Ponomar 6:3, 6:3; Tolibova – K. Kozub 6:2, 6:3; Rosik – Kulikouskaya 6:1, 6:7 (7), 6:1; (4) Kulhankova – Romanyshyn 2:6, 6:2, 7:6 (1); (7) Kral – Stanisz 6:2, 7:6 (3); Rutarova – M. Kowalska 6:2, 6:4; Knyazeva – Odrzywołek 7:5, 7:5; Paterova – (2) Lebesheva 6:3, 7:5.

Druga runda: Maciejewska – Victorsson 6:2, 7:5; Komardina – Zablotskaya 6:2, 6:2; Kasatkina – Bulatovaite 6:4, 7:6 (2); Chernetsova – Cvackova 2:6, 6:3, 5:5 i krecz Czeszki; Tolibova – Sluzhiteleva 7:5, 6:1; Kulhankova – Rosik 6:3, 6:1; Kral – Rutarova 3:6, 6:4, 6:3; Paterova – Knyazeva 6:2, 6:0.

Eliminacje

Pierwsza runda: (1) Cvackova – bye; Petroiu – Kowalak 6:2, 6:2; Stencel – K. Siemianowska 6:3, 6:2; (6) Staniszewska – bye; (2) Rosik – bye; K. Kapustka – Ferrauti 6:2, 6:2; Borgman – D. Siemianowska 7:5, 6:4; (8) Nowicka – Sasim 7:6 (4), 6:3; (3) Kourkine – bye; Przybylska – Yankovskaya 6:1, 7:5; Kowalska – Przybył 6:0, 6:1; (5) Goławska – bye; (4) Odrzywołek – bye; Karczewska – Cutova 6:0, 6:0; Pająk – Shleptsova 7:5, 6:4; (7) Zovincova – Kostencka 6:1, 6:0.

Druga runda dziewcząt: Cvackova – Petroiu 6:3, 6:2; Stencel – Staniszewska 7:6 (1), 6:1; Rosik – K. Kapustka 6:3, 6:2; Borgman – Nowicka 6:3, 6:3; Przbylska – Kourkine 0:6, 6:3, 6:3; Kowalska – Goławska 6:4, 6:1; Odrzywołek – Karczewska 6:4, 6:0; Zovincova – Pająk 6:0, 6:1.

Trzecia runda dziewcząt: Stencel – Cvackova 6:3, 7:6 (2); Rosik – Borgman 6:4, 7:5; Kowalska – Przybylska 6:3, 6:3; Zovincova – Odrzywołek 6:2, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności